najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
Linda
2015-03-19 10:47 100%

Fotografia ślubna - jak reklamować swoje usługi?

rozpoczęty ponad rok temu przez Linda

Od jakiegoś czasu dorabiam sobie robiąc zdjęcia na weselach. Generalnie mocy przerobowej mam zdecydowanie więcej niż klientów. W jaki sposób zmienić ten stan? Konkurencja w okolicy jest bardzo duża.

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
piotr44
2015-03-19 17:10 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez piotr44

Przede wszystkim dodawaj ogłoszenia na różnego rodzaju portalach ogłoszeniowych. Bądź obecna również na forach i stronach branżowych związanych z branżą ślubną. Czy masz stronę internetową? Wiesz, to podstawa. Warto też postawić na marketing w wyszukiwarkach. Jeżeli chciałabyś uzyskać bardziej precyzyjne informacje to odsyłam do http://panet.pl/



Tylko wiesz, trzeba będzie przeznaczyć na cele promocyjne pewien budżet - bez tego się nie da.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Zuung9
2015-03-22 19:09 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez Zuung9

Strona internetowa, targi ślubne itd.



Ale polecam też pocztę pantoflową :) Zrób komuś "wesele" w sensie fotograficznym za darmo, albo za niską cenę. I niech Cię polecają dalej :) Zresztą jak ktoś robi to dobrze, to klienci sami się znajdują.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
2015-06-08 10:21 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez pysia

Ja również uważam że targi ślubne będą dobrym rozwiązaniem. Nam zdjęcia robił przyjaciel męża i byliśmy zadowoleni więc dalej go polecamy. Trzeba próbować


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
compfin
2015-08-12 15:08 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez compfin

Dobra strona internertowa, klimatyczne zdjęcia, świetny fanpage + pozycjonowanie. 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
serward
2016-01-20 11:48 0%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez serward

Ja polecam przede wszystkim pozycjonowanie Elbląg. W dzisiejszych czasach to podstawa jeśli chcesz żeby ktokolwiek trafił na Twoją stronę z Google. Ja korzystam z takich usług od dawna i jestem bardzo zadowolony z efektów.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
klark
2016-02-02 15:02 0%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Pozycjonowanie stało się od pewnego czasu niezwykle skomplikowaną usługą. Kolejne zmiany i udoskonalenia algorytmu wyszukiwania doprowadziły do tego, że w wielu przypadkch proces pozycjonowania strony jest niezwykle czasochłonny i kosztujący niemal tyle samo, co linki sponsorowane w Google Adowrds.



Odsyłam jeszcze do tej agencji marketingu internetowego z Warszawy - myślę, że będą w stanie zaproponować coś ciekawego. Skrojonego na miarę oczekiwań i posiadanego budżetu.


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
Pantalonik
2018-02-28 12:25 0%
7

Usługi fotografii ślubnej promuje się tak samo jak każde inne usługi :)

odpowiedziano ponad rok temu przez Pantalonik

Rozmawiaj z ludźmi z branży, szeroko pojetej branży. Nie tylko w realnym świecie, ale także na forach i blogach branżowych. Profile na BF, Twitter itd. to oczywista oczywistość. Generalnie branża ślubna jest dość przyjazna pomimo dość ostrej konkurencji (wiem bo zajmuje się tworzeniem zaproszeń ślubnych). Powodzenia!


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.