najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
piotr44
2015-07-10 07:16 100%

Odkładacie coś na przyszłość dziecka?

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Czy odkładacie jakieś pieniądze na przyszłość dla dzieci? My mamy takie przyzwyczajenie, że staramy się odkładać po około 200-300 zł co miesiąc. Zwykle na lokatę, ale jest ona tak nisko oprocentowana, że to jakaś porażka. A jak to u was wygląda?

oceń wątek 1 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-07-10 08:41 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Ja na razie nie mam dzieci ale tak. Staram się odkładać na przyszłość. Szczególnie,że prognozy dotyczące naszych emerytur nie są zbyt wesołe. Niektórzy twierdzą,że nie bedziemy ich meili tak wiec nie za bardzo ...Tutaj masz ciekawy temat w co warto jest obecnie inwestować:http://www.forum-kredytowe.pl/f151/w-co-zainwestowac-90831.htmlKiedys mówili,że warto jest inwestować w zloto. Obecnie modne staje się inwestowanie w srebro. Może to ma i pewien sens ponieważ srebro daje większą możliwość zwrotu. 


odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.