najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
klark
2016-01-21 12:45 100%

Jaką pralko suszarkę kupić

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Witam, 

Chcę kupić pralko-suszarkę w rozsądnej cenie. Mankamentem jest to, że może mieć max 47 cm głębokości. Czy znacie jakieś modele spełniające takie wymaganie? Jakie polecacie?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-01-21 14:38 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Sporo modeli pralko suszarek w dobrej cenie ma Candy:



http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralko-suszarki



Mamy obecnie sprzęt tej firmy oraz jesteśmy zadowoleni. Pralko suszarka nie była droga, również zajmuje niewiele miejsca w łazience. Programów sporo chociaż na co dzien używa sie jedynie jednego. Ma dobrą pojemność. Jest trochę głośna ale za to ma porządne wirowanie a ciężko byłoby przy wirowaniu wymagać cichej pracy. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
ad90
2016-01-29 10:24 0%
2

pralko-suszarka

odpowiedziano ponad rok temu przez ad90

Zwracaj uwagę na zużycie energii.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
gorski.k83
2016-03-08 09:13 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez gorski.k83

Posiadam pralko suszarkę firmy Candy i jest świetna, bardzo małe zużycie energii.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
goska83
2016-06-08 13:30 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez goska83

W takim razie może weźmiesz pod uwagę także pralki od Kernau? Tutaj znajdziesz informacje o dostępnych w sprzedaży modelach - http://www.kernau.com/kategoria/pralki/pralki-.html. Mam u siebie model pralki KFWM 856141 i jestem zadowolona z tego zakupu. Pralka dobrze pierze, ubrania w trakcie prania się nie niszczą, a po wyjęciu z pralki są świeże. Jestem mamą, dlatego często korzystam też z programu prania dziecięcych ubranek, z którego też jestem zadowolona, bo ubranka wyjmuję z pralki doprane, czyściutkie i pachnące :).


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.