najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
RealEstate
2016-10-04 15:19 100%

Domofon - jaki wybrac

rozpoczęty ponad rok temu przez RealEstate

Wlasnie, dobre pytanie. Przeprowadzilem sie niedawno do nowego mieszkania. Przez jakis czas bylo dobrze, jednak ostatnio zepsul mi sie domofon. Zawowalem spec, stwierdzil ze nie da rady go naprawic i zaproponowal zakup nowego. Zapytalem sie ile kosztuje, a gosc zaspiewal mi cene naprawde z kosmosu .. przebitka rzedu 200% jak sie okazalo pozniej. Prosze doradzcie mi co wybrac, najlepsza oferte jak narazie udalo mi sie znalezc na http://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/domofony.html . Jak widac jest spora rozbieznosc cenowa miedzy producentami, nie chce brac czegos z najwyzszej polki. Szukam produktu, ktory da mi najwiecej za w miare rozsadna cene. Z gory dzieki za porady!

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Info
2016-10-22 17:34 0%
1

Info

odpowiedziano ponad rok temu przez bella

Na forum raczej trudno o taką poradę, lepiej zapytać profesjonalisty, my przy zakupie sprzętu do monitoringu  w satsklep.pl dostaliśmy wszelkie potrzebne informacje.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
kachana
2017-03-23 12:21 0%
2

Monitoring

odpowiedziano ponad rok temu przez kachana
Czy ktoś z Was montował gotowy zestaw monitoringu dostępny np na allegro? Czy lepiej iść do firmy i to załatwić? Na allegro cały zestaw kosztuje np 1000 zł a firma liczy za to 5000.

Chcemy wydać max 2500zł.
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2017-04-07 08:05 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Antek

Kolego! Polecam Ci domofony w formie zestawów, zerknij tutaj: https://www.genway.pl/category/domofony-wielorodzinne
Spokojnie można się wyrobić w 1000zł :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.