najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
klark
2016-09-25 11:20 100%

Łazienka. Oświetlenie led czy zwykłe

rozpoczęty ponad rok temu przez bartul

Czy lepsze są ledy czy może tradycyjne oswietlenie? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
RealEstate
2016-10-04 15:14 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez RealEstate

Zdecydowanie LED, jak dla mnie oferuja lepsze oswietlenie do tego biora o wieleeee mniej pradu. Moze nie przelozy sie to az tak bardzo na rachunki, jednak przy dluzszym uzywaniu nie beda generowaly az tyle ciepla.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
maciejko
2016-10-25 13:59 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez maciejko

Jeśli szukasz ciekwych rozwiązań, które mozesz zastosować w łazience to zajrzyj na stronę Elements lub ich bloga http://blog.elements-show.pl/

Może coś znajdziesz dla siebie :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
jupiter
2016-11-02 00:18 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez jupiter

Ja mam połączenie, radycyjne oraz ledy. Kiedy biorę kąpiel/prysznic to ekonomicznie zapal jedynie ledy, ale wiadomo, w domu są również kobiety co robią makijaż, także wtedy zwykłe oświetlenie jest również używane.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Izolda
2016-12-01 07:15 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Izolda

Faktycznie takie połącznie to będzie najlepsza opcja. Sama też póki co jestem przed wyborem poszczególnych elementów wyposażenie do łazienki i zastanawiam się, czy będą tam pasowały rolety, czy może jednak postawić na plisy?



Bardzo duży wybór produktów tego rodzaju znalazłam w http://verti-hor.pl/ i zastanawiam się, co będzie bardziej pasowało do tego wnętrza.



Jak sądzicie?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Karolina12
2017-01-08 21:25 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Karolina12

Odnoszę wrażenie, że LEDY stają się coraz popularniejsze. Też je preferuję ze względu na to, że odpowiadają bliżej mojemu gustowi. Zdecydowanie bardziej mi się podobają.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Ledy
2019-03-21 13:11 0%
6

Ledy

odpowiedziano ponad rok temu przez kulamarek11

Co istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo oświetlenie do galerii obrazów potrafi diamentralnie zmienić pomieszczenie.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.