najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dzieci

forum przeznaczone dla rodziców i dzieci - jeśli potrafią czytać i pisać ;-)
Redakcja elblag.net
2013-04-28 06:52 100%

28-metrowa zjeżdżalnia w Nowej Holandii. To będzie wielki park rozrywki

rozpoczęty ponad rok temu przez Redakcja elblag.net

Zoo, ścieżka edukacyjna, osada wikingów, plac zabaw, tramwaj wodny, punkty gastronomiczne. Wszystko w jednym miejscu z gwarancją udanej zabawy dla całej rodziny. W czasie majówki rusza Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki. Specjalna atrakcja to Lew Gigant – największa na świecie 28-metrowa zjeżdżalnia. To trzeba zobaczyć. Wielkie otwarcie już w środę 1 maja.

Takiej frajdy dzieci w naszym mieście jeszcze nie miały. Od środy 1 maja rusza Nowa Holandia – Rodzinny Park Rozrywki z największą na świecie zjeżdżalnią, ścieżką edukacyjną, zoo, wypożyczalnią sprzętu wodnego, rejsami tramwajem wodnym i punktami gastronomicznymi. Wszystko tylko 10 minut od centrum Elbląga, na obwodnicy miasta przy stacji benzynowej Shell.

- Zapraszamy do nas na kilka godzin wspólnego, rodzinnego odpoczynku i prawdziwe emocje na zjeżdżalni Lew Gigant. Od majówki czekają na Państwa punkty gastronomiczne i nasze atrakcje przygotowane na pierwszy sezon Rodzinnego Parku Rozrywki. Proszę nie zapomnieć o aparatach fotograficznych, widok roześmianych dzieci zjeżdżających z 28-metrowej zjeżdżalni będzie wspaniałą pamiątką z pierwszej wizyty w naszym Parku - informuje Marcin Maj, menadżer Rodzinnego Parku Rozrywki na Nowej Holandii. - Oprócz lwa giganta i placu zabaw na gości parku czekają także nowi mieszkańcy zoo m.in. wielbłąd, kangury, jaki, osły, lamy, kozły, owce, kozy i egzotyczne ptaki. Spacerując po nowej ścieżce edukacyjnej, korzystając z wypożyczalni sprzętu wodnego czy rejsu statkiem spędzą Państwo wolny czas w czasie majówki ciekawie z gwarancją udanej zabawy dla najmłodszych.

- Chcemy go rozbudować na rodzinny park rozrywki. Prace ruszają na wiosnę tego roku. Dziś trudno oszacować koszt i czas realizacji inwestycji – mówi Tomasz Zalewski, członek zarządu REA Group. Firma jeszcze w tym roku chce zagospodarować kolejne 10 hektarów swojej działki przy obecnej Nowej Holandii. 28-metrowa dmuchana zjeżdżalnia już stoi. Kolejnym krokiem ma być budowa Osady Truso. Działka jest uzbrojona we własną sieć kanałów pomiędzy Jeziorem Drużno i Kanałem Elbląskim, o łącznej długości ok. 12 km. Dzięki niej niedługo będzie można podróżować statkiem.

Jak udało nam się dowiedzieć, 28 metrową zjeżdżalnię właściciele Nowej Holandii będą chcieli zgłosić do Księgi Rekordów Guinnessa jako największa zjeżdżalnia pneumatyczna na świecie.
 

