najwięcej postów 60 dninajwięcej postówostatnio dodanenajlepiej ocenianenajlepiej oceniane 60 dniostatnio dodane odpowiedzi
Witamy na forum serwisu elblag.net. Obecnie forum nastawione jest na tematykę związaną z uruchomionymi serwisami. Jego treść tworzą wątki założone przez użytkowników oraz komentarze dodane do artykułów. Zapraszamy do dyskusji :-)
Sugestie, opinie, zgłaszanie błędów prosimy kierować tutaj. Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu. Redakcja nie odpowiada za wypowiedzi dodane przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie prawo do moderowania i przechowywania zablokowanych komentarzy.
+ dodaj odpowiedź
data dodaniaocena

dla fotografów

forum serwisu foto.elblag.net - dołącz do grona fotografów (nie tylko amatorów)
piotr44
2015-09-15 06:34 100%

Założenie firmy i rachunek bankowy

rozpoczęty ponad rok temu przez piotr44

W jakich bankach mają obecnie najkorzystniejsze warunki jeżeli chodzi o rachunki firmowe? Chciałbym zająć się fotografią na poważnie, reklamować swoje usługi i te sprawy. Jakieś propozycje?

oceń wątek 2 0 zgłoś do moderacji
klark
2015-09-15 12:00 0%
1

odpowiedziano ponad rok temu przez klark

Jest jeszcze kilka darmowych ofert na rynku jeżeli chodzi o konta firmowe. Np w Banku Pocztowym mają darmowe konto - ale nie dają karty. Tzn dzadzą, ale za dodatkową opłatą. Warto więc mieć posiadać dodatkowe, darmowe konto osobiste.



Sprawdź sobie jeszcze w Smart Banku, BZW BK S.A. czy ING Banku Śląskim. Odsyłam do tego artykułu: http://www.moja-ostroleka.pl/art/1441437506/gdzie-najtansze-konto-dla-firmy-ranking-kont-2015


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
agata407
2016-02-13 21:01 0%
2

odpowiedziano ponad rok temu przez agata407

Ja mam ''dobre'' konto w Getin banku. Banki mają podobne oferty, dlatego warto je po prostu przejrzeć. Moim zdaniem przed założeniem konta trzeba poczytać, po przegladać oferty banków, opinie ludzi, ale nie sugerować się tylko i wyłącznie tym. Bo jednemu może odpowiadać konto w np. Alior, ale Tobie wcale nie musi. Także warto poczytać :)


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
sMaja
2016-03-30 19:52 0%
3

odpowiedziano ponad rok temu przez sMaja

Moim zdaniem teraz najkorzystniejsze warunki znajdziesz w banku ING. Ma faktycznie ciekawą ofertę. Polecam się zapoznać z nią, warto tez zerknąć na porównywarkę kont bankowych i opinie klientów.



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dziunia
2016-05-10 20:48 0%
4

odpowiedziano ponad rok temu przez dziunia

Polecać można dużo... Ja na przykład mogę polecić konto w Alior Banku. Najlepiej jednak będzie jak przejrzysz i porównasz oferty kont firmowych. Fajną sprawą jest ranking , warto więc spojrzeć. Nie zawadzi też poczytać co piszą inni klienci na temat danego banku. Wszystkie te informacje znajdziesz w serwisie banki.a-m.pl



 


odpowiedz oceń post 0 2 zgłoś do moderacji
dodaj odpowiedź
Dołącz do dyskusji
Tytuł posta Twój nick
Treść posta
serwis elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treści na forum. Wpisy nie związane z wątkiem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.