najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Mała Wenecja w Elblągu. Taka sytuacja przy Grunwaldzkiej... (+ zdjęcia)
2019-07-17 08:20 100%

Mała Wenecja w Elblągu. Taka sytuacja przy Grunwaldzkiej... (+ zdjęcia)

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Ludzie skargi piszą... Czytelnik zwrócił nam uwagę na sytuację, która ma miejsce przy Alei Grunwaldzkiej w Elblągu. Chodzi o cykliczne zalewanie terenu wokół posesji.

Przy budynkach zlokalizowanych przy Alei Grunwaldzkiej 101 - 103 stoi woda. Utrudnia ona wejście do budynku, a przy tym zalewa stojące obok pomieszcznia gospodarcze. Co robimy? Piszemy do Zarządu Budynków Komunalnych, który opiekuje się tę nieruchomością. 

Zobaczcie sami jak to wygląda.

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
2019-07-17 13:06 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez aleja, ulica, plac
" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości? Wokół tej sprawy jest wiele zamieszania wśród moich współpracowników. Proszę o przedstawienie mi zasad pisowni tej nazwy własnej. Czy ma może jakieś znaczenie, że jest to aleja, a nie aleje??
Piszemy aleja Niepodległości i Aleje Niepodległości. Słowo aleja w nazwach ulic pisane jest wielką literą, gdy występuje w liczbie mnogiej.
Mirosław Bańko" PISMAKU JESTEŚ ANALFABETĄ? SJP zobowiązuje wszystkich a w szczególności pismaków, którzy chcą być dziennikarzami!
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2019-07-20 16:28 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Gru
Przestań Pan wciskać o tej pisowni ulic. W Elblągu obowiazuja nazwy ulic i placy z dużej litery uchwała Rady Miasto. Tak więc mamy: Al. Odrodzenia, Pl. Grunwaldzki, Al. Grunwaldzka itd. Ciągle ten sam tekst. Niech moderator zablokuje ten powtarzający się tekst. I ten "pismak" jak ktoś to określa pisze poprawnie w sprawach Elbląga
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2019-07-17 18:54 57%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Tytyty
Posesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2019-07-18 07:43 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez asd
Masakra.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2019-07-18 14:06 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawy
co Wróblewski i swłocz z Po na to!!!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2019-07-26 15:21 50%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Polka
Zapomnieli dodać że w budynku 101 wiecznie fekalia w piwnicy stoją taki smród że wytrzymać się nie da rury w piwnicy odprowadzające ścieki dziurawe a my żyjemy jak za króla Ćwieczka zrobili elewacje i myślą że jest pięknie szczury po klatce biegają klatka od wewnątrz taka ruina że strach się bać zamiast rozebrać te rudery to oni kasę z uni dostali i rudery zagrzybione ocieplają chyba żebyśmy od środka zgnili
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2019-07-31 21:53 33%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Pomyslowy Dobromir
Zarybic i bedzie swieza rybka co piateczek, a na wigile karpik jak znalazl!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2020-02-02 20:32 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez
Zarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w papierach powinna zająć się Uwaga! Mieszkam tam, robiłam generalny remont na swój koszt, ciągle problemy bo nikt nic nie wie, wyłudzanie pieniędzy od lokatorów! Rączka rączkę myje. Przykro mi, że ludzie mają mieszkańców tej kamienicy za patologię, bo mieszkają tam głównie ludzie starsi, schorowani, oraz pracujący, i opłacający co miesiąc czynsz.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.