najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Bartłomiej Ryś
2015-07-12 08:00 73%

Najbardziej kolorowy festiwal za nami! Zobacz zdjęcia i video

rozpoczęty ponad rok temu przez Bartłomiej Ryś

Kolor Fest to zabawa przy dobrej muzyce połączona z cogodzinnym wyrzutem kolorowych farb w powietrze. Wstęp jest darmowy, płaci się wyłącznie za wspomniane kolorowe farby. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że kwota 15 zł za jedną saszetkę była zbyt duża jak na elbląskie warunki. Chętnych do zabawy było całkiem sporo, lecz do zakupu farb – już nie.

Pomijając ten fakt – było naprawdę oryginalnie i kolorowo. Na Wyspę Spichrzów przybyli głównie młodzi elblążanie, którzy w rytm muzyki serwowanej przez doświadczonych DJ-ów skakali, obrzucali się farbami i po prostu dobrze się bawili. O festiwalu wypowiadają się w samych superlatywach, co można przeczytać choćby na oficjalnym wydarzeniu na portalu Facebook. Dyskoteka „pod chmurką” sprawnie rozpoczęła się już od pierwszej atrakcji, czyli pokazu zumby i trwała aż do 22:00.

Nie zabrakło osób, które twierdziły, że to skandal, by w dzień 72. rocznicy Rzezi Wołyńskiej organizować tego typu imprezę. Niestety (bądź stety), postulat, aby tę rocznicę uczcić minutą ciszy, nie został przez organizatorów Kolor Fest zaakceptowany.

Zapraszamy do naszego materiału video oraz foto!

 

oceń wątek 11 4 zgłoś do moderacji
2015-07-12 09:51 38%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez xp
A czy redakcja pracuje za darmo?
odpowiedz oceń post 6 10 zgłoś do moderacji
2015-07-12 10:08 81%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez plif
BYŁAM -WIDZIAŁAM.FAKT-ZABAWA TAKA SOBIE TYŁKA NIE ROZWALAŁA.ZA TO CENY -TAK-OGÓREK -1ZŁ,KIEŁBASA 8ZŁ,PIWO BEZ SOKU.PAN KTÓRY CHODZIŁ JAKO WOJOWNIK KUKIZA MYLIŁ DATĘ 11LIPCA Z 11LISTOPADA-TAKŹE CAŁÓŚĆ SŁABIUTKA
odpowiedz oceń post 13 3 zgłoś do moderacji
2015-07-12 13:21 42%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez kolo
Pan redaktor myślał, że karierę wielką zrobi, a tymczasem po kilku miesiącach na garnuszku mamusi wrócił potulnie do elblag.net
odpowiedz oceń post 8 11 zgłoś do moderacji
NoName
2015-07-12 15:14 69%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Chyba tylko po zażyciu prochów można się dobrze bawić przy takiej okropnej muzyce. Ja nie jestem w stanie słuchać takiej schizowej muzyki.
odpowiedz oceń post 11 5 zgłoś do moderacji
Mariusz Lewandowski
2015-07-12 17:21 13%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Mariusz Lewandowski
Fakt przepraszam za mylenie miesiąca - zmęczenie . 11 lipca zacząłem od godziny 4 a o 16 miałem za sobą dwie wizyty na Policji i kilka utarczek z ochroniarzami "Dogmatu". Nie mniej przepraszam,,,,
odpowiedz oceń post 2 13 zgłoś do moderacji
2015-07-14 17:15 50%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez doradca umysłowy
To nie zmęczenie lecz udar mózgu. Człowieku nie wystawiaj swojej łysej i pustej glacy na słońce bo nie dość, że już jesteś głupi to zgłupiejesz do reszty !
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-07-14 19:18 50%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez Minionek
Gorzej i tak już być nie może. Nic mu nie grozi. Trzeba mu wybaczyć, przytakiwać i się uśmiechać, jedyne co można w tej sytuacji zrobić!
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-07-12 20:11 80%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Bikini
Na zdjeciu nr 22 bardzo dobrze znany elbląskiej policji Mariusz Lewandowski :))))))) pewnie już cos na wywijał :)
odpowiedz oceń post 12 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.