najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Paweł Makowski
2015-02-02 09:09 91%

Przedszkola niepubliczne w Elblągu – ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Paweł Makowski

O tym, do jakiego przedszkola zapisać naszą pociechę, decyduje wiele czynników: doświadczenie pracujących tam osób, wyposażenie placówki, jej lokalizacja a nawet kwestie finansowe. Wielu rodziców rozważa również wybór danego przedszkola poprzez sprawdzenie, w jak licznych grupach prowadzone są zajęcia.

Nie sposób sporządzić zestawienie przedszkoli publicznych i niepublicznych i oczekiwać, by ktoś dokonał wyboru między dwoma typami tych placówek. Wszystko dlatego, że przedszkola te zasadniczo się od siebie różnią pod wieloma względami, tj. miesięczne opłaty, umiejscowienie na terenie miasta, ilość różnorodnych zajęć, kwalifikacje kadry, liczebność grup zajęciowych i in.

Z tego względu postanowiliśmy podzielić nasz ranking na dwie części, jako pierwsze prezentując zestawienie przedszkoli niepublicznych. Które z nich polecilibyście innym i dlaczego?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą sondą.

oceń wątek 146 14 zgłoś do moderacji
2015-02-10 13:57 20%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez mama
mama 3-latka
Przedszkole ,,Mały Geniusz" to bardzo ciepła opieka nad wszytskimi dziećmi, szczera troska, duży szacunek, zrozumienie dla dzieci i bardzo dobra wspólpraca z rodzicami.Polecam!
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2015-02-10 21:05 25%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez LS
Moja córeczka z wielkim entuzjazmem uczęszcza do "Małego Geniusza" od września zeszłego roku. Mocno polecam to miejsce. Bardzo profesjonalna kadra opiekująca się dziećmi, idealne warunki lokalowe, mnóstwo dodatkowych zajęć, zdrowe jedzenie, szacunek i indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dobry kontakt z Rodzicami. Osobiście bardzo doceniam to, że mogę przyprowadzać dziecko nawet o 6 godz. rano i to bez dodatkowych opłat.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-02-11 10:40 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Mama 2,5 latki
Moja coreczka uczeszcza do przedszkola Balonik.Jest tam b zyczliwa kadra,dzieci sa traktowane z szacunkiem,przebywaja,bawia sie,odpoczywaja w domowej atmosferze.Przedszkole ma b dobre warunki lokalowe,kuchnie na miejscu gdzie przygotowuje sie pyszne posilki dla maluchow.Moja mala b chetnie tam chodzi.szczerze polecam!
odpowiedz oceń post 2 4 zgłoś do moderacji
2015-02-11 10:46 43%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez Mama corci z Balonika
Z czystym sumieniem polecam przedszkole BALONIK.B bogata oferta zajec dla maluchow ale co najwazniejsze domowa atmosfera duza troska i zyczliwosc wzgledem dzieci.Moje dziecko uwielbia tam byc i jest tam szczesliwe.Nie chce wracac do domu b sie mu tam podoba.Naprawde polecam!
odpowiedz oceń post 3 4 zgłoś do moderacji
mały geniusz
2015-02-11 18:31 0%
5

