najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Prezydent spotkał się z najmłodszymi. Zobacz zdjęcia z zabawy Mikołajkowej
2015-12-04 12:55 100%

Prezydent spotkał się z najmłodszymi. Zobacz zdjęcia z zabawy Mikołajkowej

rozpoczęty ponad rok temu przez Maciej Markowski

Dzisiaj (4 grudnia) w hali Centrum Sportowo-Biznesowego po raz trzeci już odbyło się Mikołajkowe spotkanie Prezydenta z elbląskimi dziećmi. O godzinie 10:00 wszystkie elbląskie przedszkolaki i uczniowie sześciu szkół podstawowych zgromadzili się, aby tradycji stało się zadość, i aby spotkać się z dziecięcym patronem – św. Mikołajem. Mikołajkowe święto przypada w tym roku na niedzielę (6 grudnia), dlatego też całe spotkanie zostało zaplanowane na piątek, co w zupełności nie wpłynęło na świetny nastrój najmłodszych uczestników zabawy.

Około 1000 dzieci wraz z opiekunami, wolontariuszami, animatorami ze szkół ponadgimnazjalnych oraz studentami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej doświadczyło prawdziwie świątecznych atrakcji: tańce, konkursy, prezenty, śpiewy oraz rzecz jasna spotkanie z Mikołajem. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich także Prezydent Elbląga, który życzył zgromadzonym udanej zabawy oraz rodzinnych Świąt.

Jak bawili się nasi milusińscy możecie zobaczyć w naszej fotorelacji ze spotkania.

 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2015-12-04 16:30 17%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Rodzic wkurw....ny
A czemu Przedszkole nr 18, które jest na Zatorzu , ciągle nie uczestniczy w takich miejskich wydarzeniach? Przecież to też przedszkole miejskie jest. Czyżby były hołubione TYLKO dzieci urzędasów miejskich, a reszta się nie liczy ?!
odpowiedz oceń post 1 5 zgłoś do moderacji
2015-12-04 17:23 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Gf
Przedszkole 18 też tam było. Lepiej najpierw sprawdzić zanim coś się napisze.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-12-04 17:20 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez pll
kazda placówka miała zaproszenie, to placówka decydowala czy weźmie udział w zabawie
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-12-06 12:29 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez smrek
Bardzo szkoda,że nie zaprasza się dzieci z przedszkoli niepublicznych, kasa miejska za te pare cukierków chyba by nie zubożała, a byłaby frajda dla dzieciaków. Jak znam dyrekcję to pewno cos by dorzuciła do worka Mikołaja,aby nie nadwyrężać i tak biednego budżetu miasta.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-12-04 22:32 50%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez RODZIC TEŻ WK..NY
Podoba mi sie ,że prezydent zafundował dzieciakom Mikołajki z prezentami, podoba mi sie, że przyszedł i rozdawał słodycze, podoba mi się ,że tańczył z dzieciakami - NIE PODOBA MI SIĘ ,ŻE PANI DYREKTOR MOJEGO PRZEDSZKOLA NIE ODPOWIEDZXIAŁA NA ZAPROSZENIE !
Komu podlega dyrektor?
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-12-04 22:37 25%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez mój synek też nie był
Dyrektorowi przedszkola czy szkoły jak coś nie pasuje to idzie do opozycyjnych radnych i robi dym
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-12-05 00:11 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Dziękuję prezydencie
A ja to się cieszę, jak patrzę na szczęśliwe twarze dzieci.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.