najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
Bartłomiej Ryś
2015-12-11 18:00 100%

„Dom przy Winnej” na ostatniej prostej. 50 nowych mieszkań!

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Koniec roku to również końcówka budowy „Domu przy winnej” - obiektu, w którym na sprzedaż jest wystawione aż 50 nowoczesnych mieszkań od 29 do 66 metrów kwadratowych. Ceny? 3780 zł za m2. Ostateczne zakończenie budowy planowane jest na przełom 2015 i 2016 roku.

Nieco ponad rok temu na ul. Winnej znajdowały się stare, nieużywane zabudowania garażowe. Akompaniowały im krzaki, drzewa – swoista „dżungla” w centrum miasta, która stała się siedliskiem osób bezdomnych. To jednak miało się zmienić za sprawą firmy TJM Development s.c., która zaplanowała w tym miejscu wybudowanie pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

Dziś już możemy podziwiać obiekt „na żywo”, a nie tylko i wyłącznie na wizualizacjach reklamowych. Wokół trwają ostatnie prace wykończeniowe. Z całą pewnością można stwierdzić, że jest to świetna lokalizacja – centrum miasta, blisko sklepy, park, Stare Miasto, Urząd Miejski. Wszystko nie dalej, niż kilkaset metrów.

Obiekt to 50 lokali mieszkaniowych przeznaczonych na sprzedaż o powierzchni od 29,86 m2 do 66,19m2. Piwnice budynku to hala garażowa na 32 miejsca oraz komórki lokatorskie. Wszystkie lokale na piętrze posiadają balkon, a lokale na parterze niewielkie tarasy. Do tego trzy windy oraz ogrodzony teren („Dom przy Winnej” będzie stanowić zamknięte osiedle).

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2015-12-11 18:30 80%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Oszukana
Artur Z. też się wprowadzi. Z Winnej na Winna...już lata po budowie i ustawia śmietniki...z deszczu pod rynne... ;-(
odpowiedz oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
2015-12-13 08:42 85%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkaniec Winnej
Nie zapominajmy o szlabanie, który zamykać ma dostęp do... "parkingu" z błota. Gratuluję pomysłowości. Niech redakcja zainteresuje się tym absurdem. To akurat dzieje się zaraz za tym nowo powstałym budynkiem
oceń post 11 2 zgłoś do moderacji
2015-12-12 05:33 73%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez x
piękny budynek, świetna lokalizacja. Dla mnie rewelacja !
odpowiedz oceń post 19 7 zgłoś do moderacji
2015-12-13 20:29 81%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Cierpliwy
N temat parkingu z błota w artykule z dn 10.04.2015 widniała taka odpowiedź władz miasta:
Właścicielem działki nr 159/39, jest Miasto Elbląg, a zarządza przedmiotową nieruchomością Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego obszaru Śródmieście – Północ w Elblągu teren ten jest oznaczony jako „strefa lokalizacji parkingu podziemnego”. Nie ma się co irytować plany są.
Cierpliwy



