najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
eijk
2015-06-29 15:00 67%

CYRK MEDRANO ! PO RAZ PIERWSZY W ELBLĄGU !!!

rozpoczęty ponad rok temu przez Informacja prasowa

PO RAZ PIERWSZY W ELBLĄGU !!!

NAJWIĘKSZE I NAJLEPSZE SHOW CYRKOWE W POLSCE !!!

ZAPRASZA NARODOWY WŁOSKI CYRK MEDRANO !!!

 

Z atrakcyjnym programem przybywa do Elbląga Narodowy Włoski Cyrk Medrano. Organizatorem występów w Polsce jest Agencja Artystyczna TRAMP. Cyrk prezentuje najlepsze numery światowej sztuki cyrkowej. Cyrk Medrano prowadzony jest przez rodzinę Casartelli - jedną z najbardziej znanych w Europie dynastji cyrkowych, zdobywców 2 Złotych Clownów na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Jest to najbardziej prestiżowy festiwal w świecie cyrku, gdzie nagradzani są tylko najlepsi artyści, a patronat nad nim zawsze obejmuje Książe Monaco - najpierw Książe Rainer III, a po jego śmierci Książe Albert i Księżniczka Stefania. Cyrk Medrano jako jeden z nielicznych dostąpił również zaszczytu występu oraz osobistego spotkania na audencji z naszym papieżem Janem Pawłem II , który niezwykle cenił sobie artystów cyrkowych zapraszając ich co rok na spotkania. Cyrk Medrano jest jednym z największych cyrków w Europie - olbrzymi namiot, piękny wystrój, wygodny amfiteatr, 100 zwierząt, 40 artystów, 100 osób obsługi technicznej, 60 pojazdów transportujących wyposażenie cyrku oraz naczepy campingowe. Program jest na najwyższym poziomie światowym - przepiękne stroje, wspaniała muzyka i choreografia, estetyka, miła obsługa widowiska - to wszystko sprawia, iż doznania artystyczne widza na długo pozostaną w jego pamięci. Dotychczas cyrk odwiedził już wiele krajów, m.in. Francję, Słowenię, Cypr, Turcję, Węgry, Rumunię, Austrię, Czechy i Słowację.   

W programie zobaczymy brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci , pokazy tygrysów, słoni indyjskich i afrykańskich, żyrafy, watusi, konie, wielbłądy, lamy, kangury, strusie oraz akrobacie pod kopułą cyrku, ekwilibrystów, akrobatów, brzuchomówcę,  i zabawnych komików. Największym aplauzem widowni cieszy się wielka rewia w inscenizacji cygańskiej oraz inscenizacja „Afryka” z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł. Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od miejsca na widowni i wynoszą: dorośli od 50zł. do 80 zł. , dzieci od 25zł. do 40 zł.

Cyrk Medrano łączy elementy tradycji i nowoczesności. Tradycja to typowe numery cyrkowe, liczna gromadka zwierząt i chociażby wysypana trocinami arena - starsi zapewne pamiętają tak charakterystyczny zapach trocin w cyrku . Nowoczesność to przede wszystkim wspaniałe oświetlenie ledowe, piękna muzyka cyrkowa i kostiumy. Więcej informacji o Cyrku Medrano na polskim profilu  www.facebook.com/Cyrk.Medrano  oraz na stronie Cyrku Medrano http://www.medrano.it/

UWAGA KONKURS !

Mamy dla Was 5 pojedyńczych zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy napisać maila na konkursy@elblag.net a w nim podac swoję Imię i Nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 1 lipca 2015 roku do godz. 15.00.

 

Lista Laureatów !

1. Katarzyna Dmowska

2. Aleksandra Krajanowska - Żyła

3. Monika Kisiel

4. Edyta Kulpa

5. Mateusz Wąsiewski
 
Gratulujemy wygranej.

oceń wątek 4 2 zgłoś do moderacji
NoName
2015-06-29 18:54 72%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Szkoda tych zwierząt
odpowiedz oceń post 13 5 zgłoś do moderacji
2015-06-29 20:44 67%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Jamaleg
Moze wezniemy zaloge cyrku i zobaczymy jakie sztuczkibznaja , won z tym g.wnem z naszego miasta.
odpowiedz oceń post 12 6 zgłoś do moderacji
2015-07-01 12:16 64%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Judasz
Prezydent Elbląga powinien mieć jaja większe od Prezydenta Słupska, który nie wpuszcza do miasta tego typu rozrywek. A okazało się, że nie ma ich wcale, pozwalając na przyjazd do E-ga tego widowiska dla niemyślących. Nawet zoo nie jest odpowiednim miejscem dla zwierząt egzotycznych, a tu tygrysy, słonie, żyrafy, wielbłądy i inne zwierzęta są przewożone co tydzień z miejsca na miejsce i zmuszane do sztuczek dopóki nie zdechną! W XXI wieku takie rozrywki powinny być zakazane pod karą więzienia. Z chęcią za to poszedłbym do cyrku gdzie swoimi sztuczkami i umiejętnościami popisują się wyłącznie ludzie.
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
2015-07-01 20:43 63%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Judasz
no proszę jak szanowni państwo cenzurują komentarze. prawda boli, co? reklamujecie te chore rozrywki dla niemyślących za parę złotych, zamiast stanąć w obronie udręczonych zwierząt i napisać artykuł że nie warto chadzać na takie spektakle.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2015-07-01 22:57 63%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Tamara
Zwierzęta w cyrku to dla ludzi rozrywka, a dla zwierząt cierpienie i świat widziany tylko zza krat. Tak dużo wiemy juz o psychice zwierząt. Kiedy dojrzejemy do tego, żeby nie robić ze zwierząt swoich zabawek?
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2015-07-05 18:06 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez as
Byłem i widziałem. 60 zł w błoto. Sztuka żadna. Parodia cyrku. Nie warto
odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.