mały geniusz

odpowiedziano ponad rok temu przez AB
Mój synek uczęszcza do przedszkola "Mały Geniusz". Przedszkole jest rewelacyjne i godne polecenia. Dowodem na to jest zachowanie mojego synka, który nieraz zapomina dać całusa na pożegnanie, gdyż nie może doczekać się atrakcji jakie Panie mu zafundują.
odpowiedz oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2015-02-11 20:08 63%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez Bezglutenowe z Balonika
Witam,polecam z calego serca przedszkole BALONIK.Moje dziecko jest bezglutenowe,zaadaptowano tam dzienny jadlosopis do jego potrzeb zywieniowych bez dodatkowych kosztow dla mnie.Posilki przygotowywane sa na miejscu i dzieci z apetytem wszystko palaszuja.
Kadra jest bardzo zyczliwa otwarta na oczekiwania i sugestie rodzicow.Dialog jest zawsze konstruktywny.Informuje sie mnie na biezaco o postepach dziecka opowiada o przebiegu dnia mojego dziecka w przedszkolu,widze jak moje dziecko przywiazuje sie do Pan przedszkolanek i jak dobrze sie czuje w swojej grupie.Przedszkole jest kameralne,maluchy maja do dyspozycji cale pietro,starszaki sa na pietrze wyzej.Moje dziecko wspierane jest w treningu czystosci,motywowane i chwalone za postepy.Panie sa bardzo cieplymi kreatywnymi osobami ktore dzieci bardzo lubia.Jestem spokojna o to ze moje dziecko jest w dobrych rekach kiedy tam przebywa ze sie o nie zatroszczy a takze je przytuli i pocieszy gdy zateskni za mama.Moj wybor byl w 100 % trafny.
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2015-02-12 08:59 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez IP

Wybór "Małego geniusza" to jedna z najlepszych naszych decyzji!!! To jest miejsce pełne ciepła i szacunku do dziecka. Świetna kadra na czele z Panią Dyrektor. Te Panie wiedzą co robią i w mojej opini robią to świetnie. Moja córka jest tam bezpieczna, świetnie się bawi i dużo uczy.Polecam serdecznie  


odpowiedz oceń post 0 4 zgłoś do moderacji
2015-02-12 11:20 38%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Rodzice
Witam, jesteśmy rodzicami 7-letniego chłopca, który ukończył Muchomora. Dzień, w którym przekroczyliśmy próg przedszkola był dla nas, rodziców jedną z najważniejszych i najbardziej trafnych decyzji w życiu. Rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z całym personelem, różnorodność zajęć, można by opowiadać godzinami. Dla nas jednak najważniejsze jest to jak nasze dziecko w oparciu o doświadczenie, motywację i dobre słowo stało się pewnym siebie, otwartym i wrażliwym na ludzi człowiekiem, zdolnym, samodzielnym, potrafiącym organizować swój czas. Dzięki Muchomory, jesteście najlepsi.
odpowiedz oceń post 3 5 zgłoś do moderacji
2015-02-12 19:03 40%
9

odpowiedziano ponad rok temu przez Ojciec 3 latka
Dobry wieczor,moj syn uczeszcza do przedszkola BALONIK.Jest w grupie maluchow.Ma tam zapewniona swietna opieke.Panie przedszkolanki sa niezwykle kompetentne. Dwie pozostale Panie ktore im pomagaja w opiece nad dzieciakami zawsze usmiechniete i zyczliwe dla wszystkich.Moj syn uwielbia obiady gotowane w przedszkolu.Zjada wszystko co do okruszka.Widze jak rozwinal sie pod wzgledem motorycznym i jezykowym od kiedy zaczal chodzic do tego przedszkola.Wszystko jest tam na plus.
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2015-02-12 19:29 56%
10

