najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
hanuszewska.m
2014-10-07 08:00 100%

ZBK i władze miasta umywają ręcę. Kobieta boi się o zdrowie i życie rodziny

rozpoczęty ponad rok temu przez Małgorzata Hanuszewska

Pani Anna od roku walczy o naprawę lub wymianę pieca grzewczego, który nie dość, że jest niesprawny, to jeszcze groźny dla zdrowia i życia jej rodziny. Właściciel mieszkania - ZBK umywa ręce, podobnie jak władze miasta. Zbliża się zima, ale kobieta zaklina się, że w tym piecu nie napali.

O problemach Pani Anny pisaliśmy już na łamach elblag.net. W sprawie wadliwego pieca interweniował w imieniu kobiety radny Michał Missan. Kobieta była już w ZBK i w Urzędzie Miejskim. Bez rezultatu. Zarządcy lokalu przy ul. Wspólnej uważają, że problemu nie ma. Nawet wbrew ekspertyzie Straży Pożarnej, która zakazuje używania pieca.

- Praktycznie każde napalenie w piecu kończy się emisją tlenku węgla, interwencją Straży Pożarnej i wizycie w szpitalu. Starszy syn wpada w panikę, kiedy chcę rozpalić piec. Boi się szpitala - mówi zrozpaczona kobieta, której nikt nadal nie chce pomóc.

Dyrektor ZBK Artur Adamczuk, twierdzi że piec został naprawiony, można z niego korzystać i nie ma zagrożenia życia. Zapewnił również, że piec zostanie skontrolowany przy ponownym jego uruchomieniu.

Zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu w tej sprawie.

