najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

nieruchomości, remonty

budujesz ? remontujesz ? podziel się doświadczeniem z innymi
eijk
2014-11-12 12:38 33%

Zobowiązanie Edmunda Szweda - czas zrobić porządek z ZBK

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

Rządy trzech ostatnich prezydentów doprowadziły wielu elblążan na skraj biedy. Duża część lokatorów mieszkań ZBK stając przed problemem - nakarmić rodzinę, ubrać dzieci czy w przypadku osób starszych mieć, czy nie mieć na wykup lekarstw - woli zadłużać się aniżeli płacić czynsz za mieszkanie ZBK.

Dzisiaj ZBK, nie mogąc odzyskać od dłużników pieniędzy, straszy eksmisją, która niczego nie rozwiązuje, jedynie prowadzi do dramatów ludzkich oraz do dalszej degradacji wielu elbląskich rodzin.

Ja Edmund Szwed stanowczo mówię temu NIE!

Jeżeli z woli Was - Elblążan, 16 listopada zostanę Prezydentem Elbląga, osobom zadłużonym w ZBK stworzę szansę powrotu do normalności. W imię sprawiedliwości społecznej oraz w oparciu o zdrowe zasady ekonomii ZBK zlikwiduję, a zadłużenie anuluję Wam!

Osoby te, nie będą musiały ukrywać się przed komornikiem, co pozwoli im na podjęcie pracy, którą zagwarantuję np. w budownictwie od czerwca przyszłego roku w ilości 2000 miejsc pracy dla pracowników fizycznych.

Pozwoli to na powrót do aktywności zawodowej wielu Elblążanom oraz zapobiegnie ewentualnym tragediom ludzkim.

Osoby, które dotychczas płaciły czynsz regularnie, będą mogły w pierwszej kolejności otrzymać nowe mieszkanie komunalne, które w ilości ok. czterech tysięcy wybuduje w ciągu swej czteroletniej kadencji.

Przy tego typu deklaracjach zarzuca mi się populizm. Jest jednak jedna różnica – je nie obiecuję – ja się zobowiązuję! Dość już pięknych dróg i niewykorzystanych gmachów – czas zacząć godnie żyć.

