najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Linda
2017-03-12 10:13 100%

Ceny nieruchomości w Elblągu

rozpoczęty ponad rok temu przez list

Ile rzeczywiście trzeba zapłącić za 1 m kw mieszkania w Elblągu. Mówię tutaj zarówno o centrum jak i obrzeżach? Może ktoś niedawno kupował i byłby w stanie podpowiedzieć. Interesuje mnie zarówno rynek wtórny jak i pierwotny.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
modliszka
2017-05-19 06:44 0%
1

Kupno nieruchomości

odpowiedziano ponad rok temu przez modliszka

Szczerze mówiąc nie interesowałam się tym zbytnio, bo nie miałam potrzeby, ale można byłoby poszukać w internecie, ale popytć w urzędzie


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Bobolinka
2017-06-12 12:49 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Bobolinka

Warto może zajrzeć sobie na przykład do poradnika: http://dom.elblag.net/artykuly/mieszkania-na-sprzedaz-w-elblagu-gdzie-szukac-list,30303.htm - te podpowiedzi powinny znacznie ułatwić zadanie. Fajna opcja jest popytanie w BPN Nieruchomości przy Al. Grunwaldzkiej.  Zresztą fajnie także poszukać w serwisach internetowych.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Biuro nieruchomości
2021-04-08 08:44 0%
3

Biuro nieruchomości

odpowiedziano ponad rok temu przez Kamill

Osobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani pomogła mi znaleźć mieszkanie, które mi odpowiadało i pod kątem układu i lokalizacji a jednocześnie zagwarantowali kompleksową obsługę i potem również zaproponowali wykończenie jakie ewentualnie pasuje do zastosowania w danym budynku. Jeśli chodzi o mnie to jestem w pełni zadowolony z obsługi, mieszkanie spełnia moje oczekiwani.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.