oceń wątek 12 0 zgłoś do moderacji
2014-10-07 08:44 70%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez nie dla Wilka
Tak miało być pięknie ,sprawiedliwie .Wilka hasła to tylko slogany .Brak wrażliwości ,brak szacunku - to jest obraz dzisiejszej władzy w Elblagu.Brawo Panie radny Misan niech Pan nie odpuszcza
odpowiedz oceń post 21 9 zgłoś do moderacji
2014-10-07 10:10 26%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez k946
politykierzy, walczycie biednaą kobietą , tak jak zza Łyżwy
oceń post 5 14 zgłoś do moderacji
2014-10-07 09:05 76%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez pepe
Panie Wilk i Pan chce być prezydentem? Kobiecie nie możecie pomóc? Pan się do niczego nie nadaje. Rozwalił Pan ELSIN teraz zaś rozwala pan miasto i niszczy mieszkańców! 16 listopada KONIEC PANA WŁADZY!!!!!!!
odpowiedz oceń post 22 7 zgłoś do moderacji
2014-10-07 09:23 75%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez nina
ZBK do likwidacji, ratusz do restrukturyzacji, prezydent na emeryturę, menedżer na plan
odpowiedz oceń post 21 7 zgłoś do moderacji
2014-10-07 09:35 83%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez ffff
hahaha!nabierzecie się?Kolejny raz???Proponuję poznać więcej faktów....
odpowiedz oceń post 20 4 zgłoś do moderacji
2014-10-07 10:08 84%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez k8646
wybory ????????????? , a kto mi wymieni piec
odpowiedz oceń post 16 3 zgłoś do moderacji
2014-10-07 10:17 26%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez prac.zbk.
Komentarz ocenzurowany ze względu na przekleństwa - redakcja.
odpowiedz oceń post 5 14 zgłoś do moderacji
2014-10-07 10:43 79%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez wiza
Co było priorytetem tego p. Wilka? Przepchnięcie 150.000 zł na reklamę ale kogo i czego, panie Wilk? Tylko Elbląga Żal.
odpowiedz oceń post 22 6 zgłoś do moderacji
2014-10-07 14:28 86%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez wyborczy
mi też!
oceń post 12 2 zgłoś do moderacji
2014-10-07 11:40 71%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez "Miłosierdzie " Wilka i ZBK- Czyli w UM Elblag korp[cja kwitnie :)
To nie rozumiecie, że władza w Elblagu, jak nie widzi urzędas min.pan Adamczuk prywatnej korzyści to SPRAWA NIE ZOSTANIE ZAŁATWIONA!
odpowiedz oceń post 17 7 zgłoś do moderacji
2014-10-07 11:43 74%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Który urzędas z UM lub ZBK ma chrapke na to mieszkanie?
Jak w tytule.
odpowiedz oceń post 17 6 zgłoś do moderacji
2014-10-07 11:59 74%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Naczelny krytyk
Polam i wszystko jasne. Po prostu albo kobieta jest przez kogoś kto ma w tym interes polityczny manipulowana i podpuszczana albo nie znając się na nieistniejącym problemie szuka dziury w całym.
odpowiedz oceń post 17 6 zgłoś do moderacji
2014-10-07 12:32 15%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez King
A to ze jej prezydent obnizyl czynsz to sie nie liczy a nie ma czasu kazdym indywidualnie sie zajac
odpowiedz oceń post 4 22 zgłoś do moderacji
2014-10-07 12:44 82%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez gość
Co tu się dziwić, ja od roku sądzę się ze wspólnotą żeby zrobili dach pomimo tego, że mam mieszkanie zbk. W kilku pomieszczeniach na sufitach wyszedl grzyb , który jest bardzo szkodliwy. Wszyscy najlepiej by chcieli żebym zrobiła to za własne pieniądze, pomimo tego , że przeciek dachu jest nie z mojej winy ...To wspólnota zaniedbała dach, wykorzystując tanie materiały. Każą mi się sądzić z ubezpieczycielem , który i tak nie pokryje likwidacji szkody... Urzędu nie obchodzi człowiek, każdy musi radzić sobie sam, masz płacić i milczeć.
odpowiedz oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
2014-10-07 13:27 78%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez grześ
piec ogląda dyrektor, prezydent no proszę od tego jest kominiarz sprawdzi i wyda ekspertyze
odpowiedz oceń post 14 4 zgłoś do moderacji
2014-10-07 13:32 68%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez do grzesia
no i wydał negatywną ale zarówno dyrektor jak i prezydent mają to głęboko w du...ie i dalej każą palić bo znają się na wszystkim lepiej.
oceń post 13 6 zgłoś do moderacji
2014-10-07 13:28 71%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez wkur......ony
King PAJACU nawet jesli prawdą jest że kobieta ma niższy czynsz to nie znaczy że teraz może zatruwać siebie i swoje dzieci. Puknij się w Łeb idioto. Niech ktoś pomoże tej kobiecie, ja nie mogę. Brawo dla redakcji za zainteresowanie, może to coś zmieni. Ja też mam dzieci i nie wiem co bym zrobił na jej miejscu...... Wilk dla mnie jesteś największym przegranym bez względu na wynik jaki osiągniesz...
odpowiedz oceń post 17 7 zgłoś do moderacji
2014-10-07 13:30 58%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez zen
ten chłopczyk adamczuk robi wszystko co wilk mu każe co się dziwić. OTO PRAWDZIWE OBLICZE WŁADZY
odpowiedz oceń post 15 11 zgłoś do moderacji
2014-10-07 13:34 39%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez do adamczuka
chłopaczku przestań robić wszystko co każe ci wilk, ile ty masz lat, podejmij jakąś decyzję, masz jaja synku?
odpowiedz oceń post 13 20 zgłoś do moderacji
2014-10-07 14:18 58%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez King
Hehe to znaczy ze jak mam chora matke to Wilk ma przyspieszyc leczenie tak albo niech mi da kase na remont
odpowiedz oceń post 15 11 zgłoś do moderacji
2014-10-07 17:33 82%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez .a tam tak
jestem ciekawa czym ta pani paliła kiedyś ,myślę że pali nawet plastikami więc piec jest brudny w taki sposób to miasto będzie naprawiać wszystkim w tedy to już miasto polegnie a tak po za tym co by zrobiła jak by miała wykupione iw tedy do kogo się zgłosić bo fundusze tego ni mają w swoim zakresie ona nie jest sama w takiej sytuacji
odpowiedz oceń post 18 4 zgłoś do moderacji
2014-10-07 18:00 63%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez elna
Brawo dla redakcji za zajęcie się takimi problemami. Własnie po to jest lokalna gazeta, aby pomagać ludziom tam, gdzie Wilk odwraca się do ludzi dupą. Pokażemy temu prezydentowi nieczułemu na ludzką biedę 16 listopada gdzie jego miejsce. Na śmietniku!
odpowiedz oceń post 15 9 zgłoś do moderacji
2014-10-07 20:23 82%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez sxd
To nie jest lokalny problem.to jest problem jednej osoby.I ta osoba naprawde ma problem-tylko czy taki,jak w tym artykule?
oceń post 14 3 zgłoś do moderacji
2014-10-07 20:22 91%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez ghj
A może Redakcja zainteresuje się PRAWDZIWĄ historią, która ma tutaj miejsce? Nie medialnymi płaczami,tylko PRAWDA???gwarantuję,że komentarze społeczeństwa będą zgoła odmienne.
odpowiedz oceń post 21 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.