najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Moniawww
2016-04-25 07:05 100%

Zegarek dla chrześniaka na 18 urodziny

rozpoczęty ponad rok temu przez Moniawww

Hej. Zupełnie nie mam pomysłu co mu podarować na 18 urodziny Może macie jakieś pomysły na to co może to być? :) Na zegarek mogę przeznaczyć max 400 zł. Czy w tej cenie znajdę coś porządnego? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-04-25 09:02 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Pewnie,ze tak.Zerknij sobie na zegarki marki Casio:



http://www.czaszegarkow.pl/casio-c-927.html



Są bardzo dobrze wykonane, mają świetne parametry. Sam obecnie posiadam taki zegarek i jestem bardzo z niego zadowolony. Proponowałbym tylko dopytać się chłopaka czy woli zegarki na pasku czy na bransolecie. Zegarek na pasku jest bardziej praktyczny bo pasuje do wszystkiego .Natomiast zegarek na bransolecie jest bardziej młodzieżowy. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
agata.wloda
2016-05-31 11:56 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez agata.wloda

Nie wiem czy dzieciaki noszą jeszcze teraz normalne zegarki. Ostatnio słyszę tylko o smartwatchach


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
goska83
2016-06-08 13:28 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez goska83

Według mnie to dobry wybór:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
modliszka
2017-05-17 11:30 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez modliszka

Jakiś klasyczny będzie najlepszym rozwiążaniem :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
aszka
2017-06-24 14:37 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez aszka

Skoro to ma być prezent dla młodej osoby to lepiej zegarek uniwersalny , coś takiego na przykład https://www.e-watches.pl/zegarki-meskie/esprit . Młodzież raczej nie nosi na co dzień garnituru, więc nie ma sensu kupować jakichś drogich zegarków na stalowej bransolecie, pasek z tworzywa będzie w sam raz


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.