najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
bagietka
2016-11-02 19:50 100%

świąteczne prezenty 2016

rozpoczęty ponad rok temu przez bagietka

W tym roku jak zawsze wielu z nas będzie szperało po internecie w poszukiwaniu fajnych i nie drogich prezentów dla naszych dzieciaczków. ja już zaczęłam to robić i natrafiłam na fajna i dość oryginalną propozycję [url=http://www.listymikolaja.pl/]listymikolaja.pl[/url]

Moim zdaniem kiedy dziecko dostanie list od swojego idola,nie posiądą się z radości.

Co o tym sądzicie?

oceń wątek 3 0 zgłoś do moderacji
arletkakow
2016-11-14 16:03 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

hej :) Ja też ciągle zastanawiam się nad tym, co kupic rodzince ;) Zastanawiam się czy rodziców nie wziąć na jakieś pyszności, żeby ich troszkę odciążyć ;) Można teraz znaleźć spoko promocje i zniżki, również do kawiarni :) Słyszałam sporo o qpony.pl - mają kupony rabatowe do wielu sklepów, więc warto być na bieżąco ze zniżkami ;) Ich przykładowy kupon prezentuje się następująco: https://www.qpony.pl/starbucks


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Maria35
2016-12-15 19:21 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Maria35

ja mam wątpliwości czy list do św Mikołaja i odpowiedź od niego to dobry pomysł...co innego opowiesci, tworzenie magii świąt prZez słowa a juz czym innym jest list od Mikołaja...ale to moja opinia...ja wolę wybrać to co dzieci lubią najbardziej, co sprawia ze na twarzach od razu goszczą uśmiechy...zabawki:) a mnóstwo ich jest na http://www.smyk.com jak zawsze zresztą...niewiele czasu zostało juz na złożenie zamówienia zeby przed gwiazdką zdążyło wiec lepiej się pospieszyć..:)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2018-07-09 22:05 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez alutka

też uważam, że odpowiadać na list w imieniu Świętego jest trochę przesadą



______________________________



chlebak z deską do krojenia


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dżej
2021-12-04 20:46 0%
4

dżej

odpowiedziano ponad rok temu przez dżej

Super


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.