najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Paweł Makowski
2015-02-02 09:09 91%

Przedszkola niepubliczne w Elblągu – ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Paweł Makowski

O tym, do jakiego przedszkola zapisać naszą pociechę, decyduje wiele czynników: doświadczenie pracujących tam osób, wyposażenie placówki, jej lokalizacja a nawet kwestie finansowe. Wielu rodziców rozważa również wybór danego przedszkola poprzez sprawdzenie, w jak licznych grupach prowadzone są zajęcia.

Nie sposób sporządzić zestawienie przedszkoli publicznych i niepublicznych i oczekiwać, by ktoś dokonał wyboru między dwoma typami tych placówek. Wszystko dlatego, że przedszkola te zasadniczo się od siebie różnią pod wieloma względami, tj. miesięczne opłaty, umiejscowienie na terenie miasta, ilość różnorodnych zajęć, kwalifikacje kadry, liczebność grup zajęciowych i in.

Z tego względu postanowiliśmy podzielić nasz ranking na dwie części, jako pierwsze prezentując zestawienie przedszkoli niepublicznych. Które z nich polecilibyście innym i dlaczego?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą sondą.

oceń wątek 146 14 zgłoś do moderacji
2015-02-02 18:02 65%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez anka127
Muchomor jest bezkonkurencyjny szczególnie jeśli chodzi o adaptację oraz o podejście do dziecka. Nie jest to przedszkole dla każdego rodzica (choć myślę ze dla każdego dziecka), ale dla każdego dla kogo dziecko i jego uczucia i emocje są ważne, kto akceptuje swoje dziecko takim jakie jest i to ze musi wszystkiego robić pod linijkę bo co ludzie powiedzą. Zresztą to nie przedszkole, to miejsce którego człowiek staje się częścią, to cala filozofia oparta na szacunku dla dziecka i bliskości. Ech długo mogłabym pisać. Ja jestem zachwycona i pełna podziwu dla zapalu i zaangażowania kadry. Love Muchomor i wcale nie jestem podstawiona tylko po prostu bardzo zadowolona ze znalazłam takie miejsce i takich ludzi
odpowiedz oceń post 17 9 zgłoś do moderacji
2015-02-02 23:23 50%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez muchomor
Nie ma to jak autopromocja ;)
oceń post 11 11 zgłoś do moderacji
2015-02-07 21:27 43%
3
odpowiedziano ponad rok temu przez ciekawska
Ciekawa jestem komu służy ten ranking. Mam wrażenie, że redakcji już zabrakło interesujących tematów. Tu albo się super kogoś chwali ,albo komuś ubliża. Czyli i tak dalej chamstwo hula w internecie ,a szanowna redakcja pozwala na prywatę i obrażanie ludzi .Proszę opublikować mój wpis.
oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
2015-02-08 22:48 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez no stres
Ciekawska, jak to? Nie wiesz komu służy? Redakcji. Troche chamstwa i klikalność rośnie. Czy ktos tu obraza ludzi? Chyba, że opinie o przeszkolach sa dla ciebie obraźliwe. Nie kumam. Twój wpis jest bynajmniej nie na temat. I to on obraza ludzi którzy tu sie angażują i wypowiadają, a ty przychodzisz i mówisz CHAMSTWO.
Ludzie sa istotami myślącymi, wiedza jak dokonać wyboru przedszkola, internetu nie zbawisz, wiec no stres;)
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2015-02-03 00:09 60%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez muchomor
Heh, to niesamowite, bo to nie autopromocja, cudowne ze doczekaliśmy takich opinii:) Zupełnie nie musimy sami sobie stawiać laurek. Szczęśliwa'
odpowiedz oceń post 9 6 zgłoś do moderacji
2015-02-08 12:11 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez xxx
i rozsadny
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-03 00:18 50%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez była
odradzam Wiki, jeśli twoje dziecko jest nieśmiałe, albo ty nie udzielasz się, albo choc raz spóźnisz sie z wpłata, albo zwrócisz Pani uwagę, dziecko ma przechlapane do końca roku
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
2015-05-20 20:36 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez tylko rok
Moj syn chodzi do Wiki i nie bylo problemu z platnosciami a placilam roznie...raz na10,raz na 15-tego a czasam po20-stym.
Jesli chodzi o udzielanie sie to w sumie moge potwierdzoc. Bardzo bylam nie zadowolona/bardzo to zle wygladalo jak na uroczystosciach (np: Dzien Mamy) wystepowaly tylko wybrane dzieci gdzie w innych grupach wychowawczynie pracowaly z cala grupa.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-03 06:58 47%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez rodzic
Polecam Wesołe Nutki
odpowiedz oceń post 8 9 zgłoś do moderacji
2015-02-03 11:51 36%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez mama
Totalnie nie przekonują mnie przedszkola bez własnej kuchni, duzego przestronnego placu zabaw. Przedszkola z żywieniem zbiorowym, cateringiem - stanowczo nie!
odpowiedz oceń post 5 9 zgłoś do moderacji
2015-02-03 14:47 50%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez wujaszek
Jeżeli nie ze zbiorowym to jakim? Każdy przynosi swoje?;-)
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2015-02-03 16:36 0%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez mama
oczywiście chodziło o żywienie zbiorowe z wykorzystaniem firm cateringowych zewnętzrnych, które dowożą gotwoe posiłki w opakowaniach próżniowych
oceń post 0 6 zgłoś do moderacji
2015-02-03 14:04 67%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez baba jaga
Działanie totalnie bez większego sensu!Przecież to logiczne, że mamy tu wyścig pracowników, a nie rzetelnych opinii rodziców. Przypuszczam, że więszość przedszkoli z niskimi wynikami-to tylko brak wiedzy pracowników o takiej sondzie. Chcesz zapisać dziecko do przedszkola-przyjdź, porozmawiaj z dyrekcją, nauczycielkami, a jeśli chcesz rzetelniejszego źródła z rodzicami, którzy mają tam dzieci, obejrzyj stronę internetową i wiesz, co robić
odpowiedz oceń post 10 5 zgłoś do moderacji
2015-02-03 14:40 57%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez wujek Bartek
Dokładnie, masz Babo Jego rację. Chociażby dlatego, że własną kuchnia nie gwarantuje zdrowego żywienia a własny plac zabaw bezpieczeństwa.
oceń post 8 6 zgłoś do moderacji
2015-02-03 15:05 67%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Ponury
Proszę nie podpisywać czyimś nickiem.
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2015-02-03 16:58 53%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez mama

polecam przedszkole wesołe nutki suuuper



 


odpowiedz oceń post 9 8 zgłoś do moderacji
2015-02-03 17:50 38%
17

odpowiedziano ponad rok temu przez mamcia
Polecam przedszkole Balonik .jest swietne!wlasba kuchnia,fajnie wyposazone sale,a przytym mila i wykwalifikowana kadra.moje dziecko chodzi tam drugi rok i nie ma zadnych problemow.gorąco polecam !!!!
odpowiedz oceń post 6 10 zgłoś do moderacji
2015-02-03 17:57 58%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez rodzic
Polecam Wesołe nutki.Moje trzecie dziecko uczęszcza do tego przedszkola i mogę polecić każdemu, super personel, dyrekcja robi dużo remontów sala trzy latków całkowicie nowa, kuchnia na miejscu wyżywienie bardzo dobre, w tym roku ma powstać nowy plac zabaw na terenie przedszkola.Polecam szczerze.
odpowiedz oceń post 11 8 zgłoś do moderacji
2015-12-26 22:17 33%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez nnnn
ja nie polecam jeden wielki syf
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-03 18:29 42%
20

odpowiedziano ponad rok temu przez zadowoleni rodzice
Polecam Przedszkole Balonik, sympatyczna atmosfera, miła kadra i zadowolone dziecko :-)
odpowiedz oceń post 8 11 zgłoś do moderacji
2015-02-03 19:02 58%
21

odpowiedziano ponad rok temu przez mma
W Przedszkolu Balonik, mają swoją kuchnie i uwzględniają diety m
odpowiedz oceń post 11 8 zgłoś do moderacji
2015-02-05 14:45 57%
22
odpowiedziano ponad rok temu przez bezglutenowiec
WoW. Naprawdę to coś wyjątkowego.
oceń post 8 6 zgłoś do moderacji
2015-02-03 21:40 63%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez zadowolona mama
Polecam Wesole Nutki, bardzo dobra opieka, moje dziecko zadowolone chodzi do przedszkola, panie staraja sie urozmaicac dzieciom czas jak tylko moga, ciekawe zajecia dodatkowe. Personel naprawe pomocny, lepiej trafic nie moglam
odpowiedz oceń post 12 7 zgłoś do moderacji
2015-02-07 09:43 69%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez mama dorosłych dzieci
Co ty piszesz te przedszkole to jakaś porażka , moje dzieci tam kiedyś chodziły , panie wiecznie w kantorku się kawkowały razem z P. Dyrektor i ten porażający romans pani nauczycielki z konserwatorem na oczach jego żony wożnej .................porażka
oceń post 9 4 zgłoś do moderacji
2015-02-07 12:35 40%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez cudo
Mamo dorosłych dzieci padłam:):):) you made my day! :))) pozdrawiam
oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-02-03 22:48 47%
26

odpowiedziano ponad rok temu przez mamauśka
Polecam przedszkole BALONIK. Obecnie uczęszcza tam moja starsza córka, ale niedługo poślę też młodszą. Dużo różnorodnych zajęć, dodatkowo basen, miła i sympatyczna kadra, dogodne godziny przywożenia jak i odbierania dziecka z przedszkola, własna kuchnia, a także plac zabaw (co prawda nie jest on duży, ale wystarczający). Podoba mi się też to, że generalnie w ciągu roku nie ponosi się dodatkowych opłat i kosztów (płatny dodatkowo jest tylko basen), dzieci nie płacą za bilety komunikacji miejskiej, za wejściówki, za wycieczki (prowiant też zapewnia przedszkole), a także imprezy okolicznościowe odbywają się też bez dodatkowych kosztów. Gdy dziecko ma urodziny to w przedszkolu przygotowywany jest tort i jubilat czy jubilatka dostają prezent, a np na dzień dziecka organizowana jest impreza i wszystkie dzieci dostają prezenty. Osobiście uważam, to za wielki atut. Ogólnie polecam.
odpowiedz oceń post 8 9 zgłoś do moderacji
2015-02-04 20:17 67%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez to ja
Polecam Balonika. Dziecko jest zadowolone i bardzo dobrze się rozwija dzięki szerokiej ofercie zajęć. Własna kuchnia zapewniająca zróżnicowane posiłki jest niewątpliwym atutem. Dla mnie osobiście bardzo ważna jest komunikacja oraz elastyczność. Zarówno p. dyrektor jak i nauczycielki reagują bezzwłocznie na uwagi i udzielają wyczerpujących informacji na pytania dzięki czemu nie mam wyrzutów sumienia, że zostawiam dziecko w przedszkolu.
odpowiedz oceń post 16 8 zgłoś do moderacji
2015-02-04 22:53 44%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Mamaaa
Polecam Balonika. Zmieniliśmy przedszkole także niepubliczne właśnie na Balonika i to był strzał w dziesiątkę. Przedszkole posiada wiele takich zalet jak przystępna opłata oraz tak jak na początku obiecali żadnych dodatkowych opłat w ciągu roku ,codziennie fajne zajęcia,dobry kontakt z kadrą.Dla mnie jednak najważniejsze,że dziecko jest zadowolone i nie chce wychodzić z przedszkola. W przedszkolu jest odczuwalny spokój, który ma bardzo pozytywny wpływ na dziecko. Z czystym sumieniem możecie zostawić tu alergika ze ścisłą dietą.
odpowiedz oceń post 8 10 zgłoś do moderacji
2015-02-04 23:07 47%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez tata 5 -latka
Chcesz mieć wesołe dziecko zapisz je do Balonika. Polecam
odpowiedz oceń post 8 9 zgłoś do moderacji
2015-02-05 11:52 45%
30
odpowiedziano ponad rok temu przez Synergia
Dziecko jest wesołe kiedy chce być, przedszkole niczego nie przeprogramuje. Pozwólmy więć byc dziecku w nastroju w jakim chce być. Dziecko to człowiek.
oceń post 5 6 zgłoś do moderacji
2015-02-05 00:29 63%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez Przedszkolak
A ja uważam, że przedszkola, zwłaszcza niepubliczne powinny trzymać się razem. Wszystkie mają do zaoferowania więcej niż inni i robią to z miłości do dzieci a przynajmniej powinno tak być. To one tworzą nową jakość na rynku w wychowywaniu naszych pociech. Zamiast się licytować niech dbają o jak najlepszą jakość usług. Pisanie że ktoś ma tak czy inaczej nie wpłynie na decyzję rodzica i nie zmieni ogólnej opinii o danej placówce. Jestem przekonany, że wspólne działania, wymiana doświadczeń i powszechnie rozumiany szacunek da więcej tym przedszkolom, rodzicom a już na pewno naszym dzieciom.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2015-02-05 11:38 67%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Wiaterwii
Aaa właśnie o tym wczoraj myślałam, ale nie odważyłam się napisać, bo proponowałam już współpracę innym przedszkolom i potraktowano mnie byle jak. Jednak nadal jestem przekonana, że tylko współpracując można wzrastac razem, można więcej. Zreszta mam takie doświadczenia. Myslę że większość reprezentantów przedszkoli mogłoby długo mówić o swoim w samych pozytywach. Jednak rodzic jest, zywą istotą i tak jak dziecko, każdy jest inny i każdy czego innego potrzebuje i jest to brdzo indywwidualna sprawa, tu nie ulega się modom tylko intuicji. Rodzic nie "oddaje dziecka do przedszkola" tylko pod opiekę zaufanym osobom z przedszkola i to jest jak mniemam najwazniejsze, nie ilość poznanych liter, nie marmury, tylko bezpieczeństwo i zaufanie.

oceń post 4 2 zgłoś do moderacji
2015-02-05 09:35 52%
33

odpowiedziano ponad rok temu przez Mama O.P.
POLECAM Balonika - rewelacyjne przedszkole ... bardzo sympatyczna CAŁA kadra (P. Właścicielka, P. Dyrektor, P. Nauczycielki oraz Panie, które pomagają - noszą nasze pociechy na rękach, przytulają, pocieszają kiedy płaczą - Wszystkie są bardzo troskliwe i miłe...Balonik posiada własną kuchnię - a Pani Irenka gotuje i piecze najlepsze torty na świecie :) różnorodne zajęcia, basen, wycieczki m.in. nad morze i do Straży Pożarnej, własny plac zabaw, basen z kulkami. Okazjonalnie zapraszani są różni goście do przedszkola np. Mikołaj, który wręczał prezenty dzieciom. Kadra i nasze przedszkolaki dbają oraz zapewniają miłą atmosferę na imprezach okolicznościowych dla swoich gości. Na stronie internetowej zamieszczane są zdjęcia naszych pociech z codziennych zajęć, a co najważniejsze w tym, że wgląd do tego mają tylko rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola - nie jest to publiczne !!! Dodatkowo co jest dla mnie bardzo ważne jest tam bardzo czysto - przedszkole jest nowe. POLECAM !!!
odpowiedz oceń post 11 10 zgłoś do moderacji
2015-02-05 19:36 40%
34
odpowiedziano ponad rok temu przez Mamuśka
SZCZERA PRAWDA !!! Ja również polecem BALONIK, tak jak i większość osób, które dały komenarze. Nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie są tacy zawistni! Być może to zazdrość, że ich dzieci tego nie mają w swoich przedszkolach :)
oceń post 4 6 zgłoś do moderacji
2015-02-08 22:39 0%
35
odpowiedziano ponad rok temu przez bogna
mamusko ale dlaczego uważasz ze ludzie sa zawistni? Nie widziałam tu jakiejś wojny w komentach, ani nawet zeby ktos zle pisał o twoim przedszkolu... Możesz wyjaśnić?
Jesli nie chcesz chamstwa nie włączaj internetu.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-02-05 11:36 50%
36

odpowiedziano ponad rok temu przez Dziadek 5-latka
Uważam, że Przedszkole "Balonik" jest naprawdę dobrym wyborem. Mój wnusio jest radosny, zadowolony i chętnie tam przebywa. Są nawet czasami problemy, by go zabrać do domu. Bardzo sympatyczna kadra. Szczerze polecam.
Brawo "Balonik".
odpowiedz oceń post 6 6 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.