najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
Bronisław Komorowski  tylko w Bibliotece Elbląskiej
2015-05-05 15:15 50%

Bronisław Komorowski tylko w Bibliotece Elbląskiej

rozpoczęty ponad rok temu przez Grażyna Wosińska

Bronisław Komorowski, kandydat na prezydenta RP zjawił się w Bibliotece Elbląskiej. W spotkaniu uczestniczyło około 150 osób. Przed budynkiem prezydenta przywitała  gwizdami grupa kilkudziesięciu osób z flagami partii KORWiN. Wykrzyczeli pytanie o związki z pewną fundacją oraz WSI. - Jestem przyzwyczajony do takiego zachowania. Długo tkwię w polityce i mam grubą skórę – zareagował już na sali Komorowski. Nazwał też swoich oponentów za drzwiami zwolennikami Rosji i jej imperialnej polityki. Skrytykowani, gdy gość był już w autobusie nazwali prezydenta zdrajcą Polski.

Wszystkie 150 miejsc, przygotowanych przez organizatorów debaty z kandydatem na prezydenta RP w sali Biblioteki Elbląskiej, były zajęte. Prawie wszyscy byli zwolennikami Bronisława Komorowskiego. Mieli chorągiewki z napisem „Głosuję na Bronka”.  - Rozesłaliśmy informacje do instytucji i organizacji pozarządowych – wyjaśniał Jerzy Wcisła, lider elbląskiej Platformy Obywatelskiej. - Byli chętni, ale na jakiej zasadzie przyznawano zgody na wejście, i ilu było chętnych nie wiem. 
Nikt nie wszedł bez zaproszenia. Wcisła pytany przez dziennikarzy, wyjaśniał dlaczego zaplanowano tylko spotkanie zamknięte. - Dotarły do nas informacje, że grupa 50 osób planuje zakłócić wizytę kandydata na prezydenta RP – ujawnił. - To był powód – dodał na koniec. 

Bronisław Komorowski przybył punktualnie. Zanim przywitali go zebrani na sali, wygwizdali go młodzi ludzie z flagami partii Korwin. Pytali czy będzie debata o związkach gościa z WSI i pewną fundacją. Protestujących było także słychać podczas spotkania. Kandydat na prezydenta przyznał, że słyszy krzyki niezadowolonych, którzy pozostali na zewnątrz. - Jestem przyzwyczajony do takiego zachowania. Długo tkwię w polityce i mam grubą skórę – zareagował  Komorowski. Nazwał też swoich oponentów za drzwiami zwolennikami Rosji i jej imperialnej polityki. Stwierdził, że łatwo jest krytykować bez ponoszenia odpowiedzialności, ale trudniej rozwiązywać realne i niewydumane problemy.
Na te zarzuty odpowiedzieli protestujący, gdy Komorowski był już w autobusie. Wykrzyczeli też żądania: „kandydacie wąsaty nie uchylaj się od debaty”. Ironizowali: „dziękujemy za czekoladowego orła, piękną polszczyznę, umowy śmieciowe i akcyzę na paliwo”.  

Podczas spotkania Bronisław Komorowski wiele mówił o niebezpieczeństwie ze strony Rosji. - Nie będziemy kładli uszu po sobie – zapewniał. - W sytuacjach tego wymagających odpowiednio ostro zareagujemy. Jednocześnie trzeba współpracować tam, gdzie jest to możliwe. Od Jacka Protasa, wicemarszałka wiem, że przez 4 miesiące z małego ruchu granicznego skorzystało 2 miliony osób.
Były też pytania z sali, właściwie zapewnienia o poparciu. - Zwolennicy pana prezydenta są także wśród członków „Solidarności” wbrew podpisanemu porozumieniu przez przewodniczącego – informował Kazimierz Uleniecki, członek tego związku zawodowego i przewodniczący Komisji Zakładowej "S" w Nadleśnictwie Elbląg. - Oczekuję, że jak królowie przed wiekami, tak pan jako prezydent zadba o lasy.
Bronisław Komorowski zapewniał, że nie ma niebezpieczeństwa prywatyzacji lasów. - To wydumany przez niektórych problem – stwierdził.
Spotkanie w sali zakończyło się wręczeniem prezentów. Jacek Protas ofiarował busolę, by prezydent RP we właściwym kierunku trzymał kurs rządzenia krajem. Bronisław Komorowski żartował, że wcześniej dostał koło sterowe i obawia się skompletowania jachtu, bo wtedy by musiał to zgłosić do rejestru dochodów. Witold Wróblewski, prezydent Elbląga wręczył głowie państwa grafikę Ścieżki Kościelnej i katedry, jak stwierdził, w imieniu elblążan. Nie obyło się bez sweet fotek, czy słodkich zdjęć z głową państwa.

