najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Jan_35
2015-05-13 13:57 100%

izolacja pianką

rozpoczęty ponad rok temu przez Jan_35

Witam, Poszukuję firmy do ocieplenia domu. Może macie kogoś godnego polecenia?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
ocieplanie pianką
2015-05-15 12:49 0%
1

ocieplanie pianką

odpowiedziano ponad rok temu przez Henryk

Hej! Uszczelniałem pianką magazyn i jestem bardzo zadowolony z efektu. Teraz moi rodzice mają zamiar ocieplić swój dom. Polecam piankę wszystkim znajomym - idealne rozwiązanie! Korzystamy z usług firmy CELS z Suwałk. Dobra firma.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-06-13 14:23 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Marek

Polecam firmę Cels. Ocieplali mi dom w ubiegłym roku. Sprawnie, szysto i profesjonalnie. Pianka to idealne rozwiązanie, dociera do każdego zakamarku.Polecam kontakt z panem Radkiem pod nr 664 700 150, gwarantuję, że nie będziesz żałować :-)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-07-05 19:30 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Przemek

Witam, polecam pana Radka Sienkiewicz z firmy cels 664 700 150. Dobra, sprawdzona firma. A pan Radosław zna się na rzeczy, dobrze doradził, wyjasnił. Do ocieplania stosują piankę, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Cels to firma z Suwałk, ale dojadą do każdej miejscowości w kraju. Polecam.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-08-24 10:53 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez malwina

ja ocieplałam z celsem i fajnie wyszło.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-08-30 13:45 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez karolinaaaa

polecam Ci cels, ocieplali u mnie i nie mam żadnych zastrzeżeń


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.