najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Dawid Chorąży
2015-01-20 13:30 43%

Było i się zmyło - co z tymi glonami?

rozpoczęty ponad rok temu przez Dawid Chorąży

Elbląska starówka ma swoje charakterystyczne elementy min. Katedrę św. Mikołaja czy Bramę Targową. Pozycjami nie do przeoczenia są też dwa nowe mosty. Przez kilka dni krajobraz na Moście Wysokim, niekoniecznie na korzyść tego pięknego miejsca, wzbogacały tajemnicze narośla.

Glony pojawiły się kilka dni temu w miejscu dość strategicznym dla ruchomego mostu, uniemożliwiając komunikację wodną. Można by sprawę zbagatelizować, gdyż o tej porze roku most podnoszony jest rzadko , a komunikacja wodna funkcjonuje sporadycznie, lecz utrudnienie jakie spowodowały wodne rośliny, dyskwalifikuje funkcjonalność całej konstrukcji.

Dziś utrudnienia już nie ma. Co się stało? Tego nie wie nikt. Próbowaliśmy zgłębić ten śliski temat, lecz niestety nie otrzymaliśmy żadnej informacji, która odpowiadałaby na następujące pytania:

Skąd się wzięły? Czy były bezpieczne dla komunikacji wodnej? Zostały usunięte? Czy może w równie tajemniczy sposób, jak się pojawiły zniknęły? Czy sytuacja się powtórzy?