oceń wątek 8 8 zgłoś do moderacji
2015-05-05 15:27 58%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez yxz
Nie obyło się bez sweet fotek, czy słodkich zdjęć z głową państwa. - to nie to samo? ;)))
odpowiedz oceń post 7 5 zgłoś do moderacji
2015-05-05 15:56 63%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez kljasnd
bronek sronek tylko Krul!
odpowiedz oceń post 12 7 zgłoś do moderacji
2015-05-05 16:40 24%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez świadek naoczny
Byłem tam i naliczyłem 11 osób, w tym 1 z megafonem, któremu za plecami podpowiadało okrzyki dwóch suflerów. Pani tzw redaktorka niech nie wypisuje bzdur, bo się jej chyba jakaś multiplikacja korwinistów włączyła.Ryczeli co im ślina do gęby przyniosła. Dobrze że nie wysyłali Syjonistów do Syjonu, bo wachlarz mieli szeroki: od zabierania rent obywatelom Izraela, po zabieranie kasy kościołowi i likwidacje konkordatu. W 1968 roku zrobiliby karierę w partii. Wytykali prezydentowi wszystko złe od 1989 r, nawet więzienie talibów, paranoicy. Głównie ogólniak, ale na historię nie chodzili.
odpowiedz oceń post 4 13 zgłoś do moderacji
2015-05-06 23:24 50%
4
odpowiedziano ponad rok temu przez obserwator
Gdybyś tępaku korzystał jeszcze z innych mediów a nie tylko TVNu to byś wiedział że polski sejm uchwalił przyznanie rent dla obywateli Izraela którzy ucierpieli przez Holocaust. Historię to może i znasz, ale chyba tą do 1989 r. bo do tej współczesnej już cię reżim nie dopuszcza
oceń post 2 2 zgłoś do moderacji
2015-05-05 17:22 64%
5

odpowiedziano ponad rok temu przez Ex
Obejrzałem zdjęcia. Jak na stypie, zero entuzjazmu.
odpowiedz oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
NoName
2015-05-05 17:37 64%
6

odpowiedziano ponad rok temu przez NoName
ZDRAJCA
odpowiedz oceń post 14 8 zgłoś do moderacji
2015-05-05 17:48 64%
7

odpowiedziano ponad rok temu przez Jakub Staufmauer
Bronek i Donek z kraju Biedronek.
odpowiedz oceń post 9 5 zgłoś do moderacji
2015-05-05 20:01 20%
8

odpowiedziano ponad rok temu przez powiec
To, że kilkunastu pislamskich i korwinowskich hejterów jedzie po Bronku nie zmieni faktu, że większość POlaków popiera Bronka i dlatego wygra on wybory!;) Dodam, że Bronek co do korwinowców ma rację, nie dość że gadają same głupoty to jeszcze żaden z polskich polityków nie władzi tak głęboko Putinowi w d... jak dziadzio Korwin!;) POkój wam hejterzy;)
odpowiedz oceń post 5 20 zgłoś do moderacji
2015-05-05 22:14 29%
9
odpowiedziano ponad rok temu przez k09876
ale zes sie wysilił
oceń post 2 5 zgłoś do moderacji
2015-05-05 23:05 62%
10
odpowiedziano ponad rok temu przez turban
nie zaklinaj rzeczywistości zydku. nikt normalny na szczynukowicza glosowac nie będzie. moim zadaniem jest demaskować powskich oszustow a bronek jest sowieckim agentem. klamie i mataczy,gada bzdury ze az wstyd
oceń post 8 5 zgłoś do moderacji
2015-05-05 20:43 64%
11

odpowiedziano ponad rok temu przez fr
ich dialog to monolog
odpowiedz oceń post 7 4 zgłoś do moderacji
Miszkurka2000
2015-05-05 21:00 18%
12

odpowiedziano ponad rok temu przez Miszkurka2000
Fotografowie na spotkanie z głową państwa Polskiego nie mogli ubrać eleganckich koszul lub chociażby jednolitych czarnych?
„http://chomikuj.pl/Miszkurka2000/Przetwarzanie+rozproszone”
odpowiedz oceń post 2 9 zgłoś do moderacji
2015-05-06 09:35 77%
13

odpowiedziano ponad rok temu przez asd
Złodzieje, którzy okradli mnie z dwóch lat życia na emeryturze i połowy oszczędności w OFE nie dostaną mojego głosu.
odpowiedz oceń post 10 3 zgłoś do moderacji
2015-05-06 23:22 33%
14

odpowiedziano ponad rok temu przez jak
no cała "elyta"wsiowej nomenklatury i bokser i piwowar wszyscy sie boja o stołeczki a i ulubiony chorowity oswiatowiec
nie widze tylko grzecha chyba wyklęty
i nasze laleczki partyjne
i najważniejsze zadawane pytanie
broniu skad ty taki ładny i mądry sie wziął
odpowiedz oceń post 1 2 zgłoś do moderacji
2015-05-07 18:49 78%
15

odpowiedziano ponad rok temu przez Ciasteczka
Komor wyjazd za brame!! Opluje każdego kto mi powie, że głosuje na kandydatów PiS, PO, SLD, PSL.. A w sobote jedziemy na rozmowe do swoich dziadków, którzy są zaślepieni bajeczkami z TVN, TVP, POLSATU itd.. Na naszych wyborach dominują ludzie starszej daty, którzy są ograniczeni do telewizji, która juz dawno jest sprzedana i tu jest ten ból.. Gdyby tak młodzież była zmotywowana do głosowania jak nasze starsze pokolenie to sytuacja by się odwróciła.. Dlatego apeluję do wszystkich osób które ukończyły 18 lat, żeby poświecic te 15 minut spacerkiem do przypisanego punktu i oddac głos na byle kogo, tylko nie na PIS, PO, SLD, PSL... Ja stawiam na Kukiza.
odpowiedz oceń post 7 2 zgłoś do moderacji
2015-05-08 13:03 0%
16

odpowiedziano ponad rok temu przez WON!!!
http://niezaleznemediapodlasia.pl/agenci-sb/prezydent-komorowski-syn-szczynukowicza/
odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.