najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Redakcja elblag.net
2013-05-11 19:13 77%

Rozbudowa CH Ogrody nie jest zagrożona. CBRE Global Investors odpowiada na pytania

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Dziś informowaliśmy, że według niepotwierdzonych doniesień jednego z pracowników ekipy budowlanej rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody jest zagrożona. Jednocześnie wysłaliśmy do przedstawiciela właściciela obiektu pytania w tej sprawie. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź.

Jak informowaliśmy, docierają do nas kolejne, niepokojące informacje, dotyczące możliwości zakończenia rozbudowy Centrum Handlowego Ogrody. Dotarliśmy do pracownika ekipy remontowej, który twierdzi, że z powodu zbyt grząskiego gruntu, planowana rozbudowa nie będzie możliwa. Podobno zarządca obiektu, chce doprowadzić go do stanu pierwotnego i wycofać się z planów rozwojowych.

Dlatego wysłaliśmy pytania mailowo do włascicieli obiektu. Otrzymaliśmy jeszcze dziś odpowiedź od Marcina Skowrońskiego z firmy CBRE Global Investors.

- Kończy się pierwszy etap rozbudowy polegający na stworzeniu nowej lokalizacji dla sklepu RTV EURO AGD. W chwili obecnej najemca przystąpił już do prac w lokalu i w ciągu kilku najbliższych tygodni nastąpi otwarcie tego sklepu. Równocześnie trwają prace przygotowawcze zasadniczej części rozbudowy, która będzie polegała (w pierwszej fazie) na wyburzeniu małej części galerii, remodellingu pozostałej jej części oraz, w kolejnych fazach, na wzniesieniu nowego budynku na obecnym parkingu Centrum. Przygotowujemy obiekt do funkcjonowania w czasie przebudowy, tworząc parking tymczasowy na części obecnego placu dostaw hipermarketu oraz wygodny tunel prowadzący do nowego wejścia na czas rozbudowy od strony parkingu od ul. Ogólnej, które w znacznej części będą do dyspozycji klientów Ogrodów w czasie całego okresu rozbudowy. Nasz główny najemca Carrefour przygotował dodatkowe wejścia do hipermarketu od strony parkingu - wyjaśnia Marcin Skowroński z firmy CBRE Global Investors. - Po dokładnych analizach pracach projektantów z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że istniejące warunki gruntowe nie są przeszkodą do powstania obiektu. Przypominam, że będzie on się składał z 5 kondygnacji, w tym jednej podziemnej - parkingu.

oceń wątek 17 5 zgłoś do moderacji
2013-05-11 19:34 56%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez PAlikotolog
Szanowna Redakcjo, ta odpowiedź jest wymijająca!;) Proszę pocisnąć o konkrety, jak się nazywa generalny wykonawca budowlany i kiedy zacznie się wyburzanie?;)
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2013-05-11 22:35 60%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez KK
Generalny wykonawca był podawany kilka tygodni temu i jest nim PORR :)
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2013-05-12 11:27 33%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez asd
PAlikotolog - generalny wykonawca jest juz znany...trzeba tylko czytac prase.....
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-12 00:17 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez brum
elblag.net ma rację, ze się tym interesuje - coś jest na rzeczy, od maja powinna się zacząć budowa na parkingu a nic się nie dzieje. Sprawdzajcie te sprawy.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-05-12 10:26 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez AlaLala
a co ze sprawą z McDonaldem? Podobno mają podpisaną umowę na 20 lat i żądają tak wysokiego odszkodowania, że właśnie dlatego inwestor chce się wycofać z rozbudowy.
odpowiedz oceń post 0 11 zgłoś do moderacji
2013-05-12 11:26 71%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez asd
Jasne, tymabardziej, ze maja juz podpisana umowe na ulokowanie w nowym miejscu na pietrze galerii.....boze Alalala
oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2013-05-12 11:42 33%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez kj
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.