najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Bartłomiej Ryś
2016-02-03 20:03 100%

Flashmob w elbląskich „Ogrodach” - zobacz video

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Na pewno nie na tym polega flashmob z prostej przyczyny – brakowało elementu zaskoczenia. Wszystko było z góry wiadome i przygotowane, pojawił się nawet roll-up jednej ze szkół tańca. Z drugiej strony, akcja idealnie wpisała się w misję „Ożywmy Elbląg”. Problem w tym, że mało kto skorzystał z zaproszenia.

Nie można powiedzieć, że frekwencja nie dopisała, ponieważ w holu głównym CH Ogrody pojawiło się przynajmniej kilkadziesiąt osób. Problem w tym, że gdy zasadnicza akcja taneczna wystartowała, większość młodych ludzi raczej się nie ożywiła. Biernie przyglądali się popisowi tancerek ze szkoły tańca Destination.

Zapraszamy do oglądnięcia poniższego materiału video.

 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2016-02-03 21:55 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez specjalista od spraw
Chłopacy w yolo lepiej dają radę XD
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2016-02-03 22:25 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez ika1802
A gdzie koordynator tego zamieszania ,bo wstyd.....:(




odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2016-02-03 22:26 50%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Sylwia
Super dziewczyny tak mało mamy takich radości w Elblągu
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2016-02-03 22:28 33%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Lody koral
Beznadzieja wyszła. Mieli tańczyć ludzie a wyglądało to jak występ dziewczynek z jakiegos zespołu tańca. Ale i tak dzięki, można było się pośmiać z nich. ;-)
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2016-02-03 22:34 56%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Ogrodnik
Wyszło jak zwykle - po emblonsku. Flash mob...to nie był flashmob...kilkanaście minut wcześniej tancerki OZNACZONE Destination kręciły się wokół "sceny", banery reklamowe, 15 kamer, fotoreporterzy, ludzie stojący przy barierkach i wieść rozniesiona przez media....tak się tego nie robi...muzyki nawet nie było słychać 10-15 metrów od "centrum". Słabo, SŁABO.
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2016-02-04 12:02 50%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez wiadomy
dziwi mnie, że chciałeś słyszeć muzykę poza ogrodami
wystarczyło wejść do środka i zatańczyć
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2016-02-03 22:49 57%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Xdd
Wszyscy tylko potrafią krytykować a nikt nie pomyśli o zorganizowaniu czegoś fajnego w tym mieście . nic nie można robić bo wszystko się spotyka z krytyka a wy myślicieli ze to było dla tych tancerzy organizowane, nie to było dla ludzi którzy właśnie wtedy stali i gapili się n nich jak odwalaja cala robotę bł gdyby nie one to nikt by niawet nie spróbował.
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2016-02-03 22:50 50%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez marta
Super. Cos optymistycznego
odpowiedz oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2016-02-03 23:06 53%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez byłem
To nie byl flashmob, a jedynie material promocyjny szkoly tanca.
odpowiedz oceń post 8 7 zgłoś do moderacji
2016-02-04 12:04 50%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez zdziwiony
szkoda, że cie nie było, wystarczyło przyjść i się przekonać że organizowała to grupa młodych osób, nie szkoła tańca, hahahah
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2016-02-04 00:40 67%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Widz
Pośmiać z nich ? Występ dziewczynek ? Ludzie , czy one to organizowały ? Nie one pomagały organizatorem ale że to jest takie miasto.to chyba powinny być pretensje do ludzi bo za każdym razem jak się dla nich coś robi to tylko jest krytyka. Skoro dziewczyny były wybrane spośród tylu szkół tańca w elblagu to muszą mieć swoje na koncie i nie muszą mieć reklamy tak jak każdy to odbiera. To było wszystko dla was , dla ludzi , dla elblazan nie dziwie się później ze nic nie ma w tym elblagu bo po takich komentarzach dziewczyny pewnie też się zastanowić 15 razy zanim się zgodzą na pomoc.
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2016-02-04 07:14 36%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez widziałem
To dobrze, że się zastanowią. Być może przyswoją również definicję słowa flashmob. I zrobią coś z zaskoczenia. Dziwnie to wyglądało jak wszyscy wiedzieli o co chodzi. (Kto był na flashmobie "kafelek" w starych Ogrodach ten pamięta te miny ochroniarzy ;) )
oceń post 4 7 zgłoś do moderacji
2016-02-04 12:06 43%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez mądry widziałem
do widziałem, dziwne by było zorganizować flashmoba bez wiedzy ogrodów, a że oni to wykorzystali jako materiał promocyjny to nie wina tych młodych, typowy elblążanin
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2016-02-04 12:52 60%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez modo
elblągi cebulaki. to źle, to niedobrze, afuj, afe, usądź przed telewizorem i gnij, nie wychodząc z domu.

flashmob to może złe określenie takiego happeningu, bo jak widać hejterzy-trolle się sadzą od razu, znawcy definicji.

osobiście cieszę się, że cokolwiek się dzieje, popieram nawet takie mini akcje.
nie byłem, nie widziałem, ale podziwiam dziewczynki, życząc samych sukcesów i bardziej otwartych i życzliwych widzów w przyszłości!
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2016-02-04 14:30 60%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez aktywny uczestnik
Wszystkim pseudo znawcom tematu Flash mob co tu tak ochoczo krytykują całe przedsięwzięcie polecam przeczytać na Wikipedii trochę więcej niż 1 zdanie na temat Flash mob. Szczególnie akapit „ Cele flah mob i wyjątki” może zacytuję - Wyróżniamy kilka rodzajów flash mobów. W każdym z nich najważniejszą ideą jest zabawa. Teoretycznie, drugim pod względem ważności elementem jest spontaniczność działania. Jednak flash moby taneczne nie podlegają tej zasadzie. Spowodowane jest to tym, iż nie jest możliwe zatańczenie jednakowego układu przez wszystkich uczestników i zachowanie spontaniczności. Ten typ flash mobów nie ma sensu bez wcześniejszego przygotowania i nauczenia uczestników kroków z układu.
Dlatego proponuje tym wszystkim malkontentom przestać pisać głupoty i dalej się kompromitować. Lepiej zróbcie coś dla tego miasta a nie tylko krytykujecie siedząc w 4 ścianach przed monitorem. Jestem pełen uznania dla tej trójki licealistów którzy nie wydając nawet złotówki potrafili wszystko sami
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2016-02-04 14:45 67%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez aktywny uczestnik
ucięło mi wątek więc dopisuję resztę mojego komentarza

Jestem pełen uznania dla tej trójki licealistów którzy nie wydając nawet złotówki potrafili wszystko sami zorganizować, pozałatwiać wszelkie pozwolenia, sprzęt i nawiązać współpracę z profesjonalną szkołą tańca. Oni robią to dla miasta , dla Was całkowicie spontanicznie otrzymując jedynie falę krytyki. Osobną sprawą jest rozgłos medialny, który miał przyciągnąć jak najwięcej uczestników a nie biernych gapiów którzy nie ruszyli palcem a teraz mają o czym pisać
oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2016-02-12 16:15 50%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez JoDu
Witam, Znalazlam sie tu zupelnie przypadkiem, otworzylam artykul i przejrzalam komentarze z sentymentu do Elblaga, gdzie spedzilam kiedys fajne wakacje. Zasmucila mnie jadowita krytyka z jaka spotkalo sie sympatyczne przedsiewziecie mlodych ludzi. Ech, jakiez to polskie... Jak to mawiaja: 'Ci co potrafia, robia to, ci co nie potrafia - krytykuja!' Do dziela, krytykanci! Pozdrawiam
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.