najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Agnieszka Światkowska
2013-03-13 12:22 100%

Pomóż znaleźć dawcę dla maleńkiej Jagódki i roznoś ulotki

rozpoczęty ponad rok temu przez Agnieszka Światkowska

Już za kilka dni ruszy w Elblągu akcja dystrybucji plakatów i ulotek dotyczących Dnia Dawcy Szpiku dla 1,5 rocznej Jagody Noszczyńskiej, która od ponad roku walczy z rzadką odmianą białaczki. Jeśli chcesz pomóc udostępniać informację o organizowanej akcji, możesz to zrobić, kontaktując się z Fundacją Dlaczego Pomagam. Obecnie Jagódka przebywa w szpitalu, rodzina czeka na wieści o remisji oraz na dawcę. Może znajdziemy dawcę w Elblągu?

Akcja szukania dawcy szpiku dla maleńkiej Jagódki odbędzie się 23 marca w godz. 10- 17.00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu. To, jak duże będzie zainteresowanie, zależy również od nas. Jeśli więc chcesz pomóc w dystrybucji ulotek i plakatów, zadzwoń pod nr telefonu: 792-99-11-29.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2013-03-13 13:26 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Aneta
Bardziej interesują mnie nie ulotki- a merytoryczna informacja, gdzie i w jakiej procedurze można oddać szpik do badania?
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-03-13 13:49 33%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Aneta
@redakcja- a gdybym np. jutro chciała się zgłosić do jakiejś placówki medycznej w Elblągu i oddać krew do badania pod kątem bycia dawcą - to mogę to zrobić na terenie naszego miasta?
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-03-13 13:36 0%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez Redakcja
Odpowiedź znajdzie Pani w pierwszym powiązanym artykule do tej informacji "Szukamy szpiku dla półtorarocznej Jagódki"
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2013-03-13 15:07 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez Redakcja
Niestety nie może Pani tego zrobić. W Elblągu (oprócz pojedynczych akcji tego typu) nie ma takiej możliwości. Ale za to można zrobić to przez Fundację DKMS http://www.dkms.pl Pocztą otrzyma Pani komplet dokumentów oraz pałeczki do pobrania wymazu z jamy ustnej. Pałeczki wraz z deklaracją należy odesłać pocztą. Taka forma rejestracji i badanie materiału genetycznego kosztuje jednak 250 zł.
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-03-13 15:44 33%
5
odpowiedziano ponad rok temu przez Aneta
@Redakcjo droga- celowo "wywołałam temat do tablicy", ponieważ próbowałam już być dawcą i chciałam oddać materiał do badania w Szpitalu Wojewódzkim... Jakież było moje zdziwienie (tyle się prosi o oddawanie krwi do badań pod kątem bycia dawcą szpiku), ze NIE MOGĘ TEGO ZROBIĆ W ELBLĄGU!!! Jeżeli rzeczywiście zależy Wam na propagowani akcji takich ja ta opisana- zajmijcie się jako medium ZMIANĄ SYSTEMU w Elblągu :-) Pozdrawiam i życzę SKUTECZNOŚCI DZIAŁAŃ- chętnie pojadę z całą rodziną i oddamy krew do analizy w szpitalu lub laboratorium analiz, a nie w "urzędzie". Pozdrawiam- wszystkiego dobrego
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-03-19 14:05 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Beata Abramowska (ciocia Jagódki)
Witam, po pierwsze dziękuję za artykuł :) po drugie zapraszam wszystkim mających wątpliwości bądź po prostu chcących się zarejestrować w sobotę do Ratusza. Wszystko wyjaśnimy, wytłumaczymy. Z tego co się zorientowałam rzeczywiście nie ma możliwości codziennej rejestracji w Elblągu. Tym bardziej zorganizowanie się w sobotę jest tak ważne.
Poza tym oczywiście zawsze można zamówić zestaw wysyłkowy na stronie dkms.pl
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.