oceń wątek 14 0 zgłoś do moderacji
2013-04-28 10:02 50%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Sprzymierzeniec
Więcej redaktora Ponichtery prosimy!Wymiata!
odpowiedz oceń post 5 5 zgłoś do moderacji
NoName
2013-04-28 14:06 33%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
Heh też uważam że Bartosz Ponichtera wymiata.
oceń post 3 6 zgłoś do moderacji
2013-04-28 10:48 33%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez dirk
redaktor powinien robić materiały z otwarć sklepów i na rynek w soboty chodzic z kamera by rolników pytać o plony
odpowiedz oceń post 5 10 zgłoś do moderacji
2013-04-28 11:18 50%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez llll
ciekawe czy rekord ceny za tą przyjemność będzie?!?!?!
odpowiedz oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-04-28 17:54 14%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez marcus
jakim nr. autobusu lub tramwaju mozna tam dojechać
odpowiedz oceń post 1 6 zgłoś do moderacji
2013-04-28 20:19 0%
6
odpowiedziano ponad rok temu przez ZMDcrew
6, 8, 19, 13 i to chyba wszystko. Tramwaje raczej odpadają hehe
oceń post 0 5 zgłoś do moderacji
2013-07-30 10:12 25%
7
odpowiedziano ponad rok temu przez M A
lepiej tam nie jedz bo stracisz tylko mnostwo pieniedzy
oceń post 1 3 zgłoś do moderacji
2013-04-28 19:24 57%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez Ojciec
A jakie koszta biletow i atrakcji na otwarcie...?
odpowiedz oceń post 4 3 zgłoś do moderacji
2013-04-28 20:18 50%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez ZMDcrew
24 zł bilet normalny , 20 zł bilet ulgowy, wydaje się, że są to ceny duże, ale jednak nie. W tej cenie mamy możliwość z korzystania ze wszystkich atrakcji na całym obiekcie Nowej Holandii. Jest to lepsze niż zapłata za każdą osobno atrakcję. Cena jest warta nawet samej zabawy z największą zjeżdżalnią na świecie. Pozdrawiam.
oceń post 4 4 zgłoś do moderacji
2013-05-01 13:16 0%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez kamil
24 zł i 20 zł
oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2013-05-06 12:18 50%
11
odpowiedziano ponad rok temu przez yataman
bzdura!!! w cenie biletu nie ma np mozliwosci plywania na kajaku lub rowerze wodnym, za to placi sie osobno!!
oceń post 3 3 zgłoś do moderacji
2013-05-30 00:43 0%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez maniek87
jakie sa ceny za rowerek wodny i wstepu
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-05-04 09:52 33%
13
odpowiedziano ponad rok temu przez Tomek
Gdyby w cenie bilety był sprzęt wodny to chętnie bym z dziećmi nawet co tydzień przyjeżdżał. Jak to się zmieni to napiszcie to gdzieś, na razie bo już 2 razy byłem. Drogie bardzo drogie jedzenie, piwo już nie wspomnę. Jak będą za jedzenie picie co najmniej połowę niższe ceny oraz sprzęt wodny w cenie biletu wtedy będę przychodził z dziećmi co tydzień, jestem co 1,5 roku. Bo mając 3 dzieci wydaję 100 na wjazd, wszyscy już siedzą głodni, chcą pływać, ale już wydałem 100 i tak to wygląda.
oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2013-07-30 10:08 50%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez M A
jaka najwieksza zjezdzalnia , chyba najwieksze na swiecie oszustwo !!!!!!!!!!!! . Trzeba ludziom prawde mowic a nie nabijac ich w butelke , dmuchana zabawka mooze ma 28m a zjezdzalnia 10m . Przy wejsciu za 5 osob zaplacilam 100 zl a oprocz tego dodatkowo trzeba placic za sprzet wodny . Jednym slowem jak reklama glosi : NAJWIEKSZE OSZUSTWO NA SWIECIE .
odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2013-08-04 22:55 0%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Assasyn
mój tata miał mnie na zjeżdżalnie ale widać że jest mała :/ mój kuzynek i kuzyn zjechali na tym i mieli pozdzierane nie wiem jak to się stało ??
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
2014-05-04 09:54 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez Tomek
no to jest dobre, aż zrobię print screna i wyślę w eter , gdzie trzeba
Dziękujemy Tomek za dodanie komentarza.
Nie posiadasz statusu zaufanego komentatora. Twój komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez administratora.
odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
Jest super
2014-06-29 19:46 50%
17

Jest super

odpowiedziano ponad rok temu przez Laura

Ja kupiłam bilet na gruponie, także wyszło niedrogo, ale ostrzegam.Zjeżdżalnia- największa atrakcja trochę starszych dzieci jest nieczynna kiedy wieje.A kiedy u nas nie wieje?Moje dzieci skorzystały dwie godz a później pomimo ciepła i słońca złożono zjeżdżalnię.Także dzieci były zawiedzione.Uważajcie na pogodę bo wydacie niepotrzebnie pieniążki



 


odpowiedz oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2014-07-29 22:47 0%
18

odpowiedziano ponad rok temu przez ktoś
ja tam jede i mam wszystko za darmo i wszyscy ludzie któży tam będą a na dodatek będzie zakopower!!!:)

odpowiedz oceń post 0 3 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.