najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
piotr44
2015-11-18 08:32 100%

Konto w banku dla nastolatka

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Sym mieszka w internacie. Nie chcę dawać mu zbyt dużych sum pienędzy. Wiadomo jak jest. Zastanawiam się nad założeniem konta w banku. Które banki mają korzystne oferty jeżeli chodzi o bankowość dla kogoś kto nie skończył jeszcze 18 r.ż?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-11-18 09:24 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

 Kilka banków daje taką możliwość.Zerknij sobie na stronę:



http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-studenckich/ - masz tutaj wprawdzie porównanie kont studenckich ale niektóre konta można zakładać sobie przed ukończeniem 18 roku życia. Na przykład konto w banku pko. Jest to konto dla młodych. Wszystko jest tam za darmo oraz dzięki temu dziecko nauczy się mechanizmów bankowych. Myśle,że to dobra sprawa. Jakiś czas temu załozylismy takie konto córce. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-11-21 11:59 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Adela

Ja załozyłam synowi konto jak poszedł do szkoły...w pko- sko...fajna strona, taka dla dzieci, nie może wypłacać pieniedzy, ale wpłacamy kazdą kwotę którą dostanie na różnorodne okazje, jest tam opcja skarbonek, oszczędzania na różne cele, bardzo fajnie pomyślane, no ale dla młodszych chyba ;)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Maria35
2015-11-21 12:21 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria35

Moja córka ma konto sko w pko banku, jestem zadowolona, choć jest w szkole podstawowej


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
alicja90
2016-02-12 21:30 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez alicja90

Moim zdaniem polecanie jakiegoś konkretnego konta nie jest dobre, bo każdy ma inne wymagania co do konta. Najlepiej poczytać sobie co nieco o ofertach banków i wybrać coś najbardziej korzystnego pod siebie. Ja korzystałam ze strony http://konto-w-banku.pl/konto-studenta/. Mają tam rankingi, opinie obecnych klientów, tabele opłat i prowizji. Myślę że porównywarki są bardzo dobre i dużo pomogą.



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
agata407
2016-03-09 20:24 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez agata407

Myślę, że mBank byłby odpowiedni. Założyłam ostatnio synowi tam konto i jest okej. Proponuję zapoznać się z ofertą tego banku. Nie zaszkodzi też zerknąć na oferty innych banków, bo może jakiś inny wpadnie w oko.



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
lila9
2016-05-11 21:19 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez lila9

Faktycznie, mBank ma korzystna ofertą dla młodych, ale Smart Bank też przykuwa uwagę swoją ofertą. Najlepiej to przejrzyj te oferty, porównaj. Zobacz także co inni użytkownicy piszą, no i spójrz na sesje bankowe bo to też istotne.



 

 
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Karus
2017-05-09 11:11 0%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Karus

Po co zakłać konta studneckie jak one są darmowe tylko do  określonego wieku. Miałem takie w BZ WBK i potem musiałem zamknąć jak skończyłem 26 lat, bo przestało być darmowe. Na rynku są dostępne konta darmowe bez warunków, nawet bez opąłty za kartę i warunku dotyczącego transakcji bezgotówkowych. Np. jest takie we wspomnianym przez lila9 banku Smart, który obecnie nazywa się Nest Bank - tu jest recenzja konta i opinie o Nest Bank . Poza Nest Bankiem jest jeszcze konto indealne w Idea Banku, tak samo darmwoe bez warunków. Do tego nawet jeszcze ma 2 przelewy natychmiastowe w miesiący za darmo, czego nie widziałem w żadnym innym banku.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.