najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
piotr44
2016-06-10 08:30 100%

Prosty program do wystawiania faktur?

rozpoczęty ponad rok temu przez eryk

Szukam jakiegoś prostego programu do wystawiania faktur. Dodam, że mam jednego kontrahenta z którym współpracuję od dłuższego czasu i któremu wystawiam 1 max 2 faktury w ciągu miesiąca. Możecie polecić mi coś w tym temacie?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-06-10 13:30 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Napiszę Ci o dwóch rozwiązaniach.Pierwsze to aplikacja stacjonarna czyli Fit Faktura. Darmowa do ściągnięcia z neta. Drugie to aplikacja działająca online, na zasadzie klient serwer. Chodzi konkretnie o Inwo.Pierwsza działa lokalnie, na jednym komputerze lub w sieci. Druga działa globalnie, na każdym komputerze podłączonym do sieci.Z racji wygody i możliwości zarządzania fakturami z poziomu smartfoa, polecam tą drugą. Tutaj możesz przeczytać o możliwościach: https://inwo.pl/mozliwosci/Jeżeli chodzi o koszta, to do 3 faktur miesięcznie jest darmowe, powyżej (no limit) to koszt 7 zł + VAT.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
aragz666
2017-01-17 11:12 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez aragz666

Ja korzystam już z dobrych 10 at z Faktury Express i najbardziej podszedł miten program co prawda płatny, ale co rok można liczyć na aktualizacje.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.