najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
klark
2017-03-03 08:39 100%

Jakie rolety wewnetrzne

rozpoczęty ponad rok temu przez melinda

Witam, mam zamiar zakupić rolety okienne, ale jestem posiadaczką drewnianych okien i niechciałabym przykręcać rolet do okien. Ostatnio znalazłam informację o specjalnych nakładkach na skrzydło okna, do której mocowana jest roleta. Może ktoś montował rolety w taki sposób i może mi podpowiedzieć czy to się sprawdza. Oglądałam ostatnio takie nakładki, ale mam wątpliwości czy przypadkiem te nakładki nie rozszczelnią okna (ewentualnie wgniotą się w drewniane skrzydło).

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2017-03-03 09:23 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez kkr

Nie ma problemu z takim montażem okien. Jeśli wybierzesz się do firmy , która oferuje montaż rolet to powinni wykoanć Ci to tak jak sama chcesz. Również nie chieliśmy naruszać okien tak wiec rolety są zamontowane do muru . 



Sugeruję kontakt z nimi:



http://wlperfect.pl/pl/index



Maja największy wybór w okolicy jeśli chodzi o rolety. Ceny również dobre. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2017-05-04 06:35 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez brmst

Jeśli chcesz zaoszczędzić to zastanów się również nad montażem rolet samodzielnie. I nie. Nie jest to takie trudne. Dostatniesz instukcje tego jak zamontować takie rolety ( jeśli nadal będziesz miała problem to jest nieskończona ilość filmików na ten temat w sieci).



Ciekawe rolety są w sklepie Lotari: https://lotari.pl/ - gdzie zamawialiśmy rolety do naszego mieszkania. I jesteśmy  bardzo zadowoleni z jakości wykonania rolet. Sa porzadne, mocne i mają dobry materiał. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
modliszka
2017-05-17 11:13 0%
3

rolety

odpowiedziano ponad rok temu przez modliszka

Myślę, że zwykłe proste rolety będą tu całkowicie wystarczające. Przynajmniej ja takie mam.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.