najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
klark
2016-03-30 08:50 100%

Jaki koszt usług księgowych dla działalności gospodarczej

rozpoczęty ponad rok temu przez klark

Planuję założyć działalność gospodarczą i rozliczać się w oparciu o podatek VAT i księgę przychodów i rozchodów. Jaki może być koszt usług księgowych w naszym mieście? Czy samodzielne rozliczenie się z podatku to jakaś ekstremalnie trudna usługa?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-03-30 14:00 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Jeżeli bez umowy i faktury, to zwykle ceny zaczynają się od około 100 zł (przy prostym rozliczeniu). Biura rachunkowe biorą zwykle 200 zł i więcej, ale u nich masz ubezpieczenie, że jak coś pójdzie nie tak, to oddają Ci kasę. Są ubezpieczone od błędów. Możesz też samemu się rozliczać, nie jest to trudne. Szczególnie przy programach które nadzorują i wychwytują każdy błąd. Mogę polecić https://wfirma.pl/30 dni za darmo. Sam rozliczasz, ale w pakiecie optymalnym możesz poprosić o wsparcie księgowe.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.