najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
bart.biker
2013-03-04 06:06 87%

Co mnie gryzie na mojej dzielnicy - mieszkańcy o swoich problemach

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartosz Ponichtera

Rozpoczynamy nowy cykl video z udziałem mieszkańców - "Co mnie gryzie na mojej dzielnicy". Na pierwszy ogień ruszyliśmy z kamerą na Zatorze. Co nas tam spotkało? Zobaczcie sami w przygotowanym przez nas materiale wideo.

Krajobraz jaki zastaliśmy na Zatorzu miejscami wzbudzał wręcz lęk - wielkie kałuże, leżące śmieci oraz brak miejsc parkingowych. Właśnie te problemy były najczęściej wymieniane przez mieszkańców, których pytaliśmy o zdanie.



Naszym celem jest pokazanie prawdziwych i codziennych problemów z jakimi borykają się mieszkańcy elbląskich osiedli, dlatego gorąco zachęcamy czytelników do informowania nas o tym co Was niepokoi, bulwersuje lub cieszy.

Każdą pozyskaną informację postaramy się zweryfikować. Interwencje prosimy zgłaszać na adres redakcja@elblag.net lub pod numerem telefonu: 55 230 47 74 lub 607 124 449. 

oceń wątek 13 2 zgłoś do moderacji
2013-03-02 12:13 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kasaki
Fajny cykl, jednak "w dzielnicy", a nie "na dzielnicy" ;).
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-02 12:54 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez bill
zapraszamy do śródmieścia - Słoneczna, Nowowiejska, Kosynierów Gdyńskich. Tu dopiero są fajne tematy. Niby centrum, a klimaty często jak na wsi - błoto, rozwalające się komórki, brud.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-02 23:22 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez jaja
sugeruję zrobić cos z jakościa dzwieku, jedna Pania b.dobrze słychać natomiast wypowiedzi innych osób b.marnie
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-04 14:31 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez 2
PO ZOBAZCZCIE ZAWADE
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-11 18:21 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ori
A gdyby tak mieszkańcom zadać pytania: co mnie gryzie i co zrobiłem w tej sprawie? Jak dbam o swoje otoczenie?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-12 08:57 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez holly_h
jak dreczy mnie to, ze sa dziury na ulicach czy chodniku, to nie znaczy ze wyjde i je zalatam. Nie po to place podatki, zeby teraz samemu łatać dziury i budowac wiadukt nad przejazdem kolejowym
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.