najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Radny Turlej interweniował, Eurovia naprawia błędy
2014-09-10 06:59 67%

Radny Turlej interweniował, Eurovia naprawia błędy

rozpoczęty ponad rok temu przez Michał Libuda

Radny Robert Turlej interweniował w sprawie błędów popełnionych przez wykonawcę drogi 503. Zaznaczył, że ścieżki rowerowe, szczególnie przy nowym rondzie, sąsiadującym z Trasą Unii Europejskiej, posiadają niepraktyczne rozwiązania.

Jak się okazało, ta interwencja była skuteczna. Wykonawca inwestycji - firma Eurovia, zaczęła jeden z tych błędów naprawiać. Radny zwrócił uwagę na fragment ścieżki przy ul. Brzeskiej.

- Kolejnym absurdem, który powstał wbrew logice jest ustawienie znaku końca drogi rowerowej przy przejeździe przez ulicę Rechniewskiego, co zmusza rowerzystę do zejścia z roweru i przeprowadzenia go przez jezdnię - wskazywał radny Turlej.

Jednak firma Eurovia, zaczęła ten błąd naprawiać. Ekipa budowlana przystosowuje część ścieżki, dostawiając brakujący fragment. Teraz ruch będzie się odbywał sprawniej, ponieważ uzupełniono infrastrukturalną lukę.

oceń wątek 8 4 zgłoś do moderacji
2014-09-10 07:51 60%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Wow sciezki rowerowe i to ma byc sukces ? Zaraz powie ze za to ma byc radnym a wczesniejsze lata sie nie licza
odpowiedz oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
Robert Turlej
2014-09-10 08:41 44%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Robert Turlej
Kobi spokojnie. Zachęcam Ciebie do śledzenia mojego bloga a także fanpage na których cały czas piszę o swojej pracy w Radzie Miejskiej. Jeśli chcesz, możemy spotkać się i pogadać o sprawach istotnych dla Elbląga. Pozdrawiam
oceń post 7 9 zgłoś do moderacji
2014-09-10 10:51 67%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez qew23
Ano sukces, bo ścieżki rowerowe w tym mieście to katastrofa i dobrze, że ktoś próbuje coś z tym robić.
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2014-09-10 08:26 53%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez koleżanka
Kobi jesteś podłym zawistnym pismakiem.Tacy jak ty - to nigdy nie będą zadowoleni - bo sami nic w życiu nie osiągnęli
odpowiedz oceń post 8 7 zgłoś do moderacji
2014-09-10 08:52 60%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez KubuśPuchatek
A nowo powstałe ścieżki na Hetmańskiej i 12-go Lutego??? Przecież to brak logiki by na tych ścieżkach było trochę bruku, a w większości kostka. Nie można było przenieść bruku w miejsce kostki przy słupkach?
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-09-10 09:18 57%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez rowerzysta i kierowca
do Pana Turleja: może niech Pan zwróci uwagę Eurowi na duży garb na ścieżce wzdłuż Browarnej na skrzyżowaniu z Obrońców Pokoju jak jedzie się rowerem trzeba mocno zwolnić bo taki wyskok nie jest przyjemny a nie wspomne już o szafie telekomunikacyjnej na tym samym skrzyżowaniu która kierowcy wyjeżdżającemu z Obrońców Pokoju w Browarną zasłania cały widok na ścieżkę rowerową - o wypadek nie trudno czy nie można było postawić lub przestawić w inne miejsce
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
Robert Turlej
2014-09-10 10:49 45%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Robert Turlej
Zgłoszonych błędów jak sporo. Natomiast jeśli chodzi o Obrońców to ten odcinek jest jednokierunkowy, nie można wjechać w Browarną
oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2014-09-10 11:44 33%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez rowerzysta i kierowca
pomyliłem nazwy ulic - chodziło o wyjazd z ulicy Krakusa w Browarną
wiem że błedów jest sporo więc należałoby je zlikwidować przed odbiorem tej inwestycji
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2014-09-10 09:53 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Tylko szkoda zd pan Turlej nie byl tak aktywny jak rzadzil a nie teraz sie budzi
odpowiedz oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
Robert Turlej
2014-09-10 10:48 33%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez Robert Turlej
Kobi piszę jeszcze raz (bez napinki) zapoznaj się z moimi wpisami na blogu oraz fanpage o mojej działalności. Wtedy możesz wydać opinię czy przez 4 lata spałem czy pracowałem
oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2014-09-10 13:41 43%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez Życzliwy
Panie Robercie wielkie BRAWO!
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2014-09-10 09:56 56%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Kobi
Ja mam 2 prace dzieciaku , jestem prawicowy i nie bede cicho jak ktos wmawia mi ze biale jest czarne a bylo co innego
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2014-09-10 15:18 25%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez 123
szybka korekta przebiegu tej ścieżki rowerowej to efekt uwag przy odbiorze robót 503
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2014-09-10 20:35 0%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez kolezanka
Kobi to napuszczony młlody pisowiec - nie wie o co chodzi - pluje bo jest tępy i zawistny
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2014-09-11 10:40 0%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez komisarzjan
A po drugiej stronie / vs. Barona / Eurowia zniszczyła częściowo chodnik. Tam składowali i rozładowali płytki,polbruk kręgi itp.oraz jeździł cięźki sprzęt. Teraz gdy pada w tym miejscu stoi woda. Podczas odbioru URZĘDNICY powinni zwrócić równieź uwagę na zniszczenia wokół przebudowy. Cięźki sprzęt zawracał po chodnikach na skrzyźowaniu :Lubraniecka,Poprzeczna, Rypińska. Wynik chodnik rozpie........... . Proszę zaprosić i w takie miejsca komisję.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.