najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
piotr44
2015-10-24 12:57 100%

Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny budynku

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Czy jest ktoś kto orientuje się w zakresie urządzeń stosowanych w monitoringu zewnętrznym i wewnętrznym budynku? Zależałoby mi na montażu kilku kamer z możliwością rejestracji obrazu zarówno w dzień i w nocy.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-10-26 12:26 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Pytanie jaki to ma być monitoring. W sensie czy zależy Ci na jakości wizji itd. Wiesz, to się wiąże z dodatkowymi kosztami.Sprawdź sobie te zestawy: http://www.ctr.pl/zestawy-kamer/dom.htmlWybierz sobie taki zestaw na jaki Cię stać. Ewentualnie skonsultuj się doradcą z tej strony. Pomoże Ci coś wybrać. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny budynku
2015-11-26 15:22 0%
2

Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny budynku

odpowiedziano ponad rok temu przez eAlarmy

Ile kamer chcesz zamontować, czy ma być to system bezprzewodowy czy tradycyjny, na jakiej rozdzielczości Ci zależy, czy kamery mają nagrywać w dzień i w nocy, jaki masz budżet? Dopiero znając odpowiedzi na te pytania będę mógł coś doradzić. Zapraszam do zapoznania się również z naszą ofertą: https://ealarmy.com.pl/telewizja-przemyslowa/26


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.