najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Paweł Makowski
2015-02-02 09:09 91%

Przedszkola niepubliczne w Elblągu – ranking

rozpoczęty ponad rok temu przez Paweł Makowski

O tym, do jakiego przedszkola zapisać naszą pociechę, decyduje wiele czynników: doświadczenie pracujących tam osób, wyposażenie placówki, jej lokalizacja a nawet kwestie finansowe. Wielu rodziców rozważa również wybór danego przedszkola poprzez sprawdzenie, w jak licznych grupach prowadzone są zajęcia.

Nie sposób sporządzić zestawienie przedszkoli publicznych i niepublicznych i oczekiwać, by ktoś dokonał wyboru między dwoma typami tych placówek. Wszystko dlatego, że przedszkola te zasadniczo się od siebie różnią pod wieloma względami, tj. miesięczne opłaty, umiejscowienie na terenie miasta, ilość różnorodnych zajęć, kwalifikacje kadry, liczebność grup zajęciowych i in.

Z tego względu postanowiliśmy podzielić nasz ranking na dwie części, jako pierwsze prezentując zestawienie przedszkoli niepublicznych. Które z nich polecilibyście innym i dlaczego?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą sondą.

oceń wątek 144 14 zgłoś do moderacji
2016-09-02 00:19 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez cbr
Rodzice...a co powiecie o przedszkolu 'Maly Europejczyk' ?? Jest na liscie moich kandydatow, ale nie mam opini znajomych, prosze o informacje.
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2017-01-17 19:22 100%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Rodzic
Wiki na częstochowskiej odradzam tragedia paluszek w dupie trzeba trzymać dydektorce i ani słowa paniom nie wolno powiedzieć przetrzkole ogólnie przepełnione
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
2017-03-01 20:59 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Aga
Witam. Pomocy, możecie udzielić informacji na temat przedszkoli w okolicy 12-lutego. ( jakie polecacie,jakie godziny pracy przedszkola i jakie opłaty) dziękuję za informację
odpowiedz oceń post 0 0 zgłoś do moderacji
2018-05-01 02:26 100%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez ann
Kiedys gdy pracowaly w katolickim a wlasciwie je prowadzily siostry Nazaretanki to bylo przedszkole na medal... teraz Pani prezes bazuje na tej opinni ale zrobila z przedszkola koszary wojsko i zakon. zdecydowanie nie polecam
odpowiedz oceń post 1 0 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.