odpowiedziano ponad rok temu przez Ana
Witam. Chciałabym tylko przypomnieć że nie ma takiego zawodu jak przedszkolanka. Osoby pracujący w przedszkolu to nauczyciele tak samo wykształceni jak ci pracujący w szkołach. Pozdrawiam
odpowiedz oceń post 5 4 zgłoś do moderacji
2015-02-12 20:30 50%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
Dokładnie...dobrze, że ktoś w końcu napisał :)
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2015-02-20 21:49 22%
12
odpowiedziano ponad rok temu przez nano
nauczyciele? hahaha
oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2015-02-12 19:32 67%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez dziadkowie A i M
Czy ktos sie z Panstwa orientuje,czy do przedszkola" Balonik " uczeszczaja tez dzieci bezmleczne?Nasze blizniaki maja alergie pokarmowa i szukamy dla nich przedszkola od wrzesnia,a slyszelismy wiele pozytywnych opinii na temat "Balonika" wlasnie.W wiekszosci przedszkoli panstwowych bezglutenowosc lub bezmlecznosc dzieci stwarza problemy w przyjeciu ich do placowki publicznej dlatego szukamy przedszkola niepublicznego.Dziekujemy za odpowiedz.
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2015-02-12 19:46 63%
14
odpowiedziano ponad rok temu przez bezglutenowe
Tak, na pewno w grupie trzylatkow w Baloniku jest dziewczynka na diecie bezmlecznej.W przedszkolu sa tez dzieci bezglutenowe.Najlepiej byloby,gdyby Panstwo zasiegneli bardziej szczegolowych informacji na ten temat bezposrednio u dyrekcji przedszkola.Pani Dyrektor na pewno znajdzie dla Panstwa jakies rozwiazanie w tej sytuacji.Pozdrawiam.
oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2015-02-12 23:44 22%
15
odpowiedziano ponad rok temu przez BM
Witam, zapraszam do przedszkola Muchomor. Realizujemy wszystkie diety i preferencje żywieniowe.
oceń post 2 7 zgłoś do moderacji
2015-02-13 14:02 33%
16
odpowiedziano ponad rok temu przez XXX
Tak, uczęszczają dzieci bezmleczne, moje dziecko ma taką dietę i nie stanowiło to żadnego problemu
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-13 18:03 33%
17
odpowiedziano ponad rok temu przez pierwsza
W Baloniku, z tego co wiem,już tworzona jest lista rezerwowa na 2015/2016
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-13 14:08 64%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez zadowolona mama
Stawiam na Balonik, jestem zadowolona. Własna kuchnia, własny plac zabaw (mały ale zawsze coś), częste spacery, mnóstwo zabaw rodzinnych, świetna klimatyzacja się dzieci, które czują się jak w domu - nie są zamknięte w klatce, mają swobodę poruszania się po przedszkolu, dzięki temu, że est ono w nowoczesny sposób zabezpieczone. Piękne, kolorowe meble. Super zajęcia dodatkowe, co tygodniowe, język angielski (2 x w tygodniu), gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne, rytmika, karate, zajęcia fotograficzne, teatralne - wszystkie w niezmiennej cenie. Dodatkowo płatny jest basen z Akademią Małego Pływaka, ale cena nie jest duża dodatkowo szkoła pływania zapewnia transport dzieci w tą i z powrotem. Pyszne, świeże jedzonko, możliwość dokładek i przekąsek dla dzieci, które czasem muszą zostać dłużej.
Polecam jako rodzic, czuję się wspólnotą z tym przedszkolem, Młode, nauczycielki z pasją, które uwielbiają dzieci - czego chcieć więcej?
odpowiedz oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2015-02-13 18:42 18%
19
odpowiedziano ponad rok temu przez odbiór
Stawiam na (kogo czego (nie ma?)) Balonika! Obyś nie była nauczycielką tamże. W kazdym poście ten sam błąd, to przedszkolu nie pomaga. Poprawcie to.
oceń post 5 23 zgłoś do moderacji
2015-02-13 20:40 33%
20
odpowiedziano ponad rok temu przez nabór
Stawiam na kogo? co? a nie na kogo? czego? :) tak dla ścisłości
oceń post 4 8 zgłoś do moderacji
2015-02-14 18:41 71%
21
odpowiedziano ponad rok temu przez do odbioru
w tym przypadku nie chodzi o balon, balonik (czytaj coś gumowego do nadmuchiwania), ale o instytucję oświatową, dlatego można napisać "stawiam na Balonik (rzecz jasna przedszkole Balonik, a nie przedszkole balonika) "
oceń post 10 4 zgłoś do moderacji
2015-02-18 19:47 33%
22

