najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
piotr44
2015-09-29 08:00 100%

Meble na wymiar do kuchni w domu

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Kuchnia nie jest mała bo ma około 30 m kw. Jest na planie prostokąta. Zastanawiamy się jak ją urządzić, aby wytkorzystać każdą wolną przestrzeń. Myślicie, że wysepka ze zlewozmywakiem to dobry pomysł? Czy lepiej połączyć to z zabudową?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-09-29 12:22 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Wysepka sprawdza się jeśli chcesz na przykład połączyć kuchnię z pokojem dziennym. Nie jestem pewien czy sprawdzi się to również w tym rozwiązaniu ale moim zdaniem średnio. Nie sądzisz,że warto jest się zastanowić nad czymś innym ? Na przykład zamiast wysepki postawić w kuchni stół, ktory jest przydatny.



Jeśli zależy Ci na czymś nowoczesnym to ciekawa jest kolekcja Avant Garde marki Rust:



http://rust.pl/info/avant-garde-collection - na tej stronie możesz sobie przejrzeć ich meble.Wszystko jest bardzo wysokiej jakości oraz z najlepszych materiałów. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
MEBLE NA WYMIAR
2015-09-30 15:51 0%
2

MEBLE NA WYMIAR

odpowiedziano ponad rok temu przez micall91

Ja w takiej sytuacji polecam skorzystać z porady profesjonalistów. Mi pomogła firma Pracownia Mebli, która oferuje świetne kuchnie na wymiar. Warto zajrzeć na ich stronę i skonsultowac sie w sprawie kuchni :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
coolio
2015-10-11 13:58 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez coolio

Ja mam normalną wyspę. Projekt bowiem miał zlewozmywak w wykuszu - trochę się chlapie na kafelki pod oknem, więc zakładam, że w przypadku zlewozmuwaka w wyspie kuchennej może się trochę wychlapywać na podłogę... Ale tak tylko głośno myślę...


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.