najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
piotr44
2016-01-28 13:14 100%

Testowanie oprogramowania

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

Czy jest jakiś wymóg, aby oprogramowanie które będzie również przetwarzało dane osobowe musiało przejść testy bezpieczeństwa?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2016-01-28 13:45 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Nie ma takiego wymogu ale jeśli nie chcesz mieć problemów prawnych w przyszłości to radzę nie oszczędzać oraz skorzystać z usług firmy testującej oprogramowanie. Przetwarzanie danych osobowych to bardzo delikatna sprawa oraz jeśli zdarzy się wpadka to ktos może mieć do Ciebie pretensje. Obecnie wiele firm oraz osób jest przewrażliwionych na tym punkcie.Ze swojej strony mogę Ci polecić tę firmę:  http://quallab.pl/ . Jakiś czas temu wprowadzaliśmy w firme nowe oprogramowanie oraz skorzystaliśmy z ich opinii. Wskazali nam co jest dobre a co trzeba poprawić. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.