najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
eijk
2015-02-07 12:00 83%

Media Markt powstanie w Elblągu. Aż 3500 m2 powierzchni

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

W marcu br. sieć Media Markt powiększy się o pięć nowych sklepów. Najchętniej wybierane markety elektroniczne w Polsce pojawią się po raz pierwszy w Kutnie, Inowrocławiu, Skarżysku-Kamiennej i Elblągu. W Kielcach otwarty zostanie drugi sklep sieci.

Media Markt przebojem wkracza w nowy rok. Sieć przyspiesza ekspansję na polskim rynku i zapowiada otwarcie pięciu nowych sklepów już w marcu br. Tym samym firma konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą przede wszystkim udostępnienie szerokiej oferty produktowej Media Markt klientom mniejszych miast oraz inwestycje w rozwiązania on-line.

Pierwszym krokiem w realizacji marketingowej strategii rozwoju sieci na mniejsze miasta była zorganizowana w ubiegłym roku trasa promocyjna pod hasłem „Media Markt Tour 2014”. Mobilny market z nowoczesnymi urządzeniami z zakresu elektroniki użytkowej podróżował przez kilkadziesiąt miejscowości, prezentując nowinki technologiczne i zapraszając do stref rozrywki. Z oferty skorzystało ponad 150 tys. odwiedzających.

Aż cztery sklepy planowane na marzec to nowe lokalizacje, w których nie byliśmy dotąd obecni – Elbląg, Inowrocław, Skarżysko-Kamienna i Kutno. – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu holdingu Media-Saturn. - W Kielcach uruchomimy drugi już w tym mieście market naszej marki. Co ważne, sklepy Media Markt w mniejszych miejscowościach również zaoferują pełen asortyment produktów poprzez Multichannel oraz ciekawy wachlarz usług dodatkowych. Wierzę, że nowe markety szybko staną się centrum technologicznym w swojej okolicy.

Powierzchnia i oferta nowych sklepów zostały dostosowane do oczekiwań lokalnych klientów. Sklep w Elblągu, zlokalizowany w Centrum Handlowym Ogrody, zajmie powierzchnię całkowitą blisko 3500 m2. Klienci znajdą tu wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu i biura. W ofercie znajdą się również najnowsze urządzenia mobilne, sprzęt fotograficzny, programy użytkowe, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy.

Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

oceń wątek 5 1 zgłoś do moderacji
2015-02-07 18:53 86%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez k9876
super, od razu poczułem ,że Elbląg się rozwija
odpowiedz oceń post 12 2 zgłoś do moderacji
2015-02-07 20:58 77%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez nicc
praca za 1200
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2015-02-08 09:54 19%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
Tak a po szkole średniej i bez doświadczenia chciałbyś min 2000 zł zarabiać. Najlepiej za nic nierobienie ludzie.... lepsza taka praca niż bez pracy.
oceń post 4 17 zgłoś do moderacji
2015-02-09 07:41 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez nick
Mów za siebie, 300 Euro dla niewykwalifikowanego w PL a najmniej 1000 Euro na zachodzie łaska?
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2015-02-08 09:40 67%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez yzys
No właśnie, byłam na rozmowie o prace i nie dostałam .chciałam 2 tysie na rękę za taką pracę cało tygodniową.myślą,ze za free w tym mieście będą zasuwać, bo duże bezrobocie. Ludzie szanujcie się i nie dajci.nadal szukają do pracy,jak ich przyciśniemy to zapłacą ile my chcemy.
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
2015-02-08 09:55 13%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez taki tam
Jak powstanie to uwierzę,informacji o powstawaniu tego typów sklepów w Elblągu było wiele a potem Du-a.
odpowiedz oceń post 1 7 zgłoś do moderacji
2015-02-08 16:17 71%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez szukająca pracy
Ja też byłam na rozmowie, też powiedziałam że chcę pensję 2000 na ręke i nie jestem tuż po szkole. Mam już kilkanaście lat pracy.
Oni chcą zatrudniać za najniższą krajową. Dziwie się że ludzie się na to zgadzają?
Jakby każdy powiedział że chce najmniej 2000 na rękę to ciekawe co by wtedy zrobili?
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2015-02-08 16:51 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez yzys
Do nwo - gdybym nie miała 17 lat pracy, to bym takiej kwoty jak 2 tyś nie chciała(wiadomo, że nie w euro, he he). A po drugie to na dzisiejsze czasy za prace po 10 godzin to żadna łaska.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.