odpowiedziano ponad rok temu przez mama
Jako mama pięcioletniej podopiecznej przedszkola Mały Geniusz mogę z cała odpowiedzialnością polecić wszystkim rodzicom właśnie to miejsce. Moja córka uczęszcza tam od 2 roku życia i bardzo dobrze się tam czuje. Dzieci mają tyle zajęć, że nuda im nie grozi, cała kadra miła i profesjonalna, każde dziecko może liczyć na indywidualne podejście. 10 punktów na 10 za całokształt. Polecam !!!!!
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-19 21:48 67%
23

odpowiedziano ponad rok temu przez ew
Ja polecam Przedszkole Katolickie Bł. Franciszki Siedliskiej. Z początku trochę się obawiałam, że dla maluchów za dużo tej Religii, ale niepotrzebnie. Przedszkole ma bardzo bogatą ofertę dydaktyczną - m.in. zajęcia logopedyczne, jęz, angielski i wszystko w cenie (ok. 260zł miesięcznie już z wyżywieniem). Organizuje spotkania, pikniki dla całych rodzin. Ponadto bardzo dobre darmowe zajęcia adaptacyjne - ponad miesiąc przed wrześniem - i prawie codziennie publikuje zdjęcia na FB co dzieci z poszczególnych grup robiły w ciągu dnia. Nie muszę chyba pisać ile to daje na początku gdy pierwsze dni są pełne obaw, rodzice wyobrażają sobie, że dzieci tylko płaczą cały dzień, a tu proszę - na zdjęciu uśmiechnięty maluch bawi się ładnie. Mój synek nie chce wychodzić z przedszkola (obecnie ma 3 latka) i to najlepszy dowód, że jest tam szczęśliwy :)
odpowiedz oceń post 6 3 zgłoś do moderacji
2015-02-20 13:07 50%
24
odpowiedziano ponad rok temu przez ola
A mi osobiście nie podoba się ciągłe publikowanie zdjęć dzieci tak dla wszystkich. Powinni to blokować i udostępniać tylko dla potwierdzonych (przyjętych do znajomych) osób.
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-02-23 12:45 0%
25
odpowiedziano ponad rok temu przez Aśka
Rodzice na pewno muszą wyrazić zgodę na publikację zdjęć, jeżeli ktoś nie chce to po prostu jego dziecka nie ma na fotkach i tyle :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2018-02-19 19:48 33%
26
odpowiedziano ponad rok temu przez Były pracownik
Nie polecam. Pani prezes lubi wyżywać się na pracownikach co niekiedy przekłada się na dzieci. Rotacja kadry ogromna. Słyszałam od starszych pracowników, że sama pani prezes niezbyt dobrze traktuje dzieci jeżeli rodzice się nie spodobają a każdy były pracownik pierwsze co robi po odejściu to zabiera stamtąd dziecko.
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-02-21 22:44 50%
27

odpowiedziano ponad rok temu przez mama Ani
Przyjaciele Kubusia Puchatka -Jeśli szukacie dla swojego dziecka "drugiego domu" to na pewno w tym przedszkolu go znajdziecie. Z pełnym zaufaniem możecie waszą pociechę pozostawić na czas, kiedy wy będziecie w pracy. Miło spędzi czas, dużo się nauczy i przygotuje na wejście w życie szkole, które teraz już w wieku 6 lat się zaczyna.
Naprawdę w tym przedszkolu widać że z dziećmi się pracuje, a proponowane zajęcia nie są jedynie zachętą dla rodziców - efekty są wymierne, przekonacie się Państwo. Dzieci bardzo dużo pracują i rozwijają się...nigdy się nie nudzą. Każde dziecko traktowane jest jako osobna jednostka, bo każdy jest inny i potrzebuje czasem zrozumienia nauczycielki. Druga kwestia jedzenie - bardzo dobre, a nawet pyszne - opinia mojego dziecka - ma swoje zdanie- więc przekazuje do ogólnej informacji moje dziecko i jej koleżanki chwalą sobie również. Lokalizacja - blisko centrum, mały przytulny domek, z klimatem, przepełniony miłością, wyrozumiałością, ale również i zabawkami, now
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
edyta33x
2015-02-22 00:12 60%
28

