najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
piotr44
2015-12-27 10:08 100%

Jaki beton do fundamentów?

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Domek będzie 2 piętrowy, a więc pewien nacisk będzie generowany na fundamenty. Pytanie jakiego użyć betonu aby wytrzymał obciążenie oraz aby był odporny na niekorzystne, zewnętrzne warunki atmosferyczne?

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-12-28 14:20 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

To jest bardziej pytanie do konstruktora. To on wylicza wszystkie niezbędne właściwośi, cechy betonu, aby wytrzymał ciężar związany z budowlą.Jeżeli interesujesz sie tym tematem, to odsylam jeszcze do strony http://cemexbeton.pl/produkty-specjalistyczne/xtramur-zaprawy-budowlaneMasz tam informacje ne temat zapraw jakie obecnie się stosuje. Zapraw dzięki którym budowa będzie postępowała szybko a jednocześnie będą niezwykle wytrzymałe.


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
rokiwika
2019-09-12 10:32 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez rokiwika
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.