najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Anna Maria Bergmann
2015-02-08 12:49 100%

Co można robić w Elblągu ? Polecane miejsca

rozpoczęty ponad rok temu przez Anna Maria Bergmann

Hejka wszystkim. Zakładam wątek co u nas w mieście mozna jeszcze robić ? Wszyscy do Gdańska lecą a ja chcę tu być bo kocham moje miasto, piszcie co można robić ciekawego.

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
Anna Maria Bergmann
2015-02-08 13:02 60%
1

Polecam serdecznie Akademie Rocka - dobra szkoła muzyczna

odpowiedziano ponad rok temu przez Janek

Ja ze swojej strony polecam Akademie Rocka Pana Tomka Paszko, uczęszczam od samego początku na wokal i nie nic fajniejszego niż nauka śpiewu . Szkoła ma dobre warunki, świetni nauczyciele i można spróbować za darmo , tak , że polecam każdemu serdecznie. Zobaczcie naszą stronę www.akademiarocka.com też tam jestem :) Zapraszam no i są u nas fajni ludzie i koleżeński klimat


odpowiedz oceń post 3 2 zgłoś do moderacji
2015-04-20 14:08 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Rafał
Zgadzam się z Tobą w 100 % chodzi do Gdyni do Akademii rocka moja kuzynka i jest przeszczęśliwa polecam również
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Akademia Rocka w Elblągu nauka śpiewu - polecam
2015-02-20 17:07 33%
3

Akademia Rocka w Elblągu nauka śpiewu - polecam

odpowiedziano ponad rok temu przez Tamara Arkiewicz

Serdcznie polecam Akademię Rocka New Drum School w Elblągu, na początku też nie byłam przekonana ale powiemwamże rewelacja, po prostu bomba jak dla mnie świetne miejsce:) duzo można się nauczyć i wynieś z lekcji aco najważniejsze atmosfera gigant. Zapraszam do nas Tamara


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-04-21 10:55 0%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez AgnieszkaG
Zdecydowanie się zgadzam :)
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Paulina Wrońska
2015-03-23 13:09 33%
5

Gitara :)

odpowiedziano ponad rok temu przez Paulina Wrońska

Wszyscy piszą o nauce śpiewu, a ja chodzę na naukę gry na gitarze i jest rewelacyjnie. Nie spodziewałam się, że tak szybko i łatwo będzie mi to przychodziło, oczywiście z pomocą nauczycieli Akademii.



 


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Świetne miejsce Akademia Rocka
2015-04-18 16:52 33%
6

Świetne miejsce Akademia Rocka

odpowiedziano ponad rok temu przez Asia Chołodecka

Hejka wszystkim :) ja również chodzę na wokla, nie bedę zachwalać bo trzeba przyjsc i zibaczyć, jest świetnie, ja akurat chodzę na jaskową do Gdańska ale jeszcze mamy szkołę w Gdyni i Elblagu, zapraszam - Asia Chołodecka zajrzyjcie na naszą stronkę duzo fajnych rzeczy robimy http://www.akademiarocka.com


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Lepsza jest Yamaha Szkoła Muzyczna- nowoczesne programy nauczania no i doswiadczenie.
2015-04-19 13:23 0%
7

Lepsza jest Yamaha Szkoła Muzyczna- nowoczesne programy nauczania no i doswiadczenie.

odpowiedziano ponad rok temu przez m3r

Polecam Szkołę Muzyczną Yamaha. To firma sprawdzona. Działa w elblągu od 15 lat. Mają duże osiagniecia. Z resztą każdy muzyk zna firmę Yamaha to przecież producent wszystkich instrumentów muzycznych. Mają również darmową lekcję próbną.



 


odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2015-04-20 14:10 0%
8
odpowiedziano ponad rok temu przez Rafał
Oj nie znam Twojej szkoły, każda jest dobra, jedna dla mnie inna dla Ciebie to tak jakby powiedzieć że lepsze są blondynki bo mają jasne włosy, wiem tylko że w Akademii rocka fajnie podchodzą do dzieciaków nauczyciele bo chodzi tak moją kuzynka i sobie chwali bardzo.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Wokal w Gdyni w akademii rocka - polecam
2015-04-19 13:28 33%
9

Wokal w Gdyni w akademii rocka - polecam

odpowiedziano ponad rok temu przez Magda Ciuman

Ja uczę się śpiewu w Akademi Rocka w Gdyni, nie wiem jak u Was w Elblągu ale Gdynia jest super, nauczyciele najlepsi, dobrze podchodzą do uczniów i nauki, nie ma spinania się i darcia jak w innej szkole gdzie kiedyś chodziłam. Najważniejsze, że fajne projekty własciciel i nauczyciele organizują. 


odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
Elbląg super
2015-04-21 10:53 0%
10

Elbląg super

odpowiedziano ponad rok temu przez Iza

W Elblągu też jest rewelacyjnie :) Zachęcam wszystkich


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-06-02 14:18 0%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez Kaskaa

A co myślicie o nauce gry na perkusji? Z tego co widziałam, to Akademia Rocka z Elbląga też ma o w swojej ofercie, także to może być ciekawe doświadczenie. Koleżanka uczyła się tam na gitarze i była zadowolona, a ktoś wie jak z perkusją?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Akademia Rocka
2015-06-15 09:48 0%
12

Akademia Rocka

odpowiedziano ponad rok temu przez Jagódka

Hmm a czy ta szkoła nadal tam jest? Ja uczeszczałam do Gdańskiej szkoły tej Akademii Rocka jak byłam na feriach. A teraz chciałabym nadal się uczyć. Bardzo bym chciała nadal do tej samej szkoły chodzić mam tam już znajomych z którymi śpiewamy i w ogóle, teraz w wakacje też tam będę i już nie mogę się doczekać. Ale co po wakacjach?


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Gdańsk
2015-08-17 10:26 0%
13

Gdańsk

odpowiedziano ponad rok temu przez Natka

Gdańska na pewno jest, i gdyńska Akademia Rocka także.To może przeprowadzka do Gdańska? ;) Bo tutjeszja szkoła jest naprawdę świetna! Tylu pozytywnych ludzi tu poznałam...:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Akademia Rocka Gdańsk i Gdynia
2015-09-04 11:21 0%
14

Akademia Rocka Gdańsk i Gdynia

odpowiedziano ponad rok temu przez Frania

Akademia Rocka to świetna szkoła, dająca moożliwość spełnienia swojego marzenia, rozwijająca talenty u dzieci, ukierunkowuje, pomaga. Polecam.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Nauka gry na gitarze klasycznej, perkusji,pianinie,akordeonie,nauka spiewu
2016-09-24 16:47 0%
15

Nauka gry na gitarze klasycznej, perkusji,pianinie,akordeonie,nauka spiewu

odpowiedziano ponad rok temu przez m3r

Nauka gry na instrumentach:
-gitara klasyczna, elektryczna,basowa,
-fortepian, keyboard, akordeon
-perkusja
-wokal/emisja głosu
-skrzypce
-saksofon
-trąbka
tel. 608271538
www.szkolamuzyczna.elblag.pl


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.