oceń wątek 16 21 zgłoś do moderacji
2015-01-20 14:36 68%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez czytelnik
ale sensacja!!!!!, takie wysepki trzciny pojawiają się co roku i spływają same dalej. nic nowego. A skąd się wzięły? z nie zagospodarowanych brzegów rzeki, z zatoki elbląskiej i z drużna.
odpowiedz oceń post 15 7 zgłoś do moderacji
2015-01-20 14:40 56%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez hehe
Hahaha na początku zapytam ostrożnie, ten tekst to żart? Kawał? Bo jeśli nie, to mam pytanie do autora: czy słyszał o tym, że w rzekach tego typu roślinność się jednak pojawia, tak jaka masa innego śmiecia. Skoro znikła, po temacie. Kogo autor pytał? Bo nie wiemy kogo, wiemy tylko, że nie otrzymał odpowiedzi na swoje pytania.
odpowiedz oceń post 10 8 zgłoś do moderacji
2015-01-20 14:43 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez pik
tajemnicze narośla? Normalnie sensacje XX wieku ;) Gratuluję tematu! Polecam kolejne tego typu "odkrycia", może jakieś UFO autor znajdzie? Polecam mniej pić tego, co Pan tam popija ;)
odpowiedz oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
2015-01-20 15:10 71%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ursus
ja bym sie raczej zapytal co sie stalo i gdzie sie podzialy pieniadze przeznaczone na emerytury dla polakow z ZUS. Ktos rozkradl gruba kase
odpowiedz oceń post 15 6 zgłoś do moderacji
2015-01-20 22:13 50%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Już ci tłumacze jak Polska zbankrutowała w 1989 roku i komuchy oddały władzę to m.in. z tego powodu, że wydali całą kasę włacznie z tym co miało byc w ZUS! Niestety górnicy i rolnicy nic nie wpłacają do ZUS więc trzeba obecnie pożyczać i dokładać 40 mld zł rocznie i dług Polski rosnie!
oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2015-01-20 23:44 67%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez ursus
a może to Po prostu ta zielona wyspa która obiecywal oszust donek w 2007 roku? i nie gadaj na rolnikow i gurnikow, wy zydki z PO nazwaliście ich pajacami i frajerami. zniszczyliście polskie stocznie POdkladajac się Niemcom, teraz na rozkaz uni POslusznie chcecie zlikwidować kopalnie POd pretekstem nierentowności. a nierentowne dla POlski jest ten nowotwor co się zwie PO. generuje tylko koszty,kradnie,mataczy. z ZUSem to PO zrobilo szwindel.wiec nie pierdziel kocopolow i nie siej propagandy
oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2015-01-20 15:44 53%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Mati
Masakra człowieku czy Ty nie masz o czym pisać ? Co za różnica co to było i skąd ? Skoro tego nie ma to znaczy ktoś musiał to wyłowić albo popłynęło dalej. Jak pewnego dnia płynął stary fotel i jakieś śmieci to nie pisałeś o tym a o takich pierdołach wypisujesz. Jesteś Świeżak i nie pozwalają Ci pisać o innych sprawach ? Pojedź na wysypisko śmieci może tam to znajdziesz.
odpowiedz oceń post 10 9 zgłoś do moderacji
2015-01-20 16:20 59%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez kosa
omg jestem w szoku czy to gazeta skandale? kiedyś taka była i były w niej podobne kosmiczne historie, skąd wytrzasneliście tego Chorążego?
odpowiedz oceń post 13 9 zgłoś do moderacji
2015-01-20 16:58 64%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Byku
Chorąży niedługo awansuje na starszego chorążego, tak jak śmiały awansował na Mocnego :)
oceń post 14 8 zgłoś do moderacji
2015-01-20 17:21 65%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Whistler85
Panie Dawidzie odsyłam do książek. Trzcina to nie glony!!!! A tajemnicze zniknięcie polegało na tym jak tajemnicze pojawienie się....czyli przypłynęło i odpłynęło z prądem. Takie pływające wysepki to nic nadzwyczajnego na rzece o tej porze roku...jak napisał "
~ czytelnik" są wynikiem "nie zagospodarowanych brzegów rzeki, z zatoki elbląskiej i z drużna.' czyli po prostu odrywają się od brzegu
odpowiedz oceń post 15 8 zgłoś do moderacji
2015-01-20 17:25 70%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez glono-jad
a w ogóle to Chorąży nie miał biologii w szkole - glony to glony, narośla to narośla - a to są zwykłe kępy traw i roślin wodnych oderwane gdzieś na Druźnie a tu dopłynęły. I co to za informacja??? Trochę wiedzy i rzetelności by się przydało Panie Redaktorze. A tak - kicha!
odpowiedz oceń post 16 7 zgłoś do moderacji
2015-01-20 20:26 67%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez xenia
ja pierdz...lę najpierw Mocny, teraz Chorąży....kolejny obciach :>
odpowiedz oceń post 16 8 zgłoś do moderacji
2015-01-20 21:45 56%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez Glonojad
Czy pan wie, jak wyglądają glony? Poza tym min. to chyba skrót od minimum a nie od między innymi
odpowiedz oceń post 10 8 zgłoś do moderacji
2015-01-20 21:54 64%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez pampi - ZAWADA
POwalił mnie... ten temat .
odpowiedz oceń post 14 8 zgłoś do moderacji
2015-01-20 22:20 65%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
Faktycznie ten portal schodzi na psy kogo wy zatrudniacie!? Myślałem , że każde dziecko w Elblągu wie, że na jeziorze Drużno są tzw. "pływajace wyspy" i od czasu do czasu spływają sobie rzeką Elblag do Zalewu Wislanego!
odpowiedz oceń post 15 8 zgłoś do moderacji
2015-01-21 06:04 38%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Pick
Glony zamiast trzciny czesto wystepuja gdy sie dostanie "z glana" i tu wlasnie zachodzi taki przypadek. Jest to przypadek kliniczny i prosimy o powiadomienie jak sie Redaktorkowi "poprawi" !
odpowiedz oceń post 5 8 zgłoś do moderacji
2015-01-21 08:45 50%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez obserwator
co za jełop te fragmenty te trzcin z Druzna określa glonami przypłyneły, odpłyneły i po sensacji czesto widac tego typu zjawiska na rzece
odpowiedz oceń post 9 9 zgłoś do moderacji
aldona90
2015-01-21 19:22 41%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez aldona90
Ludzie ja nie kumam , jak mnie jakiś artykuł nie interesuje to go nie czytam Łatwizna POLECAM.haha
odpowiedz oceń post 7 10 zgłoś do moderacji
2015-01-21 21:56 41%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez olx
a błędy i głupota tekstu cię nie powala? Pewnie jesteś sama tak pusta jak pusty jest autor tekstu.
oceń post 7 10 zgłoś do moderacji
aldona90
2015-01-22 15:05 50%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez aldona90
-olx żal mi Ciebie po co się tak katujesz? Moja rada nie czytaj.
Miłego dnia Ci życzę.
oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
aldona90
2015-01-22 18:27 33%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez aldona90
Do ;olx ,xenia ,pik ,hehe ,kim ty jeszcze jesteś ,następną nazwę sobie wymyśl.Tylko jakąś trafną hahaha
odpowiedz oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2015-01-23 15:33 60%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez paula
Haha były i odplynely proste
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.