najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Bartłomiej Ryś
2016-04-15 08:33 100%

Milusz wraca do szkoły. "Ustawka" czy "dobra zmiana"?

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Bogusław Milusz, do niedawna jeszcze wiceprezydent Elbląga, który zrezygnował z tej funkcji z powodów zdrowotnych, może zostać... dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Korczaka. Nad taką nominacją zastanawia się Witold Wróblewski. Komentatorzy pytają i jednocześnie publikują różne opinie: według nich jest to albo „ustawka” Wróblewskiego albo „dobra zmiana” w odniesieniu do aktualnej dyrektor Hanny Trybińskiej.

Przypomnijmy: w marcu Ratuszowi nie udało się rozstrzygnąć konkursu na dyrektora w kilku placówkach – m.in. również w ZS nr 1 przy Korczaka. Jednocześnie dwa tygodnie temu Bogusław Milusz zrezygnował z funkcji wiceprezydenta tłumacząc się problemami zdrowotnymi. Najwidoczniej nie były one tak bardzo poważne, skoro dziś jest on nominowany do pełnienia trudnej i wymagającej funkcji dyrektora dużej placówki oświatowej w Elblągu.

Tak naprawdę, według prawa, prezydent musi zasięgnąć opinii rady szkoły i rady pedagogicznej – dopiero wtedy będzie mógł podjąć ostateczną decyzję. Takie spotkanie rady już się w środę odbyło – ich ocena osoby Milusza była pozytywna. Zaskoczenia więc nie będzie – prezydent Wróblewski z pewnością podejmie decyzję o powołaniu Milusza na to stanowisko chociażby z tego powodu, że były wiceprezydent był szefem kampanii wyborczej Witolda Wróblewskiego.

Ma również spore doświadczenie jeżeli chodzi o oświatę: w Zespole Szkół nr 1 pracował przez 12 lat. W przeszłości był dyrektorem Zespołu Szkół w Nowakowie.

 

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2016-04-15 09:02 90%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez m.
ustawka a dobra zmiana to jedno i to samo :-)
odpowiedz oceń post 9 1 zgłoś do moderacji
2016-04-15 10:40 71%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez opus
a gdzie sa ci z tego calego KODu? czy oni sa slepi na te przekrety,machloje,wały i łamanie demokracji w elblagu? przeciez to co sie dzieje od czaswo kiedy wladze objal wrobel to jest jedna wielka granda. tancza walca razem z protasem i olsztynskimi aparatczykami. okradaja i niszcza nasze miasto. obsadzaja siebie nawzajem na najwyzszych stolkach ,bez konkursow typowo po kolesiowsku. afera z epecem zamieciona POd dywan. tego juz za wiele, wszystko zmierza ku referendum i przegonienie nieudolnych wladz miasta
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
2016-04-15 18:36 50%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez tola
...błazeńskie akcje KOD to tylko i wyłącznie przeciwko PiS...ot cała prawda.
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2016-04-15 13:52 88%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez WON!
A co to za choroba że nie pozwala być wice a dyrektorem tak?Cyrk!
odpowiedz oceń post 7 1 zgłoś do moderacji
2016-04-15 16:29 73%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez rejtan
towarzystwo wzajemnej nepotycznej adoracji[Wróblewskiego,złodziej na złodzieju ,kumpel na kumplu kasę trzepie.Zamienił stryjek siekierkę na kijek!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń post 8 3 zgłoś do moderacji
2016-04-15 22:53 71%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez fd
Jedna wielka ustawka... brak słów na to po prostu co się dzieję w Elblągu.
odpowiedz oceń post 5 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.