najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
klark
2017-03-05 10:31 100%

Konto w banku dla osoby poniżej 18 r.ż.

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

W jakim banku najlepiej założyć rachunek bankowy dla kogoś poniżej 18 r.ż. ??

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Karus
2017-05-09 11:18 0%
1

Polecam konto w Idea Banku

odpowiedziano ponad rok temu przez Karus

Escobar dałeś link do firmowych kont.Nest Bank rzeczywiście jeden z najlepszych. Idea Bank też ma darmowe konto osobite bez warunków, karta za darmo, bez konieczności używania jej. Ogólnie wszystkie istotne dla przeciętnego użytkownika czynności. Pewnie też można założyć dla osób poniżej 18 roku życia, tylko chyba potrzebna jest zgoda rodziców. Tu jest recenzja tego kona i opinie o Idea Banku http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/06/idea-bank-opinie-lokaty-konta-kredyty.htmlOpinie o Idea Banku są różne, ale jeśli chodzi o proste produkty jak konta i opłąty to jest ok.Jak PKO to najlepiej Inteligo, bo tylko 100zł kartą miesięcznie trzeba wydawać i będzie darmowe. Przynajmniej te nowe, bo w tych starych są opłaty.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
arletkakow
2021-04-20 10:52 0%
2

Millenium Bank

odpowiedziano ponad rok temu przez arletkakow

Mi znajoma bardzo polecała konta w banku w Millenium :) Teraz mają ciekawą ofertę dla studentów, często te oferty są dla osób od 16 roku życia, wiec warto takich poszukać :) TRochę informacji na temat tego konta znajdziecie tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/millenium.php :) 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.