najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Bartłomiej Ryś
2016-06-04 22:13 100%

Na Wyspie Spichrzów było głośno! Zobacz fotorelację

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Jak krótko podsumować eliminacje do Elbląg Rocks Europa? Jak podsumować Turbinalia 2016 połączone z festiwalem kolorów? Żadna ilość zdjęć i żadna ilość tekstu nie odda ducha tej imprezy. Nie obyło się bez wpadek, liczba studentów była niewielka, ale, parodiując reklamę, to wszystko jest nieważne. Ważne jest tylko to, że cała impreza była naprawdę niezła.

Niezła i przede wszystkim skierowana do szerokiej grupy odbiorców. Eliminacje do Elbląg Rocks Europa to świetna porcja muzyki ciężkiej, która co roku gromadzi pod sceną setki osób lubiących… pogo! 7 kapel dało świetny popis swoich umiejętności, elbląski „Fumez” zachwycił nie tylko tych lubiących ciężki rock i metal. Ostatecznie w konkursie zwyciężyła kapela Traffic Junky, a The Duffs zdobyła wyróżnienie. Wspomniany Fumez, co oczywiste, mógł się pochwalić nagrodą publiczności.

To niesamowite, że tak duży festiwal jest organizowany przez młodzież. Festiwal, trzeba to uczciwie przyznać, na najwyższym poziomie, nie tylko pod względem muzyki, ale i również organizacji. Połączenie ERE z Turbinaliami, wbrew wcześniejszym obawom, było bardzo dobrą decyzją. Brawo!

Turbinalia 2016 już oficjalnie są za nami. Duża scena, multum przeróżnych mniejszych bądź większych atrakcji, piwo na żetony i całkiem smaczna kiełbaska z grilla (próbowaliśmy!) - przepis na święto studentów jest prosty. Tuż po tym, jak ogłosiliśmy, że gwiazdą wieczoru będzie Myslovitz, pojawiły się komentarze, że nie jest to grupa pasująca pod święto studentów. Błąd, co pokazała frekwencja na ich koncercie. Grupa grała całkiem długo, a elblążanie bawili się świetnie.

Turbinalia to również festiwal kolorów holi. Jeżeli ktoś mówi, że na co dzień Elbląg to smutne i szare miasto, to wczoraj miał świetną okazję do tego, aby zobaczyć, jak zostało ono „pokolorowane”. Z tej atrakcji korzystała głównie młodzież i bawiła się po prostu doskonale. Nawet pomimo tego, że paczka proszku kosztowała nie 5 zł (jak poinformowano dziennikarzy na konferencji prasowej zapowiadającej Turbinalia) a 10 zł.

Ostatecznie odbył się również konkurs Miss Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Na scenie w różnych kreacjach zaprezentowało się 6 kandydatek. I wszystko byłoby jak najbardziej okej, gdyby organizatorzy nie popełnili wręcz karygodnego błędu - pomylili kartki z wynikami. W towarzystwie buczenia widowni, koronę tej najpiękniejszej zdobyła ostatecznie Natalia Dąbrowska. I wice miss i miss Facebooka została Agata Iwaniszczuk a II wicemiss - Dominika Donakowska.

Przez całą imprezę „żyły” również wszystkie kanały social media prowadzone przez PWSZ. Warto wyróżnić ten fakt i liczyć na to, że Miasto Elbląg, które tak hucznie zapowiada rewolucję w tym temacie, pójdzie przynajmniej podobną drogą jak PWSZ.

Podsumowując: na finał Turbinalii połączonych z Elbląg Rocks Europa zdecydowanie warto było się wybrać. Studenci nie stanowili zbyt dużej grupy uczestników, ale mówi się trudno - Ci co byli i widzieli mogą potwierdzić, że bawili się świetnie.

Gazeta internetowa elblag.net była patronem medialnym eliminacji do Elbląg Rocks Europa!

 

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
2016-06-05 08:50 100%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez PikiPoki
Brawo, na filmie mistrzowie ciężkiej muzyki, zespół Disco z Pola, ot to jest tpo do czego pretenduje to miasto, wiejskie przytupanki to wszystko na co to miasto stać. Tylko Geska zabrakło!
odpowiedz oceń post 2 0 zgłoś do moderacji
2016-06-06 22:25 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez inc
takie karaoke ze sztutowa... dawaj dawaj heuhue
oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2016-06-05 12:56 40%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez waldi
W tytule powinno być, że na Wyspie Spichrzów było za głośno!!!
Mieszkający obok , a nawet ulic położonych koło rynku i browaru słyszeli hałaśliwą "muzę" płynącą z głośników.A potem się dziwią niektórzy , dlaczego coraz młodsze pokolenie musi nosić aparaty słuchowe, żeby funkcjonować w codziennym życiu.
Może więc warto na przyszłość pomyśleć o nagłośnieniu przyjaznym dla uszu i oczywiście zrealizować to?
Z pewnością skorzystałoby więcej osób z takiego koncertu, wiedząc ,że nie wrócą po imprezie z uszkodzeniem słuchu.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2016-06-05 18:18 100%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez KOLO
waldi co ty jarałeś że było ci za głośno i to koło browaru skoro na samym ZAWODZIU było ledwo słychać głośno to jest w każdy weekend za sprawą TAWERNY TORTUGA ci to dopiero olewają okolicznych mieszkańców .
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2016-06-06 00:24 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez taramtamtam
Podłe piwo i to za żetony, które można było kupić w jednej kasie!! Porażka, kto za to odpowiada. Po koncercie o 00:00 czułem się tak - "Elblążkowo, koniec imprezy, a teraz wyp.....".
odpowiedz oceń post 1 1 zgłoś do moderacji
2016-06-06 09:09 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez o0
pełno pijanej młodzieży, a jak zobaczyłem jak za krzakiem koleś bawi się z kolesiem to już szczyt wszystkiego!l
odpowiedz oceń post 0 1 zgłoś do moderacji
2016-06-08 16:15 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez kuba
Po pierwsze ochrona która stała na bramce powinna kur*a znać swoje prawa a nie kobietę przeszukiwać a kiedy się zbulwersowalem to kazał wyjsc. Młody mlotku sprawdź swoje prawa i następnym razem się podszkol i wezwij druga kobietę do tego zadania! Po drugie fakt jedna kasa po piwo ale sprawnie szlo
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.