najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
Dawid
2012-08-16 11:09 100%

NIe mogę stworzyć nowej galerii itp.

rozpoczęty ponad rok temu przez Dawid

Witam

NIe moge stworzyć nowej galerii zdjęć ponieważ cały czas strona żąda ode mnie wybrania podkategorii pomimo, że nie mam takiej możliwości. Poza tym nie mogę głosować na żadne zdjęcia - otóz po kliknięciu na + nic się nie dzieje. Moje przeglądarka to Firefox 14.0.1

Proszę o jakąś odpowiedź

Pozdrawiam

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
zmiany serwerów...
2012-08-16 15:20 0%
1

zmiany serwerów...

odpowiedziano ponad rok temu przez redakcja


Możliwość głosowania działa - tylko wcześniej była inaczej uruchomione zliczanie i teraz trzeba wyczyścić cache przeglądarki i powinno działać...



Tworzenie galerii będzie możliwe bez problemów dziś lub jutro rano. Zmieniliśmy serwer na ostateczny i właściwy i niektóre skrypty wchodzą jeszcze z wcześniejszego serwera i stąd problem...



Do wgrywania zdjęć polecam Google Chrome - widać ile się załadowało na pasku stanu przeglądarki :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Dawid
2012-08-19 17:59 0%
2
odpowiedziano ponad rok temu przez Dawid
Nadal nie działa. Wciąż chce abym podał podkategorię, której nie ma jak wybrać bo nie ma takiej zakładki lub okienka.
oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
NoName
2012-12-10 14:18 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName


Dlaczego zdjęcia można dodawać tylko do kategorii Elbląg. Przydała by się także możliwość dodawania zdjęć z okolic Elbląga


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.