najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Kasa Rodzinna czy Karty Dużej Rodziny? Carrefour wyjaśnia
2016-01-25 09:00 100%

Kasa Rodzinna czy Karty Dużej Rodziny? Carrefour wyjaśnia

rozpoczęty ponad rok temu przez Ines Kuraś

Od pewnego czasu do naszej redakcji docierały głosy mieszkańców dotyczące funkcjonowania „Kasy Rodzinnej” w hipermarkecie Carrefour. Podobno - wbrew nazwie - z kasy mogą korzystać tylko posiadacze Karty Dużej Rodziny. Postanowiliśmy sprawdzić temat.

Będąc na zakupach z córką w hipermarkecie Carrefour chciałam skorzystać z tzw. Kasy Rodzinnej. Niestety usłyszałam pytanie czy posiadam Kartę Dużej Rodziny oraz, że ta kasa przeznaczona jest właśnie dla posiadaczy karty. Przy kasie widnieje tabliczka, że honorowana w tym miejscu jest karta, a nie że kasa przeznaczona tylko dla posiadaczy. Jak to właściwie jest?

- pyta jedna z czytelniczek.

Po zapytaniu naszej czytelniczki postanowiliśmy zapytać biuro prasowe sklepu Carrefour jak to właściwie wygląda. Czy Kasa Rodzinna – jak sama nazwa wskazuje – jest przeznaczona dla klientów będących z dziećmi na zakupach czy tylko i wyłącznie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny?

W sklepach Carrefour, obok tradycyjnych kas, klienci sieci znajdą również kasy samoobsługowe, system jednej kolejki czy strefę szybkich zakupów. Kolejnym udogodnieniem, które powstało w odpowiedzi na oczekiwania klientów, są kasy rodzinne. Pozwalają one na komfortowe zakupy nawet z kilkoma pociechami. Z kas rodzinnych mogą swobodnie korzystać wszyscy klienci Carrefour, jednak w pierwszej kolejności obsługiwane są osoby, które zdecydowały się na zakupy z dziećmi

– zauważa biuro prasowe Carrefour.

Jak podkreśla biuro prasowe kasy rodzinne zostały także stworzone z myślą o posiadaczach ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny bowiem Carrefour przystąpił do projektu wspierającego rodziny wielodzietne. Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, w ramach Karty w ponad 80 hipermarketach w Polsce może skorzystać z rabatu aż do 10%.


Ze względu na ograniczoną liczbę czytników naliczających rabat KDR także osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mają pierwszeństwo w obsłudze w kasach rodzinnych. Pragniemy zapewnić, że uwagi odnośnie funkcjonowania kasy rodzinnej w hipermarkecie Carrefour w Elblągu zostały przekazane Dyrektorowi sklepu z prośbą uczulenia pracowników na głosy klientów w tym temacie

– dodaje biuro prasowe Carrefour.

Spotkaliście się z taką sytuacją w hipermarkecie? Korzystacie z tzw. Kasy Rodzinnej?

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
2016-01-25 09:37 75%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez EuPi
Znowu jakas fikcja. Byłem w piątek. Przechodziłem koło takiej kasy, gdzie nie było ani jednej osoby. Zapytałem czy w tej kasie moge skasowac. Odpowiedx ,,NIE", a miałem az 3 sztuki. Znowu w Elblągu ktoś próbuje realizowac swój talent przeszkadzania.
odpowiedz oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2016-01-25 10:45 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez poiuy
Dziwne, ja nie raz tam chodziłem jak nie było kolejki albo nawet jak była i nigdy nie było problemu.
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2016-01-25 09:47 67%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez adamb
"...osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mają pierwszeństwo w obsłudze w kasach rodzinnych. " Będąc na zakupach z dzieciakami w wózku i czekając cierpliwie na wolno przesuwającą się kolejkę osób z dziećmi stojącymi do kasy rodzinnej spotkałem właśnie matkę z KDR. Wydarła się na czekających, że ona ma Kartę i jak wszyscy z dziećmi śmią stać w tej kolejce, przecież ona ma Kartę i jej się należy szybsza obsługa. Poszedłem do normalnej kasy i niech się babsko żółcią udławi.
odpowiedz oceń post 8 4 zgłoś do moderacji
2016-01-25 11:43 29%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez mamuśka
byłam z dziećmi i nie obsłużyli chociaż nikogo nie było nie mam karty bo mam 2 dzieci to gorsza jestem ?bezsens
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2016-01-25 14:38 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Daria
nie zdarzyło mi się, żeby któraś z Pan odmówiła mi skasowania chociaż nie mam karty. Grzecznie pytałam czy mogę i nigdy nie było problemu.
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
NoName
2016-01-25 15:12 33%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
A po co te archiwalne zdjęcie zza czasów rozbudowy Ogrodów? :P
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2016-01-25 18:08 78%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Malwina
Wszystko fajnie.. tylko nauczcie Kuraś pisać! Tyle powtórzeń! Nikt nie widzi, że zaniża ona poziom serwisu?
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2016-01-27 08:45 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez matka
No właśnie zawsze kasjerce zwracam uwagę na to, że nie jest napisane "kasa wyłącznie dla posiadaczy KDR", tylko "w tej kasie honoruje się KDR". Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Też nie raz nie chciano mnie tam obsłużyć z dwójką dzieci lub z jednym. Rodzina z dwójką czy jednym dzieckiem to nie rodzina?
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2016-01-28 12:04 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez fasola
Widać, że każda obsługująca ma inne zapatrywania. Ja sam korzystałem z tej kasy z 2-3 razy i nie było komentarzy. Byłem z 2 dzieci ale nawet mi do głowy nie przyszło, że mogą mnie nie obsłużyć jak przyjdę sam a tam nikogo nie będzie.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-02-23 11:09 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez rodzic
Stanowisko zależy chyba od pani kasjerki, mnie zapytano czy posiadam kartę dużej rodziny-mimo, że przy kasie nie było nikogo
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.