najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
piotr44
2016-06-29 07:20 100%

Stworzenie filmiku animowanego - cele reklamowe

rozpoczęty ponad rok temu przez piobes

Zastanaiwamy się nad stworzeniem krótkiego filmiku animowanego. W celu późniejszego wrzucenia na youtube i promocji. Byłoby to coś w stylu prostego opisu skomplikowanej usługi. Jaki może być koszt w przeliczeniu na 1 min?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
Linda
2016-06-30 06:39 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez Linda

Zależy od stopnia skomplikowania, ale widziała takie usługi w cenie za około 1 tys zł + VAT za 1 min nagraia. Najlepiej zgłosić się bezpośrednio i poprosić o wycenę. To nic nie kosztuje, a przy najmniej zyskasz pewność czy Cię na to stać.Studio Pigeon wykonuje takie usługi. Tutaj masz do nich kontakt: http://www.studiopigeon.pl/


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.