najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
klark
2016-09-21 13:12 100%

Jaka firma budowlana

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Przymierzam się do budowy domu. Jaką firmę budowlaną z okolicy możecie polecic? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-09-21 14:08 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez marlon

Pozwolę sobie dać tutaj link do katalogu działających w naszej okolicy na tym polu firm:



http://kb.pl/firmy-budowlane/katalog/firmy-budowlane-i-uslugi-budowlane--elblag/



Jest ich dość sporo. Sam miałem do czynienia z firmą Rokkpol, aczkolwiek rozbudowywali jedynie część budynku firmowego tak wiec nie wiem jakby sobie poradzili z budową domu od zera. Proponuję poczytać sobie opinie o poszczególnych firmach w sieci. Oraz ewentualnie złożyć zapytania do kilku z nich. Nie zaszkodzi zapytać się ile będzie kosztowała budowa domu w każdej z nich. 



Pozdrawiam. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
kachana
2017-03-23 12:17 0%
2

Dylemat

odpowiedziano ponad rok temu przez kachana
Pomocy pomocy pomocy!

Mam problem i liczę na wasze rady: z narzeczonym mamy trzy opcje do wyboru:

1) wyremontować dom teściów (dom kostka 120m^2, ok. 20 letni, parter, piętro i strych; dom w dość kiepskim stanie jak dla mnie- na piętrze wszędzie grzyb, na niektórych ścianach pęknięcia itp., dla nas byłoby piętro, rodzice zostaliby na dole, osobne wejście, ale remont generalny, kucie tynków, ocieplenie, nowy dach, instalacje itd);

2) mamy działkę naprzeciwko, po drugiej stronie drogi i stawiać się tam?- blisko teściów, można zająć się gospodarstwem i nimi na starość, ale jednak na swoim to na swoim;

3) druga działka kilka domów dalej- działka budowlana, z gotowym już przyłączami (woda, prąd) więc odchodzą koszty, tylko gaz trzeba dociągnąć z rozpoczętą już budową (fundamenty) domu parterowego (link), ale dalej od teściów i mniejsza niż pierwsza działka.

Teściowie wszystko już przepisali na narzeczonego, więc on czuje się za nich odpowiedzialny i "nie chce zostawiać ich, gospodarstwa i dużego domu", ja zawsze marzyłam o własnym domku, bo całe życie mieszkałam z rodzicami i dziadkami i wiem jak oni żałowali tej decyzji, nie możemy dojść do porozumienia w tej kwestii...

Co wy o tym myślicie?
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
re:
2017-04-11 10:23 0%
3

re:

odpowiedziano ponad rok temu przez Kaśka

Ja mogę polecić dobrego architekta z firmy BDBprojekt, który projketował nasz dom . Uważam, że źle zaprojektowany dom to często nieprawidłowe wykorzystanie przestrzeni...


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.