Edmund Szwed Kandydat Na Urząd Prezydenta Elbląga KWW Obywatelski Elbląg

Materiał płatny, sfinansowany przez KWW Obywatelski Elbląg

oceń wątek 8 16 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:03 92%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Juras
a ja obiecuję, że każdemu zadłużonemu dam w gotówce tyle, ile wynosi jego dług. Wiem, że to brzmi śmiesznie, lecz może i mnie wybiorą ...
odpowiedz oceń post 34 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:07 93%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez NIE dla socjalistów
Gdzie tu sprawiedliwość społeczna? Anulowanie długu? Co to ma znaczyć. Z jakiej racji ja mam płacić gdy widzę jak oni codziennie stoją i piją piwo. Populistyczne obiecanki i chwyt poniżej pasa. Anuluje i zapłaci moimi podatkami, albo podniesie coś innego. Socjalista. Nigdy!!!
odpowiedz oceń post 37 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:10 91%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez lokator
Mam mieszkanie i płacę uczciwie czynsz. Dlaczego darmozjady mają mieć umorzony czynsz? To nieuczciwe i głupie.
odpowiedz oceń post 30 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:14 4%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
zgadzam sie edmund! ale czas takze wziac sie za MOSIR!!! pogonic kolesi ze stolkow i dyrektora na zasluzona emeryture!
odpowiedz oceń post 1 27 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:33 87%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Nie zgadzam się na to. Ja za swoje mieszkanie musiałem zapłacić.
Logicznym rozwiązaniem jest reforma programu oddłużeniowego. Niech zadłużeni dług odpracują, ale...żeby umowę na odprcowanie długu mieli tak sporządzona, by bli ubezpieczeni i liczyłaby się ona do stażu pracy, zczego w przyszłości ZUS mógłby wyliczyc im emeryturę.To , w brew pozorą, proste i bardziej realne, możliwe rozwiązanie.
odpowiedz oceń post 27 4 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:33 91%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez mamona
Dlaczego zamieszczacie takie kłamstwa .NIE JEST TO WARTE ŻADNYCH PIENIĘDZY, a tym bardziej judaszowych.
odpowiedz oceń post 30 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:45 92%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Norweg
Ja pierdziu. Co ten człowiek jeszcze ludziom obieca żeby wybrali go do koryta ?
odpowiedz oceń post 35 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:49 92%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Wonski
Ludzki Pan
odpowiedz oceń post 24 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 15:59 89%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez Josif_Wisarionowicz
a mógł pozabijac i utylizować. No naprawdę ludzki człowiek.
oceń post 17 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:57 91%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez sps
Oj , żebyśmy się nie rozczarowali
odpowiedz oceń post 21 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 13:59 92%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez bard
To i zadłużonym w spółdzielniach. A co.
odpowiedz oceń post 23 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:06 93%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez johnny
MASAKRA!!!On jest lepszy niz wrozbita Maciej. :)
odpowiedz oceń post 28 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:09 93%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez pisman
Podobno jest jeszcze szansa na port lotniczy, trochę większy od Okęcia a także budowę zupełnie nowego, pełnozalewowego portu. Jeżeli jest to prawdą i to wszystko w 4 lata - Pan Szwed ma mój głos.
odpowiedz oceń post 25 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:21 90%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez Juras
to kandydat poleciał "po bandzie" . Mam pytanie: co Pan bierze ?
odpowiedz oceń post 26 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:22 93%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez elblążanin
o jakiej sprawiedliwości społecznej mówi ten Pan - teraz anuluje długi ( ja cały czas płącę i nie narzekam ) a za 3-4 lata kiedy ci sami ludzie znowu narobią długów znowu im anuluje - tylko iśći głosować na takiego gospodarza miasta
a tak na marginesie to czym różni się obietnicaod zobowiązania - od początku kampanii tego Pana próbuję to zrozumieć ale dla mnie to jest to samo tylko inaczej powiedziane - jednego i drugiego trzeba dotrzymywać
odpowiedz oceń post 26 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:24 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez jasio
Komentarz niezgodny z regulaminem redakcji
odpowiedz oceń post 0 7 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:29 94%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez xyz
Żeby to wcześniej obiecał to i ja bym przestał płacić a co. A tak jestem w plecy 10 000 czynszu który uczciwie zapłaciłem w 2014 roku. Jaja jakieś.
odpowiedz oceń post 30 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:46 94%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez nie wierze w bajki
To dopiero byłby dramat dla Elbląga i wszystkich uczciwych ludzi, którzy płacą swoje zobowiązania! Mam nadzieję, że po przegranych wyborach ten śmieszny ludek znowu niknie na jakieś 15 lat?
odpowiedz oceń post 34 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 14:47 93%
19

odpowiedziano ponad rok temu przez plif
To zobowiązanie funta kłaków nie warte.Zrobię jak mnie wybiorą-człowieku najpierw zrób -a jak nie'wybiorą to nic nie zrobię.Dla mnie to normalny szantaż. Część dłużników nie płaci bo to ludzie co mają pracę i płacę w ,.głębokim poważaniu''-i takich jest większość.
odpowiedz oceń post 26 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 15:13 94%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez jozek
Żądamy więcej obietnic! Ja , obiecuję,na przykłąd, że nie będe bić swojej żony Zofii, a każdemu,kogo spotkam dzień po wyborach,dam stówę. A co- będzie mnie stać.Kto następny coś obieca? proponuję konkurs na najfajniesze obietnice.Start!
odpowiedz oceń post 34 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 15:47 92%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez koniobij
Ja obiecuję, że jak mnie wybiorą to przez okres kadencji nie będę bił swojego konia. :-D
oceń post 22 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 15:47 85%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez koniobij
Ja obiecuję, że jak mnie wybiorą to przez okres kadencji nie będę bił swojego konia. :-D
oceń post 17 3 zgłoś do moderacji
2014-11-12 21:08 86%
23
odpowiedziano ponad rok temu przez kozun
A ja obiecuję że jak spotkam Lewandowskiego po wyborach jak bedzie niczym szczur pomykal po ulicach miasta to się nie roześmieję mu w twarz
oceń post 12 2 zgłoś do moderacji
2014-11-12 16:30 94%
24

odpowiedziano ponad rok temu przez bigi
Ja Edmund Śledź jako socjalista gwarantuje wam, że Wam dam. Ale wcześniej wezmę od innych. Bo dla wszystkich nie wystarczy...
odpowiedz oceń post 30 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.