odpowiedz oceń post 17 4 zgłoś do moderacji
2015-12-14 20:30 75%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Mieszkaniec Elbląga
Zamiast podpisywać się cierpliwy...można było po prostu Artur Z...
oceń post 6 2 zgłoś do moderacji
2015-12-15 08:48 18%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez jaga
Lokalizacja to PORAZKA !!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 4 18 zgłoś do moderacji
2015-12-15 09:57 77%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez nwo
Dla ciebie porażka dla innych nie.
oceń post 17 5 zgłoś do moderacji
2015-12-16 22:51 75%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkanka
Nieprawda. Bardzo dobra lokalizacja.
oceń post 9 3 zgłoś do moderacji
2016-02-19 18:13 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez winnymieszkaniec
O co Wam chodzi z tym parkingiem z błota i kto to jest Artur Z. ? Czy to jakaś persona ? Lokalizacja spoko, niech już kończą i dają akty .
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klara
2016-02-22 18:06 50%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez zenon
Niech przed przekazaniem kluczy zrobią porządek z cieknącym dachem w środkowej klatce, wilgotnością ścian przekraczającą wszelkie normy, ponieważ tak im się śpieszyło, że zapomnieli o kolejności prac i masą niedoróbek. A teraz zimą deweloper oszczędza i nie ogrzewa tych mieszkań. Grzyb na ścianach murowany. Materiały użyte to najtańsze z możliwych, robocizna pseudo fachowców to same fuszerki, np. płytki tak położone, że można się potknąć, ale według norm kierownika tej budowy wszystko jest w porządku. Aż strach pomyśleć co zacznie wychodzić po przekazaniu mieszkań właścicielom i ile będą musieli jako wspólnota napsuć sobie krwi. W Olsztynie, mieszkańcy Zielonych Tarasów (ten sam deweloper) założyli mu sprawę w sądzie mają też konto na facebook-u. Dla jasności, nie współczuję mieszkańcom, ponieważ nie zaufali doświadczonym, miejscowym przedsiębiorcom tylko pokusili się na parę złotych pseudo oszczędności.
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2016-03-26 22:01 29%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkanka
CO za bzdura. Pokusili się o pare zlotych? Co to za roznica czy przedsiebiorca stad czy z mlawy? Moj drogi, nie patrzylismy na kase. BĘDZIE Dobrze. NIE Narzekać. Kazdy nowy budynek jest wilgotny.Co za bzdury.
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
klara
2016-03-28 09:56 60%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez zenon
A udostępniono Wam już garaż? W przecieków z instalacji wodnej nie ma? Proszę obejrzeć sobie mokre stropy w garażu przy klatce C. A tak w ogóle to czy szanowna mieszkanka nie widziała jak partacko położone są płytki na na klatkach schodowych, aż wstyd. Takiej fuszerki nie widziałam jeszcze nigdzie w nowych budynkach. A nie przeszkadza Pani fakt, że zniszczy Pani obcasy w każdych butach chodząc po ażurowych płytach, którymi wyłożone są ciągi komunikacyjne? Aż strach pomyśleć jak będziecie chodzić (po jakim błocie) jak budować będą kolejne skrzydło tego domu. Obecna furtka i jedyny chodnik zostanie przecież zlikwidowany.Pisze Pani, że każdy nowy budynek jest wilgotny. Tak, ma Pani rację, ale nie w każdej zakończonej i oddanej do użytkowania inwestycji leje się do środka woda z dachu (środkowa klatka) do tego stopnia, że wyłączyli tam oświetlenie. Zardzewiałą lampę pomalowani ostatnio na biało z nadzieją, że nikt nie zauważy tego partactwa. A najbardziej cudaczne są te otwory nad futrynami we wszystkich komórkach lokatorskich. Panowie zapomnieli o wentylacji tych pomieszczeń, więc teraz wycieli ohydnie wyglądające otwory. Ot pomysłowość. Dziwi mnie, że ludzie płacą pieniądze i nie domagają się zachowania określonych standardów. To ma być dom? Wykończony jest jak kurnik.
oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
klara
2016-02-29 22:16 50%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez katrina M

Czytając te wpisy jestem przerażona. Kupiłam tam mieszkanie. Zapłaciłam pieniądze. Kierownik budowy w arogancki sposób zbywa wszystkie moje pytania. Nie reaguje jak zwracam uwagę na nieprawidłowości w położeniu płytek w korytarzach, wilgoć w budynku, nieszczelne drzwi wejściowe do mojego mieszkania, żle obsadzone okna i inne fuszerki. Co radzicie? Pójść na odbiór z jakimś specem/inżynierem budownictwa? Odebrać mieszkanie z tymi wadami i liczyć na ich usunięcie przez dewelopera w ramach rękojmi? Doradźcie proszę.


odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2016-03-19 16:34 50%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Ja tam mieszkać będę
Fachowcem niestety nie jestem ale gołym okiem widać niedociągnięcia :-( mam nadzieje że wszystko zostanie poprawione. Nie chce bulic kasy za czyjeś błędy i pośpiech.
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2016-04-17 20:44 33%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez lokator
.....a co z wyjazdem z garażu jest tak niebezpieczne ..zajmę się tym tematem nie wiem kto robił odbiór tego budynku ...
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
klara
2016-04-17 22:38 33%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez jaga
Nareszcie, ktoś dostrzega te wszystkie niebezpieczeństwa jakie czyhają na mieszkańców. W garażu poza wyjazdem z niego, bardziej niebezpieczne jest stężenie spalin, które jest tak duże, że stale uruchamia się alarm i napis "proszę natychmiast opuścić garaż". Śmierdzi tak, że aż człowiekowi w głowie się kręci. Aż boję się pomyśleć, co będzie się działo jak brama do garażu i na posesję doczekają się. Chociaż myślę, że to nie nastąpi, ponieważ kierownik budowy zakończył urzędowanie. Na klatkach schodowych nie widziałam takiego brudu jak na w tym domy przy Winnej. Dramat. Współczuję.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2016-04-30 06:56 0%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez mieszkanka
Do Zenona. Jesli pani wszystko przeszkadza to trzeba było dom wybudować samodzielnie, droga pani. Moje obcasy będą ok.Niech się pani tak o nie nie martwi.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
klara
2016-04-30 12:43 33%
18
odpowiedziano ponad rok temu przez zenon
I tak właśnie kilka lat temu zrobiłem.
Wybudowałem dom. To była bardzo dobra decyzja. Bardzo się cieszę, że Pana/Pani obcasy będą ok. Szkoda, że inni nie podzielają tego entuzjazmu.
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2016-12-14 21:58 50%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez xxx
NIE POLECAM WIELKI BUBEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.