najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
piotr44
2016-07-06 10:50 100%

Jaka dobra miejscowosć dla dzieci nad morzem

rozpoczęty ponad rok temu przez amle

Chcielibyśmy się jeszcze w tym roku zabrać na wawkacje nad morze. Czy coś uda nam sie znaleźć? Jaką miejscowosć polecacie dla rodziny z dziećmi ? 

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2016-08-09 13:51 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez terasa

A ja polecam Łebę. Już dwa razy byłam tam z dzieciakami i za każdym razem dobrze sie bawiliśmy. Jest tam piękna plaża, znajduje sie tam również wiele atrakcji dla maluchów takich jak: park dinozaurów, wyrzutnia rakiet, stadnina koni, wodny plac zabaw, wystawa motyli. Przepiękne są unikatowe wydmy ruchome. Nie wiem czy w tym roku znajdziecie jeszcze jakieś noclegi bo warto jest je rezerwować z wyprzedzeniem ale możecie poszukać sobie wolnych miejsc wśród kwater prywatnych. Na przykład na tej stronie:



http://www.e-wczasy.pl/noclegi,leba


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
maksiu432
2016-12-13 10:53 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez maksiu432

Moim znajomi ostatnio polecili mi bardzo fajny ośrodek w którym można znaleźć domki letniskowe. Super sprawa blisko morza i w ogóle.








[url=http://www.slonecznazatoka.com.pl/]Domki letniskowe Sarbinowo[/ur




 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
modliszka
2017-05-17 11:30 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez modliszka

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o miejscowości nad morzem dla rodzin z dziećmi, to lepiej byłoby wybierać te mniejsze.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.