odpowiedziano ponad rok temu przez Edyra R
Przedszkole Przyjaciele Kubusia ul, Sucharskiego (Park Kajki) Zdecydowanie polecam..moje dziecko chodzi tam juz trzeci rok.Mial z poczatku problemy adaptacyjne i czesto chorowal..ale to sie wszystko rozegralo w ciagu roku...dzis nie jestem w stanie zatrzymac dziecka w domu,chce ciagle do przedszkola...Fajnie rozwjala mu sie tam mowa..kolejno bez naporu wskakiwaly mu wszystkie gloski i akcenty..Kadra naprawde jest doobra...Mnostwo dodatkowych zajec...a jak jest lato to pompuja baseny dzieciom na dworze i jest super zabawa...Kiedys w taki upal bylam swiadkiem jak Pani bawila sie z dziecmi szlauchem...stalam chwilke i sie przygladalam...gorac jak nie wiem, a na kazde szlejace dziecko moze po 3 kropelki rosy spadly...Maja dziewczyny polot :)\Finansowo to 200 zl za m-c plus 5 zl za dzien wyżywienia
:)jak dziecka nie ma w przedszkolu za wyzywienie sie nie placi..
odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-02-24 09:50 25%
29

odpowiedziano ponad rok temu przez iraxxx
Polecam zdecydowanie przedszkole Maly Geniusz. Moje dziecko czuje sie tam znakomicie. Bardzo dobre Panie pedagog. wspieraja dzieci, doceniaja je,problemy dziecka nigdy nie sa pomijane. Duzo wspolpraca takze z rodzicami. Ciekawe zajecia dodatkoew: angielski, zumba, judo, zajecia teatralne.
odpowiedz oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2015-02-26 01:17 29%
30

odpowiedziano ponad rok temu przez mama
Balonik balonik super pszeczkole miłe i nowoczesne panie.... jest tam fantastycznie..
odpowiedz oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2015-03-01 21:41 20%
31

odpowiedziano ponad rok temu przez mama#
Polecam serdecznie przedszkole Przyjaciele Kubusia, dwoje moich dzieci chodzi do tego przedszkola, starszy synek juz zaczyna trzeci rok. Opieka świetna,program całkiem ok,synek zdobywa coraz to nowe umiejętności i co wazne,najważniejsze, oboje chodzą z wielką chęcią.
odpowiedz oceń post 1 4 zgłoś do moderacji
2015-03-05 14:49 33%
32
odpowiedziano ponad rok temu przez Janka
A ja polecam spotkanie z dyrektorką, jaki pan taki kram:)
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Bajkotwory
2015-03-12 12:24 0%
33

Bajkotwory

odpowiedziano ponad rok temu przez Gość

Jesli chodzi o rozwoj to ja polecam:) Słyszeliscie BAJKOTWORACH ? taka innowacyjne aplikacja dla dzieci od lat 3 do 12 :)  Bardzo rozwija kreatywnośc u dziecka :_ ) Ta aplikacja juz jest w prywatnych szkolach :)



Jes zaprogramowana w 4 jezykach :) : polskim, angielski, hiszpanskim i rosyjskim.



to program, w ktorym dzieci tworza wlasne bajki :) podkladaj glos wybiraja swoj swiat bajki i tworza:) zastosowanie tego programu jest ogormne :) poniewaz ma zastosowanie logopedyczne, wychowawcze, edukacyjne : rozne :) i co najlepsze Twoje dziecko moze tam sie uczyc rowniez jezykow;)



Wejdz koniecznie i pokaz swojemu maluchowi :)



Zapraszam również na swojego bloga.  http://rodziceprzerwa.blogspot.com/



bajkotwory. pl :)


odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.