najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Linda
2015-03-19 12:43 100%

Jakie ubezpieczenie komunikacyjne NNW dla syna na skuter?

rozpoczęty ponad rok temu przez Linda

Syn chce jeździć do szkoły na skuterze. Uparł sie i nie da się przekonać do tego, że to zły pomysł. Chciałam go ubezpieczyć od następstw niebezpiecznych sytuacji które mogą go spotkać. Pytanie tylko jakie NNW wybrać? Jestem kompletnie zielona z tego zakresu ?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Jurka
2015-03-20 07:18 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Jurka

Mój syn również jeździ na skuterze. Do szkoły. Nie wyobrażam sobie aby nie wykupować mu NNW ,szczególnie,ze nie jest to duży koszt. Może skontaktuj się z doradcą ? Powinni Wam dobrać odpowiednie ubezpieczenie .Samemu bardzo ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować . 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2015-03-21 09:09 33%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Tutaj zostaw zgłoszenie http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-NNW



Jest to multiagencja, a więc wybierze Ci najlepsze nnw z kilkudziesięciu dostępnych na rynku. Niech Ci prześlą też OWU do wglądu jak już się na coś zdecydujesz.


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2015-03-24 13:49 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Wg mnie też warto wykupić sobie ubezpieczenie NNW. Koszt niewielki, a zawsze w razie nieszczęścia dodatkowy zastrzyk pieniędzy się przyda.



Jak powiedziałem, że nie chcę OC + AC to była kwota x za tą usługe. A jak zapytałem o NNW to usłyszałem jeszcze niżsżą kwotę, bo w pakiecie jest taniej.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Linda
2015-03-26 12:17 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Dzięki wszystkim za pomoc. Wysłałam już zgłoszenie na tej stronie co podal @klark.



A czy ubezpieczalnie stosują jakieś kruczki, wyłączenia, albo dodatkowe koszta zwiazane z faktem poruszania się na skuterze lub młodego wieku kierowcy?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2015-03-28 09:34 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Powiem Ci tak, jeżeli chcesz mieć pewne sprawdzone NNW to szukaj polisy w takich towarzystwach jak Concoria TUW, Allianz, Hestia, PZU, Warta, Aviva, Poczotwy, Compensa, Uniqa. Są to towarzystwa mające największy udział w rynku. Wiadomo zdarzają się też negatywne oponie - ale jak ktoś jest duży, to zawsze trafi się niezadowolony klinent.



Zresztą tam z tego linka co podał @klark na penwo Ci pomogą.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2015-03-30 17:20 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Zgadzam się z przedmówcą - chociaż od kilku lat jest generalnie coraz lepiej na polskim rynku usług ubezpieczeniowych. Towarzystwa ubezpieczeniowe raczje równają w górę niż w dół.



Poza tym zmienia się prawo, świadomość konsumentów jest coraz większa. To wszystko sprawia, że jakość usług jest coraz lepsza.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2015-04-01 11:10 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

I co Linada - udało Ci się coś wybrać? Wykupić jakieś ubezpieczenie?



Ja w ubiegłym roku gdy jechałem za granicę, to też ubezpieczenie tak na szybko wykupiłem przez internet. Po prostu wysłali mi na maila polisę ubezpieczeniową którą wydrukowałem i woziłem w portfelu. Jak coś się dzieje, to wystarczy podać nr polisy i tyle.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Linda
2015-04-02 11:08 0%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Tak już prawie wszystko jest załatwione. Mam jeszcze takie pytanie, czy jeżeli ubezieczyciel wyśle mi polisę na maila, to czy będzie ona równoważna z tym, jaką otrzymałabym wykupując w punkcie u agenta ubezpieczeniowego?



W sensie jak się coś stanie (odpukać w niemalowane drewno), to żebym miała podkładkę.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
piotr44
2015-04-04 15:58 0%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

O to akurat nie musisz się martwić. Ubezpieczenie obowiązuje najczęściej od chwili uiszczenia za nie opłaty. Dostajesz wzór na miala, ale i tak pewnie po kilku dniach wysyłają Ci to jeszcze pocztą polską lub kurierem (oryginały umowy).



Jeżeli doszłoby do powstania szkody, to Twoim jedynym owobiązkiem jest powiadomienie jak najszybciej ubezpieczyciela po wstaniu szkody - i w zasadzie tyle. On dalej pokieruje co robić.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2016-01-27 14:07 0%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez michu

W temacie ubezpieczenia, czy ktoś się orientuje gdzie najtaniej wyjdzie ubezpieczyć motocykl  młodemu kierowcy? Czy to prawda że na wiosnę ceny polis mają poskoczyć?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
ad90
2016-01-29 10:27 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez ad90

Tego nie wiem, ale najlepiej sprawdź sobie na kalkulatorze cuk gdzie jest najtaniej.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Egon
2017-09-22 21:53 0%
12

Jakie ubezpieczenie komunikacyjne NNW dla syna na skuter?

odpowiedziano ponad rok temu przez Egon

To chyba trzebaby zapytać na jakimś forum o ubezpieczeniach, specjalistycznym, bo tu chyba nie ma za bardzo ekspertów w tej dziedzinie. Jakby co to mam koleżankę, która się specjalizuje w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC AC NNW.  Mogę zapytać. Tylko czy przypadkiem do OC skutera nie ma też NNW? To chyba się zwykle razem kupuje.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.