najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
piotr44
2014-12-01 06:21 100%

Gdzie wynająć mieszkanie w Gdańsku?

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Szukam mieszkania w Gdańsku na okres zimy :) Jakieś propozycje?

Niepalący, posiadający pracę w Gdańsku :)

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2014-12-01 09:38 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

A sprawdzałeś na różnego rodzju tablicach i innych gumtree ?? Za czasów studenta tam się zaczynało szukanie....



Oferty ze wszystkich najważniejszych portali znajdziesz również na money http://dom.money.pl/mieszkania/wynajem/gdansk/



Tam masz możliwość szukania po dzielnicach, powierzchni, cenie i innych parametrach.



Z tego co widzę, to obecnie jest tam prawie 4 tys ogłoszeń - więc spokojnie coś sobie znajdziesz fajnego.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-09-29 12:49 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez franz_12

portale to najlepsza opcja...nie wiem, nad czym ludzie tyle się zastanawiają, jak szukać mieszkania, przecież jakieś ogłoszenia w gazetkach czy kablówce to średniowiecze :DD chociaż muszę przyznać, że sam miałem dość szukania w necie, jak okazało się, że jeżeli nie spędzam całego dnia na szukaniu mieszkania to wszystkie fajne oferty znikały... myślałem, że oszaleję. nie wiem, ludzie pracy nie mają? :D ale ziomek polecił mi, żebym po prostu szukał na mniej znanych stronach. tylko w większości przypadków, za przeproszeniem, ch**em tam wiało... jakieś same obskurne pokoje, raz umówiłem się na oglądanie jednego, to okazał się być komórką pod schodami, haha myślałem że padnę jak to zobaczyłem. ale w końcu trafiłem na http://www.morizon.pl/do-wynajecia/mieszkania/gdansk/ - mega dużo ofert, no i nie jest tak oblegane.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.