najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Dzień Matki. Przedszkolaki z grupy Prymulki złożyły życzenia swoim mamom (zdjęcia)
2017-05-26 13:58 100%

Dzień Matki. Przedszkolaki z grupy Prymulki złożyły życzenia swoim mamom (zdjęcia)

rozpoczęty ponad rok temu przez Marcin Mongiałło

Dzisiaj, z okazji dnia Matki, złożyliśmy wizytę w Przedszkolu nr 23. Chcieliśmy, aby namłodsi elblążanie przekazali życzenia swoim mamom dziękując im za wysiłek, jaki włożyły one w opiekę i wychowanie swoich pociech. 

Wiemy wszyscy, że dzieci są szczere i mówią wszystko od serca. Dzieci z grupy Prymulki życzą swoim mamom:

Chcę podziękować mamie, że jest taka kochana i miła.

Kochana mamo, kocham Cię najbardziej na świecie.

Kochana mamo. życzę Ci, żebyś była zawsze uśmiechnięta i nie miała tylu problemów.

Kochana mamo. Życzę Ci, żebyś nie miała tak dużo pracy.

Kochana mamo. Życzę Ci, żebyś była uśmiechnięta i zdrowa.

Kochana mamo. Życzę Ci, żebyś była piękna.

Kochana mamo. Chcę, żebyś miała wielkie serce.

Kochana mamo. Chcę, żebyś codziennie była zdrowa.

Kochana mamusiu. Chcę, żebyś miała dużo spokoju i była cały czas zdrowa.

Kochana mamusiu. Życzę Ci, żeby Cię Zosia nie buudziła w środku nocy.

 Kochana mamo. Żebyś zawsze miała spokój i żebyś nie miała dużo pracy.

 Kochana mamo. Życzę ci, żebyś zawsze była uśmiechnięta i zdrowa.

  Kochana mamusiu. Życzę ci szczęścia zdrowia i siły.

  Kochana mamo. Z całego serca Cię kocham! 

   Kochana mamo. Zycze Ci, żebyś czasami odpoczęła. 

 Kochana mamusiu. Kocham cCę z całej siły.

 Kochana mamusiu. Nie chcę, żebyś tyle miała pracy!.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
2017-05-26 15:47 63%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez mama
Wszystkie mamy z grupy Prymulki serdecznie dziękują !!!
odpowiedz oceń post 5 3 zgłoś do moderacji
2017-05-26 18:22 40%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Ania
Kochane Prymulki
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2017-05-26 19:24 40%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez szczęśliwa mama
Dziękujemy za piękne życzenia
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2017-05-26 21:26 40%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez mama
Kochane Prymulki
odpowiedz oceń post 2 3 zgłoś do moderacji
2017-06-12 19:08 33%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez kinderniespodzianka
Po raz kolejny mój komentarz nie pojawił się. A tylko napisałem prawdę. Bo prawdą jest, że przedszkole z artykułu ma monopol na artykuły w expreselblagnet24. A dlaczego? Dlatego, że jedna z osób, pracujących w waszej redakcji miała bądź ma dziecko, które uczęszcza do tegoż przedszkola. Wszędzie te cholerne układy. I po co,? Dla jakichś gratyfikacji?Albo żeby dziecko było lepiej w przedszkolu traktowane? Bo wątpię, żeby ta wazelina była tak altruistycznie, czysto po przyjacielsku smarowana. Wszędzie tylko układy, układziki. I nie mówcie, że tak nie jest, bo jest. Oczekuję, że się ustosunkujecie do tego komentarza, a nie go usuniecie. Jeśli go usuniecie to utwierdzicie mnie w przekonaniu, że miałem co do was rację. Mylę się? Miejcie odwagę to udowodnić.
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2017-06-12 20:28 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez redakcja
może jest to po prostu wynikiem, że inne przedszkola, nie informują i nie zapraszają nas do siebie :) każdy ma wszystko gdzieś i zamyka się we własnym gronie...
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.