najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Ulica Kwiatowa ulicą kontrastów? Mieszkańcy chcą zmian
2014-04-26 10:42 25%

Ulica Kwiatowa ulicą kontrastów? Mieszkańcy chcą zmian

rozpoczęty ponad rok temu przez Ines Kuraś

Na ostatnim spotkaniu prezydenta z mieszkańcami Śródmieścia został poruszony problem ulicy Kwiatowej. W tej sprawie wypowiadało się dwóch mieszkańców tejże okolicy. Z ich wypowiedzi wynikało, iż jest tam sporo problemów.

Jednym z problemów było zlikwidowanie przystanku autobusowego na ul. Traugutta obok ul. Kwiatowej. Mieszkańcy się skarżą, że to naprawdę utrudnia im poruszanie się ponieważ najbliższy przystanek maja przy parku Traugutta a drugi dopiero przy rondzie. Niestety przez ten fakt mieszkańcy, często starsi uskarżają się, na odległość, którą muszą przejść.

Kolejnym problemem poruszonym przez mieszkańców ul. Kwiatowej był problem śmieci, które zalegają w tym miejscu. Niestety nie dziwi, nas już fakt, że odpady w naszym mieście znajdują się wszędzie. Nawet tworzą się dzikie wysypiska. Problem ten należy rozwiązać w jak najszybszym czasie.

Mieszkaniec wyżej wymienionej ulicy wspomniał również o przeciekającym dachu jednego z budynków. „Jeżeli pada deszcz tworzy się naprawdę spory problem, gdyż mieszkańcy aby dostać się do domu muszą zakładać kalosze” – mówił na spotkaniu z Jerzym Wilkiem

Jak można zauważyć w naszej fotorelacji, miejsce to jest kontrastowe. Z jednej strony są ładne, zadbane budynki mieszkalne, natomiast z drugiej panuje prawdziwy chaos. Obiekty są zaniedbane, powybijane szyby w klatkach schodowych, grzyb na ścianach elewacji, a także odpadający tynk.

Czy miasto zainteresuje się problemem tych mieszkańców? Na tę chwilę nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Jerzy Wilk zauważył, iż postara się go rozwiązać ale nie obiecuje, że coś uda mu się zdziałać.

oceń wątek 3 9 zgłoś do moderacji
2014-04-26 11:17 80%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez obserwator
Jak się dba to się ma !!!!! Szyby same się nie wybijają, ściany same się nie malują, śmieci same się nie wyrzucają. Więc o co chodzi ???? Inna sprawa budynek. Chyba jest zarządca to do niego zgłaszać problemy a nie żale wylewać.
odpowiedz oceń post 8 2 zgłoś do moderacji
2014-04-26 11:52 78%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez kwiatek z Kwiatowej
Ładne to są budynku nowo wzniesione przez deweloperów, spółdzielnie lub wyremontowane za ciężkie pieniądze przez wspólnoty- a stare zbkowskie nigdy nie remontowane straszą. Co prawda szyba się sama nie wybiła, drzwi sie same nie rozwaliły, a ściany same nie pomazały - tak jak dbacie ludzie o te budynki takie je macie. Nawet ZBK jakby na okrągło remontowało mając pieniądze z chołotą nie wygra. patologia wyssana z mlekiem (piwem) matki. A śmieci - no cóż niech miasto sprząta teraz - to co samo uchwaliło rąsiami radnych. Najlepiej jakby radni zakasali rękawki i łopaty w garśc i ładowac te śmieci - to następnym razem uchwalą porządny Regulamin.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2014-04-28 08:37 60%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Marco
Popieram w 100% Czasy komuny się skończyły
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
Gość
2014-04-26 17:12 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość
Dzielnica naszego Jurka Wcisła nie daj Boże jak zostanie gospodarzem naszego miasta .
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2014-04-27 13:15 0%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Pan Jerzy za bardzo zajęty "pływaniem" co się będzie zajmował głupotami,,,,
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2014-04-26 19:55 50%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez jasio
podobno Wcisło tam mieszka i nic za swojej kadencji nie załatwił???? nierób jeden
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2014-04-26 22:28 57%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez kicia
patola
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2014-04-28 08:21 60%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez imiennick
Wczoraj przejeżdżałem tam rowerem. Syf taki, że na wymioty zbiera. Ja rozumiem wspólnota, zarządca i znane problemy. Ale mimo wszystko najwięcej winy jest wśród mieszkańców, którzy doprowadzili do takiego stanu lub na to pozwolili. Nie ma co ukrywać, że w starszych budynkach jest tam mnóstwo patologii. I niech nie tłumaczą się, że są biedni. Do utrzymania porządku nie potrzebne są pieniądze tylko wychowanie. Przez ten cały margines, który tam pomieszkuje, normalni ludzie omijają nawet okoliczny park, który do najbezpieczniejszych nie należy.
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2014-04-28 09:45 50%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez gerwazy
już bez przesady z tym zlikwidowanym przystankiem przecież do następnego przy parku Traugutta jest bliziutko.!!! a i do tego przy PZN-ie tez kawalątek
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2022-05-31 07:50 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Jan
Mieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku gruz potrafią wrzucić